Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 02.05.2024, 7:38
Dnes je štvrtok 2. mája 2024, meniny má Žigmund a zajtra Galina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Vyšny Slavkov 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tiez sa pridam...zucastnil som sa ako divak, super akcia bola, malemu ani mne sa vobec nechcelo domov. Jedine co mi tam chybalo boli toalety....my , chlapi, nam je to jedno kde to oprieme, ale damam nie je to jedno, na co sadnu :D

Tiez by som apeloval na niektorych tiez jazdcov, na splomalenie hlavne v priestore parkoviska hore pri kempe. Chapem, ze vsetci su majstri sveta v ovladani volantu a svojho auta....ale opatrnosti nie je nikdy dost, hlavne ak sa tam motaju deti a tiez ludia pod vplyvom nemrznucih aditiv.

Inak velmi vydarena akcia, velke +


Pon, 18.10.2010, 8:26
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Herman píše:
Slovko chvaly na adresu usporiadatela vzdy potesi , takze aj ja sa pripajam a dakujem terennemu timu za krasny zazitok zo super akcie. Vsetkym pretekarom prajem vela zdaru , dobre nazbrojte tatose a v roku 2011 na Klubine AHOJ !
PS: Robo dufam ze sezona 2011 zacne na Klubine ?


Jožko v našom prípade nazbrojiť znamená vyrobiť nového Eljota, lebo toto čo sme priviezli, sa na neho moc nepodobá. Sa v tých posledných dvoch sekciách riadne vybúril, za celú sezónu sa tak nevybúril :D ale neva veď o tom to je nech aj šouka je a hlavne ja dnes už skoro nemám hlas ako som kričala ako na koncerte Rolling stones :D :D

PS: a na Klubinu by sme sa mooc tešili, tam sme ešte neboli :D


Pon, 18.10.2010, 9:08
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A Aďko, podarilo sa ti dať pohár Jožkovi? Snáď ho to aspoň trocha potešilo na dušičke, lebo nejaká smola sa okolo neho motala, aj on musí urobiť novú Vitarečku na novú sezónu. Tak, že mu všetci držíme palce. :D


Pon, 18.10.2010, 9:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:50
Príspevky: 822
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať .
Foto ništ?

_________________
Kde ostatní končia ...


Pon, 18.10.2010, 10:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 11.10.2006, 22:19
Príspevky: 886
Bydlisko: Šoma - východ SR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som bohužiaľ nemohol v sobotu ísť a tak aspoň v nedeľu ako divák. Aj keď počasie bolo trocha skúpe na slnko, bolo mnoho momentov na trati, ktoré dostali ľudí do varu. Organizátori to ozaj pekne zmákli, všetká česť.
Už sa teším na DVD, hlavne zo soboty.
Momentálne nestíham, tak len zopár foto.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

_________________
"Každý z nás je len taký človek, ako vníma a posudzuje iných ľudí okolo seba."
https://www.youtube.com/channel/UCI80j8 ... y0FyRKt0Xg


Pon, 18.10.2010, 11:43
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
MiroZa píše:
Foto ništ?


ja urcite nejake dam, ale asi az zajtra


Pon, 18.10.2010, 12:52
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Gabo super fotky fakt a ta posledna ten Eljot / SUZUKI LJ 80/, tak ten uz mlel z posledneho, mal rozpadnute vsetko co sa dalo, diferak, uzavierku a napokon aj spojku ale co dokazal Ivo s takymito zavadami odjazdit, tak to skutocne bolo nieco nevidane. Tam bolo to trialove srdiecko strasne vidiet a ta velka chut jazdit. Lebo kde ini koncia ..... my len zaciname :D :D :D Velka cest a divaci to aj patricne ocenili, tak dik za to krasne povzbudzovanie ku ktoremu sa vsetci pridali, pomohli ste ludkovci aj vy, vazime si to.

PS: a odkaz pre IVA LUCKYHO - ak toto budes pozerat tak Striebornym klincom ten trial viac ako zachutil mal si pravdu a vdaka ze si nam uz v tych Motesiciach veril a povzbudzoval nas aj Eljot a aj Vitarka su uz skutocne profici a pracuju na sebe. Dik za tu doveru, myslim nesklamali sme ju. :D


Naposledy upravil Zuzuu dňa Pon, 18.10.2010, 13:12, celkovo upravené 1



Pon, 18.10.2010, 13:01
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 20.06.2010, 21:14
Príspevky: 136
Bydlisko: Červenica pri Sabinove
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pekna akcia skvela trat bolo naco pozerat


Pon, 18.10.2010, 13:10
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 9:47
Príspevky: 322
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zuzuu píše:
Gabo super fotky fakt a ta posledna ten Eljot / SUZUKI LJ 80/, tak ten uz mlel z posledneho, mal rozpadnute vsetko co sa dalo, diferak, uzavierku a napokon aj spojku ale co dokazal Ivo s takymito zavadami odjazdit, tak to skutocne bolo nieco nevidane. Tam bolo to trialove srdiecko strasne vidiet a ta velka chut jazdit. Lebo kde ini koncia ..... my len zaciname :D :D :D Velka cest a divaci to aj patricne ocenili, tak dik za to krasne povzbudzovanie ku ktoremu sa vsetci pridali, pomohli ste ludkovci aj vy, vazime si to.

PS: a odkaz pre IVA LUCKYHO - ak toto budes pozerat tak Striebornym klincom ten trial viac ako zachutil mal si pravdu a vdaka ze si nam uz v tych Motesiciach veril a povzbudzoval nas aj Eljot a aj Vitarka su uz skutocne profici a pracuju na sebe. Dik za tu doveru, myslim nesklamali sme ju. :D
tak to co tu je napisane je uplna pravda lebo ja som cakal Iva teda mal cakat iva pri prvej branke aby som ho tahal lebo k trialu som ho musel tahat a on neviem co slubil tomu eliotu ale asi vsetko nove tak ta potvora ho previezla vsetkymi brankami a dokonca dal aj ciel ktory mali niektore auta problem bolo to mokre na trave a celkom slusne strme aten chudacik Eliotik to dal ozaj slusny vykon bez predku

_________________
monteropat,GR Y61,unimog,grizzli,kodiak,Ventura,F8,a k tomu vsetci necenzurovany a nekonfliktny offrovdaci s celeho sveta,www.offroadland.sk


Pon, 18.10.2010, 14:28
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Str, 03.02.2010, 20:35
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zuzuu píše:
A Aďko, podarilo sa ti dať pohár Jožkovi? Snáď ho to aspoň trocha potešilo na dušičke, lebo nejaká smola sa okolo neho motala, aj on musí urobiť novú Vitarečku na novú sezónu. Tak, že mu všetci držíme palce. :D



Ahojte, Jožiho pohár potešil, a na rozdiel od Vás ho otvoril :)
no auto da dohromady už asi do piatku, lebo uvažujeme o sliezkom poháre tento víkend ktorý sa koná v Ledziny (PL) 23.10., môžete sa pridať

Lubo aj ty si jednička, si majster v stavaní trialov :)
ešte raz vďaka za krásny víkend plný offfových zážitkov

Terenny tím Ďakujeme, ste super :)


Pon, 18.10.2010, 14:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ahojte kamarati

je mi luto , ze sa mi nepodarilo dorazit (tak ako som viacerym slubil) , ale termin volneho bagra nepustil = cely piatok a sobotu sme vozili hlinu tutokaj k nam na drahu v TN od nas od baraku (chcel som to stihnut do zimy)
pozorne sledujem fotky a sled poruch a oprav na vasich tatosoch
mam z vas fsetkych radost a tesim sa na dalsie sezony

_________________
OFF the ROAD


Pon, 18.10.2010, 15:16
Profil
Frajer

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 23:03
Príspevky: 230
Bydlisko: Krnov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
laci73 píše:
tiez sa pridam...zucastnil som sa ako divak, super akcia bola, malemu ani mne sa vobec nechcelo domov. Jedine co mi tam chybalo boli toalety....my , chlapi, nam je to jedno kde to oprieme, ale damam nie je to jedno, na co sadnu :D

Tiez by som apeloval na niektorych tiez jazdcov, na splomalenie hlavne v priestore parkoviska hore pri kempe. Chapem, ze vsetci su majstri sveta v ovladani volantu a svojho auta....ale opatrnosti nie je nikdy dost, hlavne ak sa tam motaju deti a tiez ludia pod vplyvom nemrznucih aditiv.

Inak velmi vydarena akcia, velke +


Naprostý souhlas. To samé se tyká i při závodech offroadmaratonu i při různých setkáních. Pokud se nic nestane tak to je OK. Ale jakmile dojde k problému, tak za vše zodpovídá hlavní pořadatel. Už jsem to zažil na vlastní kůži. Tímto nechci nijak snižovat kvalitu tohoto závodu. Naopak, chci jen připomenout co by, kdyby a tak dále. Předvídavost je na prvním místě. Je vidět že trial na SK je v plném proudu. Robo bude mít problém sestavit SK Team na Eurotrial 2011 :smt017 Když se to u vás tak pěkně rozjelo a každý chce být :smt023 Držím vám všem palce.


Pon, 18.10.2010, 15:16
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
IvoLUCKY píše:
ahojte kamarati

je mi luto , ze sa mi nepodarilo dorazit (tak ako som viacerym slubil) , ale termin volneho bagra nepustil = cely piatok a sobotu sme vozili hlinu tutokaj k nam na drahu v TN od nas od baraku (chcel som to stihnut do zimy)
pozorne sledujem fotky a sled poruch a oprav na vasich tatosoch
mam z vas fsetkych radost a tesim sa na dalsie sezony


Aj my sa na teba tešíme, takže dajte dokopy dráhu a nabudúci rok sa určite vidíme. Všetko dobré. :D


Pon, 18.10.2010, 20:58
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tonda Kofola píše:
laci73 píše:
tiez sa pridam...zucastnil som sa ako divak, super akcia bola, malemu ani mne sa vobec nechcelo domov. Jedine co mi tam chybalo boli toalety....my , chlapi, nam je to jedno kde to oprieme, ale damam nie je to jedno, na co sadnu :D

Tiez by som apeloval na niektorych tiez jazdcov, na splomalenie hlavne v priestore parkoviska hore pri kempe. Chapem, ze vsetci su majstri sveta v ovladani volantu a svojho auta....ale opatrnosti nie je nikdy dost, hlavne ak sa tam motaju deti a tiez ludia pod vplyvom nemrznucih aditiv.

Inak velmi vydarena akcia, velke +


Naprostý souhlas. To samé se tyká i při závodech offroadmaratonu i při různých setkáních. Pokud se nic nestane tak to je OK. Ale jakmile dojde k problému, tak za vše zodpovídá hlavní pořadatel. Už jsem to zažil na vlastní kůži. Tímto nechci nijak snižovat kvalitu tohoto závodu. Naopak, chci jen připomenout co by, kdyby a tak dále. Předvídavost je na prvním místě. Je vidět že trial na SK je v plném proudu. Robo bude mít problém sestavit SK Team na Eurotrial 2011 :smt017 Když se to u vás tak pěkně rozjelo a každý chce být :smt023 Držím vám všem palce.


Dík za držanie palcov, aj my sme radi, že sa to tu rozbieha, len ešte by to chcelo viac a viac nadšencov, ale pevne veríme, že sme ich tento rok tými krásnymi akciami nabudili a už nerozmýšľajú a v roku 2011 idú do toho. Tešíme sa všetci na vás. :D


Pon, 18.10.2010, 21:02
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
asderf píše:
Zuzuu píše:
A Aďko, podarilo sa ti dať pohár Jožkovi? Snáď ho to aspoň trocha potešilo na dušičke, lebo nejaká smola sa okolo neho motala, aj on musí urobiť novú Vitarečku na novú sezónu. Tak, že mu všetci držíme palce. :D



Ahojte, Jožiho pohár potešil, a na rozdiel od Vás ho otvoril :)
no auto da dohromady už asi do piatku, lebo uvažujeme o sliezkom poháre tento víkend ktorý sa koná v Ledziny (PL) 23.10., môžete sa pridať

Lubo aj ty si jednička, si majster v stavaní trialov :)
ešte raz vďaka za krásny víkend plný offfových zážitkov

Terenny tím Ďakujeme, ste super :)


Aďo teším sa, že Jožko sa potešil, zaslúžil si to a už sme ho aj my otvorili - ten pohár :D a inak to aký je šikovný, že už do piatku dá dohromady Vitarečku / lebo bola trošička dosť dobúchaná po tých saltách/ :D normálne Coperfield :D
Držíme mu palce nech to dá do kopy a chalani držte sa v tom Polsku, dávajte na seba pozor a vyhrajte tam čo sa dá, budeme vám moc fandiť. My by sme radi išli, ale v Slavkove sme zničili techniku na totál, takže nás čaká kompletná GO-čka a to sa tak rýchlo zvládnuť nedá. Fňuk.
Ale poteší nás ak to tam vyhráte. Pochváľte sa potom. Tak veľa zdaru.


Pon, 18.10.2010, 21:12
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: