Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 15:46
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 EUROTRIAL 2011 ČESKÁ REPUBLIKA 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 9:47
Príspevky: 322
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
caute potreboval by som aspon predbezne nezavazne napisat skym mozem ratat v narodnom tyme na eurotrial
kategoria"O"
1.Aďo
2.Jožko
3.Peto S
4.

kategoria"S"
1.Rudo
2.Ivo
3.Jozko H
4.Peter Chose

kategoria"M"
1.Marty
2.
3.
4.

kategoria "PM"
1.Robo JA
2.Pišta M
3.
4.

kategoria "P"
1.OGY
2.
3.
4.

_________________
monteropat,GR Y61,unimog,grizzli,kodiak,Ventura,F8,a k tomu vsetci necenzurovany a nekonfliktny offrovdaci s celeho sveta,www.offroadland.sk


Naposledy upravil robo kop dňa Uto, 22.03.2011, 6:37, celkovo upravené 3



Uto, 07.12.2010, 21:33
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja by som rád, ale...Budem rád, ak to vidá na 1-2 súťaže doma.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Uto, 07.12.2010, 21:39
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.05.2010, 7:15
Príspevky: 77
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dúfam, že financ dovolí .
Ty Robo a dostaneme aj teplákove súpravy ako reprezentatnti ? :-D

_________________
Pajero 3,5V6, www.herman-sro.sk


Štv, 09.12.2010, 9:16
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Herman píše:
Dúfam, že financ dovolí .
Ty Robo a dostaneme aj teplákove súpravy ako reprezentatnti ? :-D


Jožko tak usilovne pracuj ako včelička, aby financie dovolili /aj my budeme/ a tešíme sa na teba. :) ako sa tam vidíme :)

a čo sa týka tej teplákovej súpravy tak to mi pripomína, jednu pesničku, že Tepláková souprava od skupiny Nightwork kde sa spieva že: "tepláková souprava g..e dej si do prava " xi xi xi xi. To ma vždy napadne keď niekto spomenie teplákovú súpravu. :)
Len mám dilemu, čo by som si dala doprava ja? ha haaaa :)

PS: Patrolík je dúfam nepredaný. :)


Štv, 09.12.2010, 12:29
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
robo kop píše:
caute potreboval by som aspon predbezne nezavazne napisat skym mozem ratat v narodnom tyme na eurotrial


Robko, predbežne nezáväzne hlásim Eljota / ešte je síce v takom stave ako sme ho zhodili zdevastovaného z vozíka po Slavkove/ ale budeme robiť všetko pre to, aby sme tam boli. Strašne sa budeme snažiť. A tak isto lámeme aj Zúrivú Vitaru, aby jazdila za O-čka :)

PS: mysím, že aj s Aďom môžeš určite počítať - ale nech radšej povie sám :) Aďko, či?


Štv, 09.12.2010, 12:32
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 03.02.2010, 20:35
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
PS: mysím, že aj s Aďom môžeš určite počítať - ale nech radšej povie sám Aďko, či?

do óčiek so mnou aj s Jožim môžete na 100 péro rátať


Štv, 09.12.2010, 16:15
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 9:47
Príspevky: 322
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak vidim ze blava ide cela zajtra idem do madarska a skontrolovat jednu stavbu tak mozme dat vecer pivko a prebrat nejake detajly ohladom eurotrialu a buducorocnej sezony dajte nejaky tip som v blave az do soboty :smt146 a kedze ma poznate ze nepijem :smt166

_________________
monteropat,GR Y61,unimog,grizzli,kodiak,Ventura,F8,a k tomu vsetci necenzurovany a nekonfliktny offrovdaci s celeho sveta,www.offroadland.sk


Štv, 09.12.2010, 21:02
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 17.12.2006, 12:25
Príspevky: 68
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja sa hlasim Micina 3,5l sa uz vyvara a preraba. :-)

_________________
chose na plazi, na snehu, v bahne bavi nas to...
Patrol GR Y60 expedition , Pajero 3,5 trial špecial, V6Arctic cat F7, Yamaha grizzly 700


Štv, 09.12.2010, 23:04
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
robo kop píše:
tak vidim ze blava ide cela zajtra idem do madarska a skontrolovat jednu stavbu tak mozme dat vecer pivko a prebrat nejake detajly ohladom eurotrialu a buducorocnej sezony dajte nejaky tip som v blave az do soboty :smt146 a kedze ma poznate ze nepijem :smt166


Tak ty vazne budes v Blave? Tak to je ze aka telepatia vcera sme ta akurat s Ivom spominali, lebo by sme chceli nejake veci objednat z Ameriky a nemame s tym skusenosti moc a myslim, ze ty si raz na triale spominal, ze si tam uz nieco objednaval tak sme chceli vediet ze za kolko to pride, ako s clom a tak dalej. Proste nejake otazocky na teba by sme mali. Neviem ako bude Ivo s casom / lebo ako tak pozeram von oknom tak zacina snezit tak neviem ci nebude musiet ist pracovat/ ak by nie tak by sme naozaj mohli dat stretko aj Ado a tak a aj pravidla trialove by sa prebrali. :)


Pia, 10.12.2010, 11:58
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 03.02.2010, 20:35
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ano my prídeme, dajte vedieť, že čo kde kedy a ako :)


Pia, 10.12.2010, 12:04
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Niečo zo života trialovej komunity: , aby ste vedeli, slovenská trialová komunita nezaháľa ani v zime :) a tak ďakujem veľmi pekne za účasť na trialovom meetingu k Eurotrialu 2011, ktorý sa konal v piatok v našej obľúbenej Pizzerii v BA / a to Robkovi nášmu trialovému šéfovi,ktorý zavítal k nám do BA až z ďalekého severu, čo si veľmi vážime, ďalej Aďkovi a Zuzičke a samozrejme my ostatní trialisti zo Silvers tímu sme boli samozrejmosťou/. Dúfam sa aj vám chlapci páčilo. :), lebo podľa mňa bolo úplne že super, dohodli sme čo sa dalo, aj sme popili čo sa dalo :):):) ale bolo suprovo a príjemne veď v príjemnej spoločnosti sa ani inak nedá. Tí ktorí neboli môžu troška smútiť, ale nech ich teší fakt, že sme na nich intenzívne mysleli a chýbali nám / poniektorým bolo aj volané :):):) - Robko veď vieš/ :) takže pozdravujem týmto Rudka J. a Pištu M., Jožka H., Jožka T.
PS 1: samozrejme zdravím aj Peťa S. / zúrivú Vitarku/, ktorý sa nemohol zúčastniť, lebo bol v tom čase v Srbsku, ale sms-kou všetkých pozdravoval.
PS 2: teším sa keď sa opäť vidíme. Snáď ešte na vianočných trhoch ako sme vraveli, teda aspoň s poniektorými.
PS 3: a ostatní, ktorí ešte váhate, či sa pridať k trialkovej komunite už neváhajte a prídite. :) tešíme sa na vás.


Pon, 13.12.2010, 10:29
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
robo kop píše:
tak vidim ze blava ide cela zajtra idem do madarska a skontrolovat jednu stavbu tak mozme dat vecer pivko a prebrat nejake detajly ohladom eurotrialu a buducorocnej sezony dajte nejaky tip som v blave az do soboty :smt146 a kedze ma poznate ze nepijem :smt166


PS: poznáme ťa že nepiješ Robko :) , ale veď sme nepili / až tak moc / :):):) len ťažké ráno bolo sobotné :)


Pon, 13.12.2010, 11:16
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 9:47
Príspevky: 322
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chalani tu je odkaz na tie ramy http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=32&t=10796

_________________
monteropat,GR Y61,unimog,grizzli,kodiak,Ventura,F8,a k tomu vsetci necenzurovany a nekonfliktny offrovdaci s celeho sveta,www.offroadland.sk


Pon, 13.12.2010, 13:29
Profil WWW
Frajer

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 23:03
Príspevky: 230
Bydlisko: Krnov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na CZ Offroad foru probíhá diskuse o místech konání závodů. Tak jsem navrhoval tyto místa. Pro vás by byla nejblíže Vřesina kde se již v minulosti MČŘ jelo, tak se zapojte do diskuse a dejte svůj názor. http://www.offroadforum.cz/viewtopic.ph ... 37#p744337


Uto, 14.12.2010, 21:06
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tonda Kofola píše:
Na CZ Offroad foru probíhá diskuse o místech konání závodů. Tak jsem navrhoval tyto místa. Pro vás by byla nejblíže Vřesina kde se již v minulosti MČŘ jelo, tak se zapojte do diskuse a dejte svůj názor. http://www.offroadforum.cz/viewtopic.ph ... 37#p744337


Tondiku tak keby ste boli v CZ tak zlati a vyberali na preteky take miestecka, ktore mame aj my z SK blizko,ha ha /tazka poziadavka vsakze :)/ tak sme za vsetkymi desiatimi. Inak kiez by si mal pravdu, ze bude slovenskych posadok nespocetne vela :):) to by sme si zelali. :)

PS: a inak aj tak sa velmi prevelmi tesime na Krnov - len to je dalekooo predaleko ale je tam super. Ta Vresina je na kolko percent realna? :)

PS: chlapci a vy aky mate na to cele nazor ? Adko, Jozko H. ?


Štv, 16.12.2010, 14:20
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: