Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 11:03
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 124 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Nazor konkurencnej firmy na upravu ALLMETAL 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Diesel, tiež ma zaujali technické poznámky. A celkom sa zapáčil Jurov nápad:
ORC píše:
Co tak zalozit vlakno v zmysle "preslapy profesionalov, alebo aj amaterov" a tam moze kazdy prispiet svojou kritikou na to co sa mu nepozdava. Vsetci tak mozu reagovat a dany problem rozobrat. Aby to bolo bez emocii, podmienkou bude ze sa nebude spominat kto to spachal, ale budeme sa snazit najst riesenie aby sa to uz nestalo. Ak sa tam nejaky upravca najde, a bude chciet sa k problemu vyjadrit tak samozrejme moze. Len by nemusel ostatnym nadavat. Zopar prispevkov do tejto temy by som mal (vacsina sa netyka Rada). Toto by mohlo pomoct vsetkym. Aj samodomo upravcom aj nam co sa tvarime ze sme profici.

Ten názov mi nie je celkom po vôli, zaváňa to zneužitím. Určite by viac ľudí zaujímali technické riešenia rôznych problémov, ktoré sú slepou cestou, alebo aspoň hrozia komplikácie. Len sa obávam, že by sa to neobišlo bez emócií a zneužívania zo strany prispievateľov (či už úpravcov alebo užívateľov). Dovolím si tvrdiť, že aj na tomto fóre je dosť málo ľudí čo sa vedia odosobniť a riešiť veci z nadhľadu. Zato "Rejpalov" je požehnane :? .
A určite by ma zaujímala "prestrelka" medzi Jurom a Radom o technike bez osobných invektív. Skúsenosti a objem nenahradíš! :D Ja osobne sa rád učím nové veci, zvlášť tie, ktoré mi ušetria čas, námahu alebo peniaze - zvlášť všetko naraz. :twisted:

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 12.03.2013, 11:54
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2012, 15:55
Príspevky: 384
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
Ja osobne by som celu tuto temu zmazal...
Nepoznam ani jedneho zo zucastnenych, ale mam precitane mnoho na tomto fore a viem povedat tolko, ze Rado pomohol kolko sa komu dalo.
Nikto nieje dokonaly a to ze "jedna babka nieco povedala" nic neznamena, nicim nepodlozene veci, ktore mozu/aj nemusia mat kus pravdy v sebe. Pride mi toto vlakno ako snaha pospinit meno niekoho, ziadna firma nema 100% spokojnych zakaznikov, sem tam sa kazdemu nieco nevydari a je to vec len zakaznika a dannej firmy.
Ja ked som zacal prerabat moje XJ, zavolal som si dvoch odbornikov nezavisle od seba a kazdy mal iny nazor na rozne problemy, kazdy mal svoju pravdu, no ja som si siel svojou cestou, kde som sa snazil vyuzit informacie ktore som dostala od oboch, pospajat si jedno z druhym. Tym som chcel povedat, ze kazdy ma svoje skusenosti, ktore potom vyuziva a pritom to nemusi byt to najlepsie.

_________________
Jeep Cherokee 2,5 TD (motor Croma)
Nissan Patrol Y60 2,8


Uto, 12.03.2013, 12:34
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Martinoff píše:
zaváňa to zneužitím. Určite by viac ľudí zaujímali technické riešenia rôznych problémov, ktoré sú slepou cestou, alebo aspoň hrozia komplikácie. Len sa obávam, že by sa to neobišlo bez emócií a zneužívania zo strany prispievateľov (či už úpravcov alebo užívateľov).


veru, v týchto zemepisných šírkach by sa taká téma zakrátko zvrhla na bohapustý konkurenčný boj s kopou zákerností. Možno tak v nemecku...švajčiarsku...by to reálne bolo :-D

a povedzme si rovno...každý komerčák si chráni svoje postupy...knof-hof(nikto nie je sociálny úrad)...niekedy ich môže odkryť práve len takáto prestrelka...keď v návale srdnatosti a spravodlivého hnevu povedia aj čo by inak nepovedali...možno... :wink: :-D

tým samozrejme nechcem povedať, že neporadia...niektorí poradia skutočne obetavo...myslím, že vedia čo mám na mysli...

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Uto, 12.03.2013, 13:50
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 14.02.2010, 16:51
Príspevky: 19
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Odpoveď s citáciou
Včera som vydržal do 23,00 a dnes som tiež ako prvé na nete otvoril túto "zaujímavú" polemiku. Podobne som sa, ako aj mnohí ďalší, nedávno bavil na nekonečnom trepaní okolo "Pandíkov". Teraz je však trochu blbé, že sa celá slovenská offroad komunita baví na účet dvoch schopných úpravcov...


Uto, 12.03.2013, 16:12
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 124 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: