Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 29.04.2024, 9:38
Dnes je pondelok 29. apríla 2024, meniny má Lea a zajtra Anastázia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 Čo keď zapadnem... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
navijak este nemam tak hladam nieco na vyprostenie auta keby nahodou.... :wink:
mate s tymto nejake skusenosti,rady,typy? ako ste si pomahali ked ste este nemali navijaky?
na nete som nasiel toto:

Obrázok

a toto o tom pisu:


4 ton hand puller

2 Hooks for Lifting, lowering, Pulling or Stretching

Hardened and Galvanized Heavy Gauge Steel

One piece frame construction with heavy duty frame bolts



ako nudzove riesenie dobre alebo uplne nanic? :smt100

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Str, 01.11.2006, 0:10
Profil ICQ WWW
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mno, s niečím podobným má skúsenosť Milan BB na svojom zelenom Zuki-Humeri H7 :-D

neveril som tomu, ale celkom ma presvedčil keď mi s tým vyrovnával nárazník na nákladnej Mazde

takže ako núdzovka na malé auto alebo malé zapadnutie asi dobré


Str, 01.11.2006, 0:17
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A ja doplnim, ze presne tuto srandu na 2t som si kupil v kinekuse Zilina, asi za ...Uz neviem ..do 800 Sk ... Volaju to napinak plota :-D ... Stranky kinekusu (konkretne shop) su v rekonstrukcii, takze bud si tam treba zavolat, alebo poverit niekoho miestneho nech overi momentalny stav ...


Str, 01.11.2006, 0:44
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:01
Príspevky: 49
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
A co takyto bude to stacit na xj?

http://www.aci.cz/sk/default.asp?cls=stoitem&stiid=4348

_________________
Toyota 4runner.......... neni co dodat.


Str, 01.11.2006, 0:46
Profil ICQ
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Jeepinka píše:

-niežeby to bolo úplne nahovno, na niečo to asi aj je, ale radšej by som kúpil podstatne lacnejšiu mechaniku + gurtňa ako ten zázrak; pridaj k tomu pár tisíc a kúpiš - nie špičkový, ale myslím si - solídny naviják solídnej značky (preboha len nie čínu!!!)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 01.11.2006, 0:54
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Jano JP píše:
-niežeby to bolo úplne nahovno, na niečo to asi aj je, ale radšej by som kúpil podstatne lacnejšiu mechaniku + gurtňa ako ten zázrak; pridaj k tomu pár tisíc a kúpiš - nie špičkový, ale myslím si - solídny naviják solídnej značky (preboha len nie čínu!!!)


Cuduj sa svete, ja mam s cinskymi vyrobkami po elektrickej stranke dobre skusenosti, akurat pouzivaju na strojarske vyrobky najshitnejsie materialy. Teoreticky by stacilo dat si vysustruzit nove z kvalitnejsieho materialu a moohol by vzniknut pomerne kvalitny navijak ...

A nekamenujte ma za tie kacirske vety :-D


Str, 01.11.2006, 1:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Cuduj sa svete, ja mam s cinskymi vyrobkami po elektrickej stranke dobre skusenosti, akurat pouzivaju na strojarske vyrobky najshitnejsie materialy. Teoreticky by stacilo dat si vysustruzit nove z kvalitnejsieho materialu a moohol by vzniknut pomerne kvalitny navijak ...

A nekamenujte ma za tie kacirske vety :-D[/quote]

:D :D no vyzera to...tak nejak divne... takych som nasiel na nete vela. ja by som si to na auto asi nedal.
neviem,nepoznam to a ani nikoho kto to ma na offe. mozno je to o.k. :smt102
ale asi tazko ked je to china :-D

a zase prerabat to... no to uz vazne kupit poriadny alebo ten rucny nudzovy :wink:

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Str, 01.11.2006, 1:14
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
...mal som to v ruke. Nie je to zabudovateľné. Môj sused to zakúpil, aj sme to skúšali a musím priznať, že LR Disco to v pohode potiahlo. Ale už na pohľad to vyzerá čínsky :smt078 a je otázne ako dlho to bude fungovať. Možno ako núdzovka, dozadu...?

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Str, 01.11.2006, 2:20
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tibor, vôbec neprotestujem - mám presne tie isté skúsenosti, veď obchoďáky sú plné dokonca niekedy aj dizajnovo solídnych lacných čínskych výrobkov...
-jeden príklad za všetky - dva roky som sporadicky používal čínsku šróbovačku za cca 1000Sk, keď som ju na dva dni požičal na montáž sadrokartónu, vrátila sa mŕtva... chcel som v akcii boschku, 5-6 tisíc, ale rýchlo ich radšej nemali - tak som kúpil druhú drahšiu, výkonnejšiu, krajšiu čínu a už som ju opravoval, posrala sa, keď som ju najviac potreboval...
resume: bosh vyhodíš, keď zoderieš, čínu vyhodíš novú, ale ušetríš (otázne je čo ušetríš)
-sú tu iní borci od ťahania, ale navijak je niečo tak extrémne namáhané, že radšej drahšiu kvalitu s dlhšou a spoľahlivou životnosťou :-D

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 01.11.2006, 11:18
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A co vravite na navijaky TABOR ? Su neznackove. Ale ked si vsimnete v polsednom cilse casopisu 4x4 style, tan na pretekoch v Maroku ho ma namontovana jedna Toyota. Co su to za navijaky ? Namyslim ze by si montovali nejaky cinsky nepodarok na svetovu sutaz. Inak treba rozlisovat co je z Ciny, co je z Taiwanu a co z Korei. Mame v rodine Quad z Taiwanu a ziadny problem.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Str, 01.11.2006, 11:32
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 07.10.2006, 13:08
Príspevky: 50
Bydlisko: Velky Meder
Odpoveď s citáciou
Cinu nikdy nekupovat,taky navijak mam doma ak chces za 3000,-sk je tvoj.Ale je to na h...no.
Navijak tabor som videl aj ja a hovorili ze to je nejaka dcerska znacka Warn-u./Nieco ako KUMHO a Marshal./


Str, 01.11.2006, 13:19
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 13.10.2006, 18:15
Príspevky: 174
Bydlisko: skalica
Odpoveď s citáciou
biker píše:
navijak este nemam tak hladam nieco na vyprostenie auta keby nahodou.... :wink:
mate s tymto nejake skusenosti,rady,typy? ako ste si pomahali ked ste este nemali navijaky?
na nete som nasiel toto:

[URL=http://img262.imageshack.us/my.php?image=photokx1.jpg]Obrázok[/URL
ako nudzove riesenie dobre alebo uplne nanic? :smt100


Ja si myslim, ze kazda vec, ktora ta dostane z problemov je dobra. Ja si ju kupim ako doplnok , ked tu bude adres. Nestoji to tolko...

_________________
Defender 90 Td5 170k Old Man Emu,Warn 8274,Warn CE-M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel, MT Matador Wisenta 235x85x16,Pewag A 84SV, Roll Cage,2xARBuzaverky,CB,Garmin nuvi 660 ...
Discovery 3 ,bez skrabancu


Str, 01.11.2006, 14:09
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tie 4 ton.tam pisu ako na 10cm repracik ze ma vykon 100W.Doma s tym spravis kopu roboty,pomoze to ale auto by som s tym nevytahoval.Ma to blbu poistku a ziadnu brzdu.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 01.11.2006, 15:50
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dado píše:
A co vravite na navijaky TABOR ? Su neznackove. Ale ked si vsimnete v polsednom cilse casopisu 4x4 style, tan na pretekoch v Maroku ho ma namontovana jedna Toyota. Co su to za navijaky ? Namyslim ze by si montovali nejaky cinsky nepodarok na svetovu sutaz. Inak treba rozlisovat co je z Ciny, co je z Taiwanu a co z Korei. Mame v rodine Quad z Taiwanu a ziadny problem.

Warn to predáva ako svoj produkt.Tiež o ňom uvažujem.


Str, 01.11.2006, 20:31
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rado nd píše:
dado píše:
A co vravite na navijaky TABOR ? Su neznackove. Ale ked si vsimnete v polsednom cilse casopisu 4x4 style, tan na pretekoch v Maroku ho ma namontovana jedna Toyota. Co su to za navijaky ? Namyslim ze by si montovali nejaky cinsky nepodarok na svetovu sutaz. Inak treba rozlisovat co je z Ciny, co je z Taiwanu a co z Korei. Mame v rodine Quad z Taiwanu a ziadny problem.

Warn to predáva ako svoj produkt.Tiež o ňom uvažujem.


Ale huci....ak uz chces lacnejsi navijak tak vol ComeUP (kopia Superwinch).

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Str, 01.11.2006, 21:01
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: