Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 22:04
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Poradte ktory navijak? 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.09.2012, 15:10
Príspevky: 514
Bydlisko: Ružomberok
Odpoveď s citáciou
local, ty mas krasnu vlastnost kecat hodinu o "hovne"... pises noviny alebo nieco podobne ?

_________________
| pajero 2,8TD intercooler 3dv. r.97 + M/T toyo | facebook |


Str, 03.01.2018, 1:17
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Pon, 17.01.2011, 10:49
Príspevky: 521
Bydlisko: Kežmarok
Odpoveď s citáciou
local, dík za odpoveď, ale asi to treba upresniť. Warn nepripadá do úvahy kvôli cene a využitiu, SP som videl 2ks roztrhnuté a niekde sa riešila aj spoľahlivosť. Ak už, pozeral som King One 9500. Sú na nich dobré recenzie, len som to nevidel naživo v akcii. Auto ostáva sem tam stáť na miestach, kde by bolo lákavé ho odobrať. Celkom skrytá montáž to nebude. Naviják ide na L200 dozadu pod korbu, skrinka ovládania ide mimo.

PS: Ten Double Red som mal na Patrole a s ním sa aj predal. Keďže som ho používal, viem aký bol rýchly(pomalý). Bol kupovaný aj montovaný na trochu iný účel a ako som písal, okrem toho že bol pomalí, ma vytiahol aj s naloženým vlekom v podmienkach pri ktorých som ho v duchu odpísal. Za takmer 5 rokov čo bol na aute bol raz rozobratý, vyčistený a premazaný.

_________________
Vždy ži svoj sen, neboj sa ísť pomaly, boj sa stáť na mieste, ale nezabudni si užívať život kým môžeš!

Mitsubishi L200, AVM voľnobežky, King One TDS-9.5C , Maxxis Mudzilla

Ex - Nissan patrol GR Y60, MT Nokian Vatiiva 33/12,5/15, naviják 5,4t,


Str, 03.01.2018, 15:48
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
Dakujem za reakciu, kedze si robis prieskum, potom sa pls podel s tym co si zistil, ja budem do par mesiacov kupovat novy navijak na nove auto, zatial som rozhodnuty pre Warn Zeon.
Drzim palce.


Str, 03.01.2018, 21:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Takisto som zvazoval aky novy navijak kupit mal som come up ktory po rokoch dosluzil prevodovka ako nova no samotny obal a motor k.o. zvazoval som warn ale aj nejaku cinu kedze teraz som za hranicami a auto stoji minimalne 9 mesiacov v roku
no po debate som bol presvedceny na king one bull 5,5 t bolo mi povedane ze kvalita je takmer pri warn a cena podstatne priaznivejsia navyse ma v popise normu IP 67 . ako navijak sa na aute tvari fakt robustne co by som povedal ze mi bolo az na skodu kedze som musel upravovat trochu naraznik ale v pohode rychlost navijania ma prekvapila super tichy chod otestovany na ukrajine hned po montazi a spokojnost trochu sa mi nepaci vypinac na volnobezku ale zase je to o zvyku...tento za mna 100 % priznam sa ze rozpocet som neresiel islo mi o spolahlivost a trvacnost ...toto mi prislo fakt za rozumne peniaze primerana kvalita
dostupnost nahradnych dielov a zarucny a pozarucny servis by mal byt bez problemov

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Štv, 04.01.2018, 10:40
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 19.08.2015, 23:04
Príspevky: 152
Bydlisko: Vislanka
Odpoveď s citáciou
mam 2 kamaratov co si kupili KINGONE bull 9.0 a zatial max spokojnost . velke + ryhchlost navijania na prazdno, netreba dlho cakat kym navije lano na bubon :)


Štv, 04.01.2018, 12:33
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Pon, 17.01.2011, 10:49
Príspevky: 521
Bydlisko: Kežmarok
Odpoveď s citáciou
Chlapi dík za odpoveď, jak som písal ten King One je favorit ale ešte idem pozrieť do PL na Escape. Dostal som na toho predajcu typ od jedného známeho ktorý má pár navijákov odskúšaných. Mám to blízko, a takmer všetky sa dajú vyskúšať na mieste. Do konca mesiaca by som to chcel mať nahodené, tak potom zreportujem.

_________________
Vždy ži svoj sen, neboj sa ísť pomaly, boj sa stáť na mieste, ale nezabudni si užívať život kým môžeš!

Mitsubishi L200, AVM voľnobežky, King One TDS-9.5C , Maxxis Mudzilla

Ex - Nissan patrol GR Y60, MT Nokian Vatiiva 33/12,5/15, naviják 5,4t,


Pia, 05.01.2018, 13:31
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Pon, 17.01.2011, 10:49
Príspevky: 521
Bydlisko: Kežmarok
Odpoveď s citáciou
Takže pozdravujem osadenstvo, naviják nahodený už asi mesiac a medzičasom aj náležite otestovaný. Nakoniec padla voľba na King One TD5 a musím povedať , že zatiaľ stojí zato. Rýchly, tichý a ťahá jak blázen. K tomu všetkému som naňho dostal slušnú zľavu, takže fajn. Nejdú mi tu pridať fotky, asi som stihol zabudnúť. Ak, tak dajte tip jak na to.

_________________
Vždy ži svoj sen, neboj sa ísť pomaly, boj sa stáť na mieste, ale nezabudni si užívať život kým môžeš!

Mitsubishi L200, AVM voľnobežky, King One TDS-9.5C , Maxxis Mudzilla

Ex - Nissan patrol GR Y60, MT Nokian Vatiiva 33/12,5/15, naviják 5,4t,


Str, 07.03.2018, 22:04
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
Milan FI píše:
Takže pozdravujem osadenstvo, naviják nahodený už asi mesiac a medzičasom aj náležite otestovaný. Nakoniec padla voľba na King One TD5 a musím povedať , že zatiaľ stojí zato. Rýchly, tichý a ťahá jak blázen. K tomu všetkému som naňho dostal slušnú zľavu, takže fajn. Nejdú mi tu pridať fotky, asi som stihol zabudnúť. Ak, tak dajte tip jak na to.


Sorry, ktory model? A co s nim typicky tahas? Pod korbou asi drevo? Alebo nakladanie na prives? Mozes sa aj podelit s info cez ktoreho predajcu? Ak by si mohol aj nejake video z natacania naprazdno (auto niekde do minimalneho kopceka alebo na parkovisku s mierne zatiahnutou rucnou len tak aby bolo lano napnute) od nultej vrstvy. A mozes informacne cenu? Ja som furt rozhodnuty pre Warn.
Dik moc za info, pomoze, video mozes niekam na YOUTUBE a dat link, obrazky sa daju pridat tlacitkom dole Pripojit prilohu, len musis obrazok zmensit na 800x600 rozlisenie, pripadne zasa niekam nahrat a dat iba link.
Nech ti dobre sluzi, som rad, ze si spokojny. King One vyzera byt z tych cinskych vyrobcov co sa aj snazia.


Štv, 08.03.2018, 7:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Pon, 17.01.2011, 10:49
Príspevky: 521
Bydlisko: Kežmarok
Odpoveď s citáciou
Local, je to 9500lb video nahrám, akonáhle sa mi trochu bude dať. Ťahám s ním drevo, aj na nakladanie a dvíhanie na vlek. V neposlednom rade na vyprostenie v prípade núdze. Cenu aj predajcu ti pošlem do SS. Nerád by som dráždil.

_________________
Vždy ži svoj sen, neboj sa ísť pomaly, boj sa stáť na mieste, ale nezabudni si užívať život kým môžeš!

Mitsubishi L200, AVM voľnobežky, King One TDS-9.5C , Maxxis Mudzilla

Ex - Nissan patrol GR Y60, MT Nokian Vatiiva 33/12,5/15, naviják 5,4t,


Sob, 10.03.2018, 0:31
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
Pridam zopar mojich skusenosti
Mal som daku cinu este na frontere a ta tahala ako besna bola to 12000ka jediny problem co som mal bol ze mi odpalilo kontakty na odpojovaci a skoro mi zhorelo auto
Nasledne patrol - warn netusim model ale bola to 9500 a ten ptoste nevladal ale ked tahal drevo tak isiel rychlo a ticho
V zadu v patrole mam klasicku cinu na ktorej neni ani znacka... ist ide tahat vladza ale ten zvuk :smt152 proste cakam kedy zdochne
Momentalne mam v predu 17000 od cbone
Co sa tahu tyka som spokojny ale blbne mi volnobezka bud nejde riadne zapnut alebo riadne vypnut
Nechal som ju zacvaknutu a neriesim pouzivam ho len ked zapadnem a to je dost zriedka

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Sob, 10.03.2018, 11:33
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
Milan FI píše:
Local, je to 9500lb video nahrám, akonáhle sa mi trochu bude dať. Ťahám s ním drevo, aj na nakladanie a dvíhanie na vlek. V neposlednom rade na vyprostenie v prípade núdze. Cenu aj predajcu ti pošlem do SS. Nerád by som dráždil.


Milan, dakujem Ti velmi pekne. Ak je to nejaka specialna cena, nepis mi. Skoda robit zlu krv, viem si predstavit ked Ti nejaky kamarat preda za kamaratsku cenu a potom pride niekto uplne neznamy a hovori "ved ale jemu ste to za tolko predali a preco nie mne". Vsetci musime z niecoho zit. Ja som chcel ak mas dobre skusenosti s predajcom a produktom, treba pochvalit a spravit reklamu. Nech slusni a dobri obchodnici maju zakaznikov a odrbavaci a smejdy nech su verejne znami aby sa im kazdy vyhol oblukom.

Janciak píše:
Pridam zopar mojich skusenosti

Janciak, dakujem! Ja som mal takisto problem s volnobezkou, pomohlo rozobrat a poriadne premazat.


Naposledy upravil andrej190 dňa Ned, 11.03.2018, 12:25, celkovo upravené 1

zlúčenie príspevokov



Ned, 11.03.2018, 11:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: