Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 23.05.2024, 16:07
Dnes je štvrtok 23. mája 2024, meniny má Želmíra a zajtra Ela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Uaz vs Samurai 
Autor Správa
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No david ked das dobru cenu tak ti ho zoberu aj hnetd :-D a na akej stranke ho mas? cem si ho pozriet :wink: tak david stastlivo 8)


Sob, 19.04.2008, 22:40
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Panda4x4 píše:
No david ked das dobru cenu tak ti ho zoberu aj hnetd :-D a na akej stranke ho mas? cem si ho pozriet :wink: tak david stastlivo 8)

david srry ale kedze si tu nebol tak som ho sem hodil ja dufam ze ti to nevadi?
Kód:
http://uaz-469.autobazar.eu/card.php?id=523424

_________________
Uaz-moja srdcovka(aj keď má svoje muchy)-veď je to ruský stroj


Sob, 19.04.2008, 22:53
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Štv, 27.12.2007, 17:12
Príspevky: 89
Bydlisko: Horná Streda
Odpoveď s citáciou
Mam take skusenosti ze nemozem povedat krive slovo na obi 2auta akurat uazu vycitam tu spotrebu.ale je to pravda zalezi na jazdcovi ale treba niekedy pomoct aj uazu aj ked take hovadko nieje ziadna srranda taha yo samikom z 1,5m vody :lol: chudatka napravy.ale co prejde uaz to prejde aj samik jako kedy Obrázok
Obrázok
Obrázok

_________________
EXTREME RIDER


Pia, 25.04.2008, 20:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.01.2007, 13:10
Príspevky: 857
Bydlisko: vinosady
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to Milan Hradel: k tej spotrebe- dam radu vsetkym Uazistom, ja som kupil na moj fungl novy karbec K131 a teraz je to rozdiel a obrovsky :!:
tie sto rocne karburatoriky treba vyhodit a dat novy
minuli rok v Tisovci mi zozral do 50 l paliva a tento rok to bolo do 30 l za 3 dni a nehovorim ako sa zmeni plynulost chodu motora
oplati sa ivestovat urcite
ak vy menite sanie na starsich typoch tak mozte hodit hned 2-komorovi a to bude este rozdiel

_________________
starý dobrý uaz-469, nejaké sipaky a zivy .... za kniplom


Sob, 26.04.2008, 20:47
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 27.12.2007, 17:12
Príspevky: 89
Bydlisko: Horná Streda
Odpoveď s citáciou
Poslať uaz
mi sme tam dali karbos z dakeho fiata ale neviem tip a spotreba sa pohybuje 25l pohodka a co ta vysielten karbos

_________________
EXTREME RIDER


Ned, 27.04.2008, 21:33
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
david píše:
to Milan Hradel: k tej spotrebe- dam radu vsetkym Uazistom, ja som kupil na moj fungl novy karbec K131 a teraz je to rozdiel a obrovsky :!:
tie sto rocne karburatoriky treba vyhodit a dat novy
minuli rok v Tisovci mi zozral do 50 l paliva a tento rok to bolo do 30 l za 3 dni a nehovorim ako sa zmeni plynulost chodu motora
oplati sa ivestovat urcite
ak vy menite sanie na starsich typoch tak mozte hodit hned 2-komorovi a to bude este rozdiel


A cena? V com spociva vymena sania a tiez kolko ma to vyda? Dakujem!


Pon, 28.04.2008, 9:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.01.2007, 13:10
Príspevky: 857
Bydlisko: vinosady
Odpoveď s citáciou
Milan Hradel píše:
mi sme tam dali karbos z dakeho fiata ale neviem tip a spotreba sa pohybuje 25l pohodka a co ta vysielten karbos


no 25 l je teda hodne :!: co vas vedie k tomu davat tam ine karbose ako original? ved ten je presne typizovany na dany druh motora, tym ze tam date mensi za ucelom stiahnutia spotreby je smiesne, ved karburator je zaklad spravneho chodu motora ak nenamiesa spravnu zmes tak je to v...


mna vysiel K 131 - jednokomorovi 2900 sk , mam ale pocit ze teraz uz su drahsie
a co sa tyka dvojkomoroveho- nezvysi vykon ale klesne spotreba a musi sa vymečnit sacie potrubie aby si ho tam dostal lebo tie jednokomoraky su na 2 sroboch a 2-komoraky su na 4 sroboch preto treba vymenit sacie, niekto si vyrobi taku prirubu a nemusi nic menit
starsie sacie je hranateho tvaru novsie na dvojkomorovi ja oble a moze tam kludne aj pouzite a to nie je problem zohnat

_________________
starý dobrý uaz-469, nejaké sipaky a zivy .... za kniplom


Pon, 28.04.2008, 9:15
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sakra, neviem co mam teraz robit, nemam odskusanu spotrebu, tak neviem ci mam menit alebo nechat stary karbos... Idu mi tam robit plyn, tak neviem.. 3litre nie je malo, ale ked to fakt tak znizi spotrebu, neni o com..


Pon, 28.04.2008, 9:24
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.01.2007, 13:10
Príspevky: 857
Bydlisko: vinosady
Odpoveď s citáciou
Poslať 
treba si to najprv odlitrovat ak ju nemas velku tak nie je dovod menit karbec

_________________
starý dobrý uaz-469, nejaké sipaky a zivy .... za kniplom


Pon, 28.04.2008, 9:31
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 09.10.2007, 15:13
Príspevky: 82
Bydlisko: Čadca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
fajer píše:
no ... podla mna je uaz bez uprav ako taky dobre kompilovane auto, vratane motora, je to terenne auto = nepotrebuje ist 130, staci 80 ale za to furt...
.. a o tom povodnom UAZ vs. SAMIK...
prikladam foto co sa na uaze asi nikdy nestane ( este som o tom nepocul )

Obrázok

Obrázok



Tak mne sa to stalo, skoda ze som to vtedy nefotil... Inac na aute dokaze pustit skoro vsetko, len treba vediet ako na to :D

_________________
469 200 D


Str, 25.06.2008, 18:24
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: