Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 9:45
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 karburator K126 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Štv, 31.07.2014, 13:55
Príspevky: 13
Odpoveď s citáciou
Zdravim

Dnes som narzil s mojim starym uazom na problem. Po dlhsom stupani do kopca motor zrazu tesne pod vrcholom kopca stratil tah, tak som to musel odstavit. Motor na volnobeh ide v pohode, pravidelne, ziaden problem. Akonahle vsak pridam motor trosku ide do otacok(akceleracna pumpicka strekne benzin) a hned sa zacne dusit, ak nepustim plyn, az zdochne. Vedel by mi niekto poradit? (pytam sa ci niekto nevie pomoct aby som nerozoberal cely karburator a potom zistim ze je to nejaka blbost)

Dakujem


Pon, 13.04.2015, 20:10
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
skontroluj si hladinu benzinu v karburatore,, na sklicku ma bit hladina okolo trstvrte,,nesmie byt viacej a menej ako polovicka sklicka, to je uz malo..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 13.04.2015, 21:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.06.2011, 9:58
Príspevky: 1210
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
mirecc píše:
Zdravim

Dnes som narzil s mojim starym uazom na problem. Po dlhsom stupani do kopca motor zrazu tesne pod vrcholom kopca stratil tah, tak som to musel odstavit. Motor na volnobeh ide v pohode, pravidelne, ziaden problem. Akonahle vsak pridam motor trosku ide do otacok(akceleracna pumpicka strekne benzin) a hned sa zacne dusit, ak nepustim plyn, az zdochne. Vedel by mi niekto poradit? (pytam sa ci niekto nevie pomoct aby som nerozoberal cely karburator a potom zistim ze je to nejaka blbost)

Dakujem

skus odpojit podtlak na rozdelovac mne to strajkovalo na jednom uaze to

_________________
Uaz 2,5 gurtňe 33X10.5R15 Silverstone,samoser vpredu vzadu opät 100% mechanicka uzavierka,prekopane na strunach,naviják-2x . Tel:0904136171 keby,niečo
OFFROAD CLUB LÚKY


Uto, 14.04.2015, 22:16
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Štv, 31.07.2014, 13:55
Príspevky: 13
Odpoveď s citáciou
Vdaka za radu. Pohral som sa s jazyckom plavaku a hladina je konecne tak ako ma byt. Aj ked som predtym mal gaza s volgackym motorom a rovnakym karbecom, neviem preco ma teraz vobec nenapadlo zkontrolovat hladinu :D . Odvtedy sa to uz neprejavilo...a dufam ze sa to ani neprejavi


Str, 22.04.2015, 20:55
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: