Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 06.06.2024, 16:41
Dnes je štvrtok 6. júna 2024, meniny má Norbert a zajtra Róbert




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 Uaz vs Samurai 
Autor Správa
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
Čo si o tom myslite kto je lepsi v terene ?? s tym druhym autom skusenosti nemam; dufam ze uaz je to moja srdcovka a samurai mi pride ako taka hracka :D srry samurajisti


Štv, 03.04.2008, 20:58
Profil ICQ
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
Xardas4699 píše:
Čo si o tom myslite kto je lepsi v terene ?? s tym druhym autom skusenosti nemam; dufam ze uaz je to moja srdcovka a samurai mi pride ako taka hracka :D srry samurajisti


naozaj tazke porovnanie, hlavne asi neni co primarne porovnat , nakolko samik je skor trialove auto, staci mu vacsi naklon a koncis, dalsia vec je v akom "stadiu" ten samec je... ak je to vsetko povodne a len nove - vyzsie pera a hupacky , ci vacsie struny, to je tak zaklad. ale ked sa tam supnu portalky prip. trolovky , tak to uz nieje samik ani potazme, nakolko tu hlavnu vyhodu : male+lahke straca. a samozrejme nasleduje zmena motorizacie a prevodov. potom to treba porovnavat skor s neaalou LCckou. UAZ je niekde inde velkostne a hmotnostne, neviem kolko vazi , samik ma cca tonu

_________________
KAVA - strkova, nesca, bezkofeinova,
Varic - PB, el. konvica, ohnisko,


Štv, 03.04.2008, 22:38
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 18.01.2008, 23:18
Príspevky: 172
Bydlisko: Dolna Poruba
Odpoveď s citáciou
tak tak mudro pises! treba porovnat porovnatelne s porovnatelným. Iked samuraj nieje zle auto v terena aj ovela obratnejsie ale neodvezim na nom toklo dreva a hoc coho ineho ako na uaze :D

_________________
UAZ 469...


Štv, 03.04.2008, 23:03
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
tak ja neviem tak s cim sa moze uaz porovnavat?

_________________
Uaz-moja srdcovka(aj keď má svoje muchy)-veď je to ruský stroj


Pia, 04.04.2008, 14:16
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
GAZ aro :-D

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Pia, 04.04.2008, 16:09
Profil
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
dusan píše:
tak tak mudro pises! treba porovnat porovnatelne s porovnatelným. Iked samuraj nieje zle auto v terena aj ovela obratnejsie ale neodvezim na nom toklo dreva a hoc coho ineho ako na uaze :D


TAk TAK neodvezies tam ani takychto dvoch, dokonca aj s jednym takymto je probleeemmmm.... :smt146

a popravde pokial som nezmenil DIFFi tak aj dalsi chlap pri vyjazdoch zadusil motor...
teraz po zmene prevodov v diffe to ide aj s troma osobami, ale na ceste max 90.... ( a na tachaci 130 :-D )

_________________
KAVA - strkova, nesca, bezkofeinova,
Varic - PB, el. konvica, ohnisko,


Pia, 04.04.2008, 16:20
Profil WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
možno to je uplná hlúposť ja neviem , ale myslite že môže v terénne konkurovať aj Patrolu teraz nemyslim pohodlie ale čisto len priechodnosť čo myslíte?

_________________
Uaz-moja srdcovka(aj keď má svoje muchy)-veď je to ruský stroj


Pia, 04.04.2008, 17:12
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.01.2007, 13:10
Príspevky: 857
Bydlisko: vinosady
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tazko porovnavat , podla mna v prvom rade zalezi na soferovi a ak sa auta upravia na rovnaku uroven prejdu rovnaky teren ,asi to je na tom komu co viac padne do srdca- mne padol ten Uazik :-D

to je taky moj nazor, na tuto temu sa da polemizovat do nekonecna

_________________
starý dobrý uaz-469, nejaké sipaky a zivy .... za kniplom


Pia, 04.04.2008, 17:32
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
Poslať 
david píše:
tazko porovnavat , podla mna v prvom rade zalezi na soferovi a ak sa auta upravia na rovnaku uroven prejdu rovnaky teren ,asi to je na tom komu co viac padne do srdca- mne padol ten Uazik :-D

to je taky moj nazor, na tuto temu sa da polemizovat do nekonecna

toto si presne aj ja myslim kazdy bude vychvalovat to co ma doma , ale aj tak uazik :D je moja srdcovka a nedam nan dopustit skratka ten pocit ked donho sadnem nastartujem je to krása, asi vieš o čom hovorím brat uazista :smt146

_________________
Uaz-moja srdcovka(aj keď má svoje muchy)-veď je to ruský stroj


Pia, 04.04.2008, 17:47
Profil ICQ
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To sa neda takto porovnavat. Relevantne je porovnavat dve auta v konkretnom terene a s konkretnymi poziadavkami. Ja som s Trabantom vysiel tam, kde sa 815 nedostala - nie preto ze je trabant lepsie terenne auto ako tatra, ale preto, ze v konkretnom useku bola tatra prilis tazka a trabant sa tolko neboril. V konkretnom priklade su konkretne vysledky. V inom terene to vyhra tatra. Takze hodnotit to systemom lepsie-horsie moc nejde. Samurai je uplne ine auto ako uaz, lahsie, mensia nostnost, atd. Je lepsi ako patrol? patrol ja tazka kurwa, co je niekde vyhoda, a inde nevyhoda. Priechodnost auta je subor vlastnosti, ktore ma kazde auto v inej kombinacii; a hodnotit to ciernobielo je holy nezmysel.

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Pia, 04.04.2008, 18:48
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MoostanQue píše:
To sa neda takto porovnavat. Relevantne je porovnavat dve auta v konkretnom terene a s konkretnymi poziadavkami. Ja som s Trabantom vysiel tam, kde sa 815 nedostala - nie preto ze je trabant lepsie terenne auto ako tatra, ale preto, ze v konkretnom useku bola tatra prilis tazka a trabant sa tolko neboril. V konkretnom priklade su konkretne vysledky. V inom terene to vyhra tatra. Takze hodnotit to systemom lepsie-horsie moc nejde. Samurai je uplne ine auto ako uaz, lahsie, mensia nostnost, atd. Je lepsi ako patrol? patrol ja tazka kurwa, co je niekde vyhoda, a inde nevyhoda. Priechodnost auta je subor vlastnosti, ktore ma kazde auto v inej kombinacii; a hodnotit to ciernobielo je holy nezmysel.

inak na tomto je kus pravdy :D

_________________
Uaz-moja srdcovka(aj keď má svoje muchy)-veď je to ruský stroj


Pia, 04.04.2008, 18:53
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.09.2007, 18:24
Príspevky: 1377
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jo a ešte treba brat do uvahy ze do patrola vrazýš 150-200 tácou do upravy, podvozok, gumi a tak, a do uaza????

treba porovnávat rovnako upravené autá, alebo seriovky,
napr, uaz v seriovej výrobe a patrol v seriovej, na rovnakých gumách, , podla mna by sa patrol trápil ,

P.S. toto je iba môj názor, môže ale aj nemusí to tak byť

_________________
~`<| _________ oooo __
~~ | / ../ …\ … \ \ _|____\
~~~[_ - - - ______ --- _ \ - \\\\\\ -\
~~~~( o) ) – o - - - ( o ) ) – o ---) )

Jeep ZJ 5.2 V8,nápravy patrol Y61, 7.5" long arm,flowmaster a kopec iného..
Jeep XJ 4.0 cestná leštenka


Pia, 04.04.2008, 21:35
Profil WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pablo píše:
jo a ešte treba brat do uvahy ze do patrola vrazýš 150-200 tácou do upravy, podvozok, gumi a tak, a do uaza????

treba porovnávat rovnako upravené autá, alebo seriovky,
napr, uaz v seriovej výrobe a patrol v seriovej, na rovnakých gumách, , podla mna by sa patrol trápil ,

P.S. toto je iba môj názor, môže ale aj nemusí to tak byť


konečne zástanca uazu :D

_________________
Uaz-moja srdcovka(aj keď má svoje muchy)-veď je to ruský stroj


Pia, 04.04.2008, 22:04
Profil ICQ
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7924
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pablo píše:
jo a ešte treba brat do uvahy ze do patrola vrazýš 150-200 tácou do upravy, podvozok, gumi a tak, a do uaza????

treba porovnávat rovnako upravené autá, alebo seriovky,
napr, uaz v seriovej výrobe a patrol v seriovej, na rovnakých gumách, , podla mna by sa patrol trápil ,

P.S. toto je iba môj názor, môže ale aj nemusí to tak byť


PABLO, patrol je motoricky BYYYYK, v suchom terene natrie uaza za rovnakych podmienok, ako uvadzas ze seriovej vyroby,, ale uaz v blate a bahne je spicka, je to rusky nezmar, vela razy som si povedal uaz by potreboval lepsi motor, teda vykonnejsiii nieco ako patrol,jazdil som z uazom a nie malo, tak ho pOznam,,,staci ak si pozries ruske offroady a tam uvidis ze v akych bazinach jazdia, a ake auta tam prevladajuuu,,,U A Z,,to je moj nazor a nemusi sa stotoznovat s inymi,,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 06.04.2008, 16:11
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
Poslať 
efendi píše:
pablo píše:
jo a ešte treba brat do uvahy ze do patrola vrazýš 150-200 tácou do upravy, podvozok, gumi a tak, a do uaza????

treba porovnávat rovnako upravené autá, alebo seriovky,
napr, uaz v seriovej výrobe a patrol v seriovej, na rovnakých gumách, , podla mna by sa patrol trápil ,

P.S. toto je iba môj názor, môže ale aj nemusí to tak byť


PABLO, patrol je motoricky BYYYYK, v suchom terene natrie uaza za rovnakych podmienok, ako uvadzas ze seriovej vyroby,, ale uaz v blate a bahne je spicka, je to rusky nezmar, vela razy som si povedal uaz by potreboval lepsi motor, teda vykonnejsiii nieco ako patrol,jazdil som z uazom a nie malo, tak ho pOznam,,,staci ak si pozries ruske offroady a tam uvidis ze v akych bazinach jazdia, a ake auta tam prevladajuuu,,,U A Z,,to je moj nazor a nemusi sa stotoznovat s inymi,,,


jj ked pozeram ruské kluby tak tam sú skoro len uazy ale tie uazy to je proste nádhera :D , a tie baziny to sú veru riadne no len s tým motorom to veru kvlatine posrali, inak dík za príspevok :smt041

_________________
Uaz-moja srdcovka(aj keď má svoje muchy)-veď je to ruský stroj


Ned, 06.04.2008, 17:49
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: