Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 9:03
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 tvrda hadica k chladicu 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pon, 29.06.2020, 19:03
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Zdravim
Kupil som si L200 2004 115 koni 4d56 :smt113 ale samozrejme prehriaty motor tak ze bolo podfuknutne tesnenie pod hlavou.(hlava pri natlakovani za studena sa javila byt v poriadku az na prasklinky na vstr. komorkach)
Vymenu tesnenia mam za sebou plus zabrusenie ventilova hlavy vsetko funguje motor ide voda nemizne..
Len sa mi nezda jedna vec.. akonahle sa zohreje motor stvrdne hadica z hlavy ku chladicu.
ziadne bubliny sa netvoria aspon ich nevidno pri otvorenom viecku chladica... do vyrovnavacej nadrzky nic netlaci az na nejaku bublinku v intervale cca.10 sec
Nemam to s cim porovnat . chcel by saom sa spytat ci to tvrdnutie je ok alebo nie.. meral som tlak v systeme chladenia talk pri zohriatom motore je na 0,8 bar a sem tam nejaka bublinka do vyrovnavacky. neviem ci je to este zavdusnene alebo ma znova caka robota :smt010 Dikes za rady


Pon, 29.06.2020, 19:18
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
Zavolaj tu a dostanes kvalifikovanu odpoved:
Tomáš Hollý ml. - servisný technik, predaj ND, garančný technik (vybavovanie reklamácií),
Tel.: +421 48 414 87 35
mobil: 0905 278 852
e-mail: hollyml@hmsro.sk

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Uto, 30.06.2020, 23:45
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: