Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 21:10
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Kurenie 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 27.04.2021, 8:23
Príspevky: 9
Odpoveď s citáciou
Pani a damy (v tomto prispatom fore),

viete poradit? Toto asi nebude problem, ktory sa tyka vyhradne L200 ale najskor aj inych modelov Mitsu, ktore pouzivaju rovnake diely. Zozimilo sa a ked si nastavim pozadovanu vnutornu teplotu na kureni, tak mi to asi aj viac-menej kuri. Zvysim teplotu dajme tomu na 26 stupnov (vonku 16) a v podstate system nic nerobi. Ocakaval by som, ze sa zacne dovnutra valit horuci vzduch a ... nic. Neda sa povedat, ze auto nekuri, to nie. Kurit kuri, dokonca je zatial teplota vnutri prijemna ale nie som so isty, ze chapem tento HVAC system. System je automaticky - cize 3 otocne volice - prvy s distribuciou vzduchu, druhy rychlost ventilatora a treti pozadovana teplota. Setup: AC je zapnute, recicr vypnute, motor bezi a je zohriaty. Ked sa mi zdalo, ze chcem mat v aute teplejsie, tak som pridal pozadovanu teplotu a mal pocit, ze sa nic nedeje. Skusobne nasledne nastavim teplotu na 27 stupnov (co je maximum, nad nim je uz len jeden stupen, kt. sa predpokladam pouziva, ked riadenie udrziavania teploty zlyha a chcem manualne systemu povedat, ze ma kurit) a ocakavam, ze zacne fukat horuci vzduch, aby sa zohriala kabina. Nic take sa nedeje. Pokial dam volic teploty uplne doprava na max (manualny mod), tak sa horuci vzduch zacne valit dovnutra. Pokial ale mam system na auto a 27 stupnov (a vonku je 16), tak sa nic taketo nedeje.

Mierne som z tohto zmaeteny. Napada vas niekoho nieco?

Vdaka za pripadne odpovede.


Sob, 18.09.2021, 23:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Možno vadný snímač teploty interiéru? Dá sa pozrieť cez diagnostiku akú teplou realne sníma?

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 20.09.2021, 6:16
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 27.04.2021, 8:23
Príspevky: 9
Odpoveď s citáciou
Luther píše:
Možno vadný snímač teploty interiéru? Dá sa pozrieť cez diagnostiku akú teplou realne sníma?


Tiez napad. Skusim pozriet do servisneho manualu, kde sa meraju hodnoty toho termistoru. Vdaka.


Pon, 20.09.2021, 10:14
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Jasper píše:
Pani a damy (v tomto prispatom fore),


Prispatosť alebo neprispatosť je hlavne vecou užívateľov. Lebo tí tvoria fórum.
Takže je to aj tvoja vec. Nikto ti nebráni sem dávať technicky hodnotné a podnetné príspevky.
Ale bohužiaľ veľká časť "užívateľov" sem príde len po radu a už sa potom o výsledok nepodelí :shock:

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pon, 20.09.2021, 15:27
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: