Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 12:21
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 l200 2,5did problém so štartom 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Ned, 30.09.2018, 21:36
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Zdravým, mám l200 2,5did rv2007 100kw a mám nasledujúci problém: Pri zimnom štarte auto klasicky zapne žhavenie zobrazí sa kontrolka počuť cvaknutie rele a auto naštartuje ok, pri motore zohriatom na prevádzkovú teplotu auto taktiež štartuje v poriadku. Problém nastáva ak je motor zohriaty tak na polovicu ani zimný ani v prevádzkovej telote vtedy štartuje ťažšie niekedy na dlhé točenie niekedy lepšie ale nie tak ako zimný alebo zohriaty. Žhaviče som ešte netestoval pretože sú nešťastne umiestnené pod potrubím sania ale kedže zimný štartuje dobre tak by tu chyba nemusela byť. Na aute som zatiaľ vymenil čidlo teploty motora ale nepomohlo. Ďalší postreh je ten že pri zimnom štarte a následnej jazde so zimným motorom a hlavne pri záťaži napr jazde do kopca, mi auto pri radení smerom hore samo pridáva pri stlačení spojky. Ak by niekto mal podobný problém alebo by ma vedel naviesť na chybu bol by som vďačný. Vopred veľmi pekne ďakujem za každú radu.


Ned, 30.09.2018, 21:53
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: