Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 18.04.2024, 11:18
Dnes je štvrtok 18. apríla 2024, meniny má Valér a zajtra Jela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Porucha brzd -tvrdy pedal 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pon, 22.05.2017, 18:23
Príspevky: 3
Bydlisko: Spišska Bela
Odpoveď s citáciou
Zdravim..prosim o radu..zapadol som v blate a po vytiahnuti som mal uplne tvrdy pedal a svieti cervena kontrolka brzd..dnes som poueral podtlakove hadicky..tie co boli zle som vymenil ale nepomohlo..skusal som vymenit aj die tri podtlakove ventili a ste to je rovnake..po odpojeni hrubsej hadice od posilovaca necitit ziadny podtlak..jedine az vtedy aj ked odpojim aj tu tenksiu a zapcham ju prstom sa citit podtlak v obydvoch a po chvilke zhasne aj kontrolka ale po stlaceni 1x pedalu je to zase tvrde a kontrolka sa rozsvieti..moze byt vadny samotny posilovac??alebo hlavny valec??alebo ta vakuova pumpa za alternatorom od ktorej ide hrubsia hadica-trubka az do posilovaca..posilovac mam druhy len chcem vediet ci niekto nemal ten isty problem aby som to nemenil zbytocne..dakujem za rady...auto je kratky galloper 2.5 td 2001


Pon, 22.05.2017, 18:36
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 04.06.2014, 23:25
Príspevky: 82
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Odpoveď s citáciou
Najskor by som si zmeral aky podtlak ti robi ta podtlakova pumpa na alternatore. Napis odkial si mozno ti niekto v tvojom okoli pomoze.


Pon, 22.05.2017, 22:28
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 22.05.2017, 18:23
Príspevky: 3
Bydlisko: Spišska Bela
Odpoveď s citáciou
Ako to mam zmerat??mam tiez tusenie ze asi odisla ta pumpa..bola cela pod blatom ako som sa zahrabal..som z okolia kezmarku..bol by som rad ak by mi pomohol niekto..


Uto, 23.05.2017, 0:00
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 04.06.2014, 23:25
Príspevky: 82
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Odpoveď s citáciou
No tak ja som od Starej Lubovne tak by som ti vedel pomoct. Kde presne pri kezmarku byvas?


Uto, 23.05.2017, 7:28
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 22.05.2017, 18:23
Príspevky: 3
Bydlisko: Spišska Bela
Odpoveď s citáciou
Tak bola to ta podtlakiva pumpa na alternatore..prebilo mi nieco hadicu ked som sa zahrabal v blate a vidiel tam nejaky bordel..dala sa druha a uz to brzdi ako ma ;-)


Pia, 26.05.2017, 14:38
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: