Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 24.04.2024, 18:29
Dnes je streda 24. apríla 2024, meniny má Juraj a zajtra Marek




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Vyvarenie Galloper 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Str, 20.03.2019, 16:05
Príspevky: 3
Odpoveď s citáciou
Ahojte, som tu novy. Stal som sa majitelom Hyundai Galloper vo verzii Inovation.
Cez vikend som lahol pod auto , a vsimol som si ze naslapny ram je uplne prehnity. A chytene su aj prahy (kedze je auto oplastovane, boh vie co je pod plastami na blatnikoch). Ram vyzera byt v poriadku. Avsak k veci. Nevedeli by ste poradit niekoho , kto by to vedel vyvarit? Kosice okolie popripade Vychodne Slovensko.
Auto si chcem nechat, takze ho cakaju postupne upravy. Potrebujem najprv vsak poriesit toto. Nasledne sem budem chodit pre rady castejsie.

Dakujem za odpovede, popripade kontakty.


Str, 20.03.2019, 16:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
pebike píše:
(kedze je auto oplastovane, boh vie co je pod plastami na blatnikoch).

Tak tam to bude take iste.No co ti poviem, :smt017 kedysi som sa vyvaranim zivil.Autogenom som zavaril aj gajdy ale tie casy ked som sa valal pod autom a padal na mna horiaci gumoasfalt su uz daleko .Roky pribudli a zo zeme sa ledva dvihnem.Svoju karu mam podobne zhrdzavenu ,autogen doma a nechce sa mi pri aute uz ani horak zapalit.Vyrezem,dam kus plechu,nanitujem,zagebrim tym co je poruke,valcom na natieranie plotu zatrem a naparadu.Mladych nenajdes a stary su na tom podobne ako ja.Autogen sa pouziva uz malo a je kurefsky drahy.Aj ta robota je ze sa series pol dna z niecim ani co poriadne nie je vidiet.V aute kopu kablov kade tade.No neviem brate.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 20.03.2019, 20:09
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: