Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 19.04.2024, 23:53
Dnes je piatok 19. apríla 2024, meniny má Jela a zajtra Marcel




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ] 
 Radio PIONEER - pajero 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Ned, 08.05.2016, 17:39
Príspevky: 8
Bydlisko: Ruzomberok
Odpoveď s citáciou
Ahojte, mam nove Pajero kde bolo radio namontovane radio PIONEER a rockford sustava, no a problem je, ze ked mu kusok "vypeciem" cca nad uroven hlasitosti 22 tak prestane hrat zvuk. Radio sa tvari ze je vsetko OK, cas bezi dalej len ostane ticho. Nasledne to stisim, pockam 10 sekund a zacne hrat dalej. Domnievam sa, ze sa prehrieva a nie je dostatocne uchladene, resp. tam mozno skapal vetrak. Nemate prosim niekto s tym podobnu skusenost? Chcem to dat reklamovat, no rad by som mal info ci to nahodou nieje "normalne: :)

Dakujem


Ned, 05.06.2016, 16:35
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.09.2012, 15:10
Príspevky: 514
Bydlisko: Ružomberok
Odpoveď s citáciou
co znamena nove pajero ? skusil by som ho najprv otestovat mimo auta aby si vylucil vsetky vedlajsie ucinky auta .. cize repraky plus ine napajanie.... to otestujes za pol hodku

_________________
| pajero 2,8TD intercooler 3dv. r.97 + M/T toyo | facebook |


Ned, 05.06.2016, 17:53
Profil ICQ
Čumil

Registrovaný: Ned, 08.05.2016, 17:39
Príspevky: 8
Bydlisko: Ruzomberok
Odpoveď s citáciou
Nove pajero teda funglac .... 3,2 DI-D Instyle

Ja si myslim, ze reprakmi to nebude, lebo ak by boli napr. v skrate tak by sa to chovalo inak, ja sa skorej domnievam ze sa prehrieva lebo ked je rano zima tak to hra o cosi dlhsie, resp. ked mu zapnem klimu tak to pomaha :) Preto by som rad nasiel niekoho, kto ma ten isty model aby som siel na istotu. Dakujem


Ned, 05.06.2016, 19:22
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
pravdepodobne budes mat problem s koncovym zosilovacom,, neviem ci nahodou nie je mosfet,, nie som si isty,,ale sa pravdepodobne prehreje a vypne alebo niaky kondenzator je KO,, mal som podobny problem na alpaine,, zobral som do servisu a tam to spravili,, koncak bol KO a niaky kondik ako som uz spominal,, :smt139

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 05.06.2016, 22:01
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 02.02.2016, 18:12
Príspevky: 23
Odpoveď s citáciou
radio Pioneer v novom Pajovi? Si si isty? Mitsu ma kontrakt iba s Rockfordom. Ten Pioneer tam asi nie je originalne vmontovany z fabriky. odpoved by potom bola jasna a nesuvisi s prehriatou zosilovacou jednotkou, ta je navyse prichytena ku karoserii, takze chladi dostatocne - nieco o tom viem.
Ked som vyberla, tretie radio, tak som si nadopisoval s Rockford supportom zopar mailov. treba sa pohrat s nadstavenim zosiku.


Str, 28.12.2016, 6:18
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 08.05.2016, 17:39
Príspevky: 8
Bydlisko: Ruzomberok
Odpoveď s citáciou
HOJTE dik za odpoved, bol som s tym u predajcu, namontovali sme tam povodne radio co tam bolo od vyroby ROCKFORD a to slo v pohode no jeho hlasitost bola o 50 percent noizsia... to znamena ze ten pajo tomu asi pritina a koncak sa vypne.. for je v tom ze to neskresluje.. viem kedy maju repraky dost.. ale zial neporadili mi s tym a v MITSU mi povedali e si mam teda namontovat povodne radio.. hlavne ze toto mi tam natlacili oni lebo uz bolo pri kupe auta zalozene. no dali mi zaroven pri reklamacii aj povodne.. tak ak niekto bude chceit radiu podarujem :)


Uto, 03.01.2017, 19:30
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
stava sa to par krat ak mas pretazeny zosilnovac,nefungujuci ventilator v zosilnovaci, zla kostra, prebudeny vstup do zosilnovaca, zly +kontakt, zla impedancia-napriklad pre zniceny alebo odpojeny reproduktor,ze je na nom prelomeny kabel,ze mozes zacat hladat :-D A posledna moznost este ,ze v zosilnovaci odisiel neaky obvod alebo studeny spoj. Taku vec som uz riesil 2 krat -raz bola zla kostra a raz vadny zosilnovac a na potvoru teraz v mrazoch mi to zacal robit aj zosilnovac v patrole :smt021 . Ze nie je lahke to odhalit :smt017


Uto, 03.01.2017, 20:33
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 02.02.2016, 18:12
Príspevky: 23
Odpoveď s citáciou
toho Rockforda by som tam ponechal, je naozaj kvalitny (daleko predci Pioneer, je to predsa end to end vsetko Rockford). pokial vsak mas iba zakladnu verziu bez displeja a chces tam mat 7-8" LCD, tak tam ten Pioneer nedavaj. Moja skusenost, ze ludia v Mitsu servise (BA) vedia makove o audiu v Pajovi. Samotny Pioneer ti tam nic lepsie neprida (ako si zistil). Ked uz si audiofil, tak ti mali ponuknut CarPlay system od Rockfordu pre Pajo (uz sa predava, akurat u nas nie). Ja uz roky pouzivam Android based radio, vratane vymozenosti digitalnych app na meranie naklonu, Torque Pro na rychlu diagnostiku, Spotify na synchro s domacim audioJukebox, ...nehovoriac o kvalite GPS, kde updatujes mapy pravidelne (s iGo navy vratane geografickych map). Je pravda, ze to prve som vyhodil po prvych pokusoch (sikme oci nedodali co slubili, vytrieskal som vsak 80% refundacie). Druhe uz 5 rokov spolahlivo pracuje. Je to alchymia.


Str, 04.01.2017, 17:24
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 08.05.2016, 17:39
Príspevky: 8
Bydlisko: Ruzomberok
Odpoveď s citáciou
DIK ZA ODPOVEDE,
mam do aj s displayom a jedine co ocenujem je carplay inak je to radio o hovne ked je rano zima tak mi to mobil odpoji na par minut a niekedy musim nanovo nastartovat .. cele zle..


Pia, 06.01.2017, 1:51
Profil WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 10.05.2008, 12:03
Príspevky: 240
Bydlisko: Kordíky (obec pri BB)
Odpoveď s citáciou
Pajero s Rockfordom ma svoj zosilovac a ine radio tam nedas. Ten Pioneer by fungoval iba v pripade, ze by si tam dal aj pioneer zosilovac. No prisiel by si o moznos Dolby Prologic II co je podla mojho nazoru fantasticka vec. To ti ale v mitsubishi mali povedat.

_________________
http://www.pajero-club.sk http://www.rcepedition.sk http://www.hmsro.sk http://www.hmsro.mitsubishi.sk
L200 2,4 DI-D MY2016 (dievca pre vsetko)
OME, Asfir kryty podvozku
pneu: BF Goodrich Mud terrain 255/85R16, BF Goodrich All terrain 265/70R17


Uto, 21.02.2017, 18:46
Profil WWW
Čumil

Registrovaný: Ned, 08.05.2016, 17:39
Príspevky: 8
Bydlisko: Ruzomberok
Odpoveď s citáciou
Dik .. no ja tam ine radio mam..
len sa vypne ked mu pritnem...

to original radio co tam bolo mi dali v kosiciach ked som to reklamoval aby som si ho zalozil, no za pionier mi zauctovalo 600 e ci kolko.. tak co uz.. a to original asi nebolo rockkford ale darujem ho :)


Str, 22.02.2017, 14:33
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Pia, 13.12.2013, 8:42
Príspevky: 61
Odpoveď s citáciou
ak ho este mas, tak mam zaujem :)

_________________
Pajero V80 3.2 DI-D, 2013, 147kW


Str, 22.02.2017, 15:47
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 08.05.2016, 17:39
Príspevky: 8
Bydlisko: Ruzomberok
Odpoveď s citáciou
https://www2.pajeroclub.com.au/forum/sh ... hp?t=46150


toto je ono


Str, 22.02.2017, 15:53
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 13 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: