Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 8:03
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Kontrolka Zhavenia - Pajero 2,5 TD 
Autor Správa
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 29.09.2019, 15:17
Príspevky: 9
Odpoveď s citáciou
Ako ste po riešili to zhavenie? Ja mam na pajere 2 taky problém, že mi zhavenie zopne aj kontrolky aj zhavice ale hneď asi po 0.5s vypne, aj teraz keď je vonku 5stup. To hlavne relé je v pohode, len neviem kde je ten časovač, ktorý ovláda to hlavne relé, pripadne ako inac by sa to dalo prepojiť, keď sme zhavice prepojili na priamo auto startlo na brnk, teraz stále len na 3x najprv preto im kľúčom a potom nejak točí, točí a chutne. Je tam ešte nejaká RJ pred tým relatko alebo co to ovláda?


Sob, 23.11.2019, 23:02
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 26.05.2020, 9:33
Príspevky: 11
Odpoveď s citáciou
Co moze byt za problem ked sa mi obcas rozsvieti kontrolka zhavenia cerveno/zelena na cerveno pocas jazdy.
Pajero 1, 2,5D, 1988.
Auto jazdi normalne, aj startuje v zime, len ma ta kontrolka zjervoznuje. Pri rucnej ked sa rozsvieti tak je to malo brzd. kvapaliny. Pri kontrolke zhavenia som sa nedopatral k moznym zavadam. diki

_________________
Pajero 1, Diesel, 1988, pneu T3, Auto mi sluzi ako traktor a neskutocny pracant v lese na tazbu dreva, vozenie kamenov a vypomoc na vcelnici. Jazda len v tazkom offroad terene. Zivotom prinuteny automechanik kedze auto je daleko v horach bez znaciek.


Pon, 08.06.2020, 8:50
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: