Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 2:58
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 pocitanie zubov 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Sob, 09.01.2016, 21:07
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
Kulisa nemá vôľu je pekne pevná nikam nelieta.
Dnes som vyhodil stredový tunel a aj tu manžetu čo drží na 6tich šroboch takže som videl aj prevodovku.Bol som sa skúsiť povoziť cca 10km a rýchlosti išli bez problémov až na 1 krát,že som musel prešlapnúť spojku.Uvidím cez týždeň založím naspäť ten stredový tunel a skúsim zas čosi pobehať ako sa to bude správať.Potom cez týždeň ak budem stíhať by som vymenil olej v prevodovke a uvidím čo ďalej.


Ned, 10.01.2016, 16:51
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.11.2010, 21:56
Príspevky: 462
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
skúšal si nechať naštartované odbrzdené auto na rovine a nasilu tam tú 1 natlačiť, či nebude mať auto tendenciu sa pohnúť? či ti občas zle nevypína spojka
lebo píšeš že musíš "hladať" polohu ale pritom to vôlu nemá čo si dosť odporuje,

a keby aj má vôlu, tak musíš hladať aj ostatné rýchlosti

_________________
Pajero SWB 2,8TD, + navijak, Toyo MT
Pajero LWB 2,8TD automat, budúca leštenka :D


Ned, 10.01.2016, 19:54
Profil ICQ
Čumil

Registrovaný: Sob, 09.01.2016, 21:07
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
Skúšal som zaradiť nasilu ale nešlo to ako 1 tak aj R auto sa ani nepohlo.
Áno odporuje sa to,že ja hľadám rýchlosť ale paka vôľu nemá ale netuším ako by som to lepšie popísal :mrgreen:

Ostatné rýchlosti nehľadám,vlastne nehľadám žiadnu oni idú pekne aj za jazdy aj keď stojím to len niekedy po pár km to spraví že zastavím a už mám problém zaradiť 1,2 alebo R. Ako keby tam ta rýchlosť dráhu nemala. Čo som zistil skúšaním tak keď stojím a nejde my zaradiť rýchlosť (1,2,R) tak keď zaradím 3 následne preradím do 2 a potom to ide aj do 1 ale nefunguje to vždy.Horšie je to pri Rku tam musím stále skúšať behať s pákou neutral R.


Štv, 14.01.2016, 22:46
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: