Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 23:45
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Pajero 1 viditelne ozubenie pri motore 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Uto, 26.05.2020, 9:33
Príspevky: 11
Odpoveď s citáciou
Ahojte,
na Pajero 1 shogun 1988 ked som zaliezol pod auto som si vsimol ze na mna Pajero z casti motora ceri zubky.
Vedeli by ste mi poradit co jeto za ozubenie a co za diel chyba? Mam podozrenie na zotrvacnik a ze mu chyba nejaky kryt.

V teme opravy aut som novy, snazim sa ucit a porozumiet autu a co sa da si opravit sam. Pouzivam ho na pracu v lese, stavbe a je to pracant na vcelnici. Je to taky traktorik :D

foto: https://imgur.com/oo2kF0c

_________________
Pajero 1, Diesel, 1988, pneu T3, Auto mi sluzi ako traktor a neskutocny pracant v lese na tazbu dreva, vozenie kamenov a vypomoc na vcelnici. Jazda len v tazkom offroad terene. Zivotom prinuteny automechanik kedze auto je daleko v horach bez znaciek.


Uto, 26.05.2020, 10:06
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1811
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Chyba kryci plech medzi prevodovku a motor. Ak to mas ako traktor tak myslim ze nevadi. Pri brodemi aspon vytecie voda aj s bordelom.

_________________
Bývalý offroadak


Uto, 26.05.2020, 14:35
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 26.05.2020, 9:33
Príspevky: 11
Odpoveď s citáciou
bolo by vhodne vyrobit z plechu nejaky pseudo-kryt aby sa tam nedostal kamen alebo konar pri jazde lesom? napada ma vyrobit nieco z stresneho plechu, ohnut a nasrobovat na povodne miesto, ak bude pristupna zavitova diera.

_________________
Pajero 1, Diesel, 1988, pneu T3, Auto mi sluzi ako traktor a neskutocny pracant v lese na tazbu dreva, vozenie kamenov a vypomoc na vcelnici. Jazda len v tazkom offroad terene. Zivotom prinuteny automechanik kedze auto je daleko v horach bez znaciek.


Uto, 26.05.2020, 22:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: