Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 30.04.2024, 9:19
Dnes je utorok 30. apríla 2024, meniny má Anastázia a zajtra nikto




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Mitsubishi Pajero 2 2,5 TDI Silenbloky v Ramenach 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.07.2009, 22:03
Príspevky: 116
Bydlisko: Kokava nad Rimavicou
Odpoveď s citáciou
Dovod Vymeny je ze nieco mi tam strasne vrzga pri nerovnostiach neprijemny zvuk a uz neviem co by to mohlo sposobovat som menil tlmic,spodny cap,uz mi ostavaju len tie ramena je to na soferovej strane :smt009
Zdravym,presiel som cele forum ale nenasiel som ohladom vymeny silenblokov v prednych ramenach som uz aj objednal 2 silenbloky.Myslim tie silenbloky co su na ramene pri motorovej casti a to vrchne rameno to sa meni cele co vsetko sa musi rozobrat?Menil to uz niekto cim najskor zacat?Tie silenbloky sa potom tam lisuju?Musi ist von aj poloos?Je stym vela roboty casovo? Dakujem


Uto, 09.07.2013, 8:04
Profil
Učeň

Registrovaný: Pia, 23.08.2013, 7:52
Príspevky: 62
Bydlisko: Giraltovce
Odpoveď s citáciou
Nazdar, ja som mal komplet cely spod rozobraty, rameno na lavej strane nieje problem rozobrat ale musis odmontovat brzdu ale od hadičky netreba len z naboja, cely náboj dat dole, neviem isto či aj torznu tyč ale to by si videl ked budes rozoberat a poloos z naboja dole to jest odmontujes volnobezku pod volnobezkou uvidis poloos a z tej das dole segerku teda zavlacku a poloos ti pojde pekne dole, ta poloos ti zijde dole aj z difu toz tam nieje prisrubovana ale iba na zavlacke...tie silenbloky to uz neviem tie som nemenil, neviem ci tam su nalisovane a ci nove budes musiet lisovat to fakt neviem...za jeden dnik by si to mal zmaknut :lol:


Str, 28.08.2013, 17:55
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: