Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 01.05.2024, 13:27
Dnes je streda 1. mája 2024, meniny má nikto a zajtra Žigmund




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 PAJERO II -"saltpaky" 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Uto, 05.07.2011, 0:48
Príspevky: 20
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Priatelia, viete mi poradit v com moze byt problem ked mi mixluje s pakami radenia vsetkych nezmyslov 4x4 aj s pakou radenia rychlosti? najma pri volnobehu. Silace na motore su OK a zadny prevodovkovy je novy. Zdalo sa mi ako keby bola prevodovka ale "klaknuta" smerom dozadu, ale to je len moj dojem. Napr. ked prilozim ruku k pake 4x4 z boku tak mi riadne "facká" do paprce.

Este som si spomenul, mam vycvachtane gumy v zadnej torzke. Da sa to kupit zvlast, alebo cela torzka origo v mitsu :smt017 ?


Uto, 01.03.2016, 22:35
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.11.2010, 21:56
Príspevky: 462
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
zadná torzka? myslíš panhardku? či? silentbloky do ramien, panhardky, do hocičoho sa dajú kúpiť zvlášť, buď gumová náhrada originálov s pochybnou trvácnosťou, alebo polyuretánové

volnobeh máš OK, keď ti lietajú páky?

_________________
Pajero SWB 2,8TD, + navijak, Toyo MT
Pajero LWB 2,8TD automat, budúca leštenka :D


Str, 02.03.2016, 17:49
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Uto, 05.07.2011, 0:48
Príspevky: 20
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
noo ta tyc krizom priecne za diferakom -preco sa to vola "panhardka"? :-) uz som zistil ze tie gumy sa daju kupit zvlast. uz ich mam objednane u holleho z BB. V BA v mitsu neriesim ani podlozku pod srob.
Volnobeh je OK, motor ide ako hodinky. Paka radenia rychlosti sa ani moc netrase, ale radenie tych serepeticiek 4x4 ta sa dost trasie. Som myslel ze bude nejaky silentblok zvlast na pridavnej prevodovke, ale nic take som tam nevidel. Ono je to cele vkuse aj s motorom atd a ten je na dvoch motorovych silacoch a jednom priecnom zadnom pri prevodovke. ten som vymenil a moc sa to nezlepsilo. motorove su OK. obcas to blbne v naklone ze ide idu tazsie radit kvalty. Jedine ze by tie este origo silace na motore boli sice ok ale uz tou starou gumou nejak menej funkcne, posunute, nepruzne..kto vie..asi ich vymenim pre istotu


Str, 02.03.2016, 19:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 24.05.2012, 12:56
Príspevky: 988
Bydlisko: Povazie
Odpoveď s citáciou
Priecka prevodovky, natu si zabudol?

_________________
Patrol & Patrol...

ex: Wrangler JK s talianskym Detroit dízlom
ex: Pajero 2.8


Štv, 03.03.2016, 1:39
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 05.07.2011, 0:48
Príspevky: 20
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
tomato, ak myslis silac prevodovky (dva okruhle silentbloky v plechovom rame), tak hore v prispevku pisem, ze je novy. alebo tam je este nejaky stvrty silentblok?


Štv, 03.03.2016, 4:08
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: