Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 9:15
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Pajero 3.0 vs 3.5 l 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Ned, 31.12.2017, 15:08
Príspevky: 79
Odpoveď s citáciou
zvažujem kúpu pajera ide mi len čisto o jazdenie v teréne + potom nejaké úpravy ( arb uzávierky zdvyhnutie , väčšie pneu atd )
Chcel by som sa spýtať či je v týchto motoroch velký rozdiel , jasné že vo výkone , ale ide o spolahlivosť poruchovosť atd , vedeli by ste mi poradiť čo radšej kúpiť alebo nejakí rady postrehy skúsenosti .


Sob, 06.01.2018, 18:55
Profil
Učeň

Registrovaný: Pia, 25.12.2015, 21:36
Príspevky: 13
Odpoveď s citáciou
Skús cez vyhľadávač na fóre pozrieť iné príspevky...isto sa tu už preberalo.. V podstate na blaznenie v teréne sa odporúča 3.5 a to výhradne s automatom...


Sob, 06.01.2018, 22:11
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Pon, 27.02.2012, 22:59
Príspevky: 116
Bydlisko: Eber Hardcore
Odpoveď s citáciou
Zober si 3,5. Je to fakt sranda


Ned, 07.01.2018, 10:38
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 31.12.2017, 15:08
Príspevky: 79
Odpoveď s citáciou
tomo544 píše:
Skús cez vyhľadávač na fóre pozrieť iné príspevky...isto sa tu už preberalo.. V podstate na blaznenie v teréne sa odporúča 3.5 a to výhradne s automatom...


práve že som včera všetko prečítal a nikde sa to tu neporvnáva len pár porúch ale inak nič preto som založil túto tému .


Ned, 07.01.2018, 11:13
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Malo si asi cital :-D Spolahlivostou su na tom priblizne rovnako a bizuteriu okolo motora ako vaha vzduchu,skrtiaca klapka,servo a podobne veci maju tie iste zamenitelne hovorim od rocnika 94 do 2000 lebo potom uz su ine indukcne cievky napriklad na 3litri a kable z nich nepasuju do starsich . No a motor jednoznacne s 3,5 a len automatom + 3,5 ma silnejsie kardany a niektora aj predny diferak. Ale zohnat pekny a zachovaly kus :smt017 . Inak ked to chces len do terenu tak sa na pajero s motorom vybodni a pozeraj patroly lebo na pajere pouzivanom len v terene budes casto riesit servis prednej napravy a moznost jedina je zeby si ju prerobil na pevnu tuhu. Ale patrol aj ked nema motor tak stabilitou v terene a odolnostou je na tom lepsie ked uz chces to ,,rasovat -nicit,, v terene :smt162


Ned, 07.01.2018, 14:54
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 31.12.2017, 15:08
Príspevky: 79
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Malo si asi cital :-D Spolahlivostou su na tom priblizne rovnako a bizuteriu okolo motora ako vaha vzduchu,skrtiaca klapka,servo a podobne veci maju tie iste zamenitelne hovorim od rocnika 94 do 2000 lebo potom uz su ine indukcne cievky napriklad na 3litri a kable z nich nepasuju do starsich . No a motor jednoznacne s 3,5 a len automatom + 3,5 ma silnejsie kardany a niektora aj predny diferak. Ale zohnat pekny a zachovaly kus :smt017 . Inak ked to chces len do terenu tak sa na pajero s motorom vybodni a pozeraj patroly lebo na pajere pouzivanom len v terene budes casto riesit servis prednej napravy a moznost jedina je zeby si ju prerobil na pevnu tuhu. Ale patrol aj ked nema motor tak stabilitou v terene a odolnostou je na tom lepsie ked uz chces to ,,rasovat -nicit,, v terene :smt162



super dik za info ,


Ned, 07.01.2018, 20:19
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: