Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 29.05.2024, 2:40
Dnes je streda 29. mája 2024, meniny má Vilma a zajtra Ferdinand




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 chladenie Patrol Y61 3,0 
Autor Správa
Koumák

Registrovaný: Uto, 07.09.2010, 11:42
Príspevky: 178
Bydlisko: Košice-okolie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
JohnGee píše:
jasan21 píše:
ak sa mozem spytat...
auto mi kuri a celkom rychlo no tiez mam problem s tym permanentnym tocenim ventilatora uz od prveho startu...
ked je motor vypnuty tak sa toci v pohode teda je rozopnuty ale po nastartovani sa hned zopne a toci aj ked je motor studeny....
je problem tu teplotnu spojku vymenit? alebo kaslat nato nech to toci ako na starej Š100


jak si necital co tam pisali??? ta vrtula sa musi tocit aj za studena inak by zmenu teploty ta viskozna spojka nezaregistrovala...


uz chapem mi nedoslo ja som myslel ze to tocili naprazdno rukou tak ze sa remenica netocila...teda ja som to tak skusal ci nahodou nieje zaseknuta lebo ak by bola seknuta tak by som s nou mal problem otocit....
takze ak sa toci cca tych 400 ot/min tak je to ok aj pri studenom motore...ok idem pocitat :D
no zas ten prievan je suprovy :D

_________________
Nissan patrol 2,8D (1998) Španiel
Dinli DL-802 (2010)


Pia, 29.10.2010, 13:39
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 13.02.2007, 21:38
Príspevky: 140
Bydlisko: BA/PK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ivo, asi mi nejak unikla tato tema, ale len tolko ku tej nadrzke. Mal som ju dlho dlho prazdnu, da sa hovorit o ubehnutych 30tis km a absolutne nic sa nedialo a ani nedeje. V zatazi v terene sa nehrial, akurat v lete ked som ho trosku nahanal po dialnici rucicka sa vychylila za stred. Mas nejake novinky spravy o tom ako sa ti to chova? Ci absolutne nic? Momentalne som ju naplnil aj ja tak uvidim. Dikes

_________________
...dlha seda Y61 2.8TD (1998) s elektronickym cerpadlom
...Ex dlha zelena Y61 2.8TD (1999) s mechanickym cerpadlom
...popripade pomoze Pajero Sport 2.5TD (1998)


Pia, 29.10.2010, 21:52
Profil ICQ
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 21.12.2009, 16:42
Príspevky: 99
Bydlisko: MT
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="TomasBA"][/quote] - detto, takisto až teraz pri výmene za zimnú zmes som zistil že od leta som chodil s prázdnou a absolútne sa nič nedialo /podľa teplomera/ takže to neriešim... teraz som dolial ako písal karlito hornú plnú a dolnú po rysku a uvidí sa

_________________
GR Y61,Ironman,podložky,35" KM2,AVM,pevnosťáky,naviják,záhradka,Hella,Hi-lift,CB atď...


Ned, 31.10.2010, 12:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
he he h e
vitajte v klube :-)

urobil som to co ste urobili obaja = doplnil som a sledujme ... nic sa fsak nedeje , chvalabohu to drzi hladinu (kolise to akurat , ked sa to zohreje = samozrejme )

povazujem za vybavene

_________________
OFF the ROAD


Uto, 02.11.2010, 20:52
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: