Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 05.06.2024, 20:33
Dnes je streda 5. júna 2024, meniny má Laura a zajtra Norbert




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 64 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 Nissan Patrol Y61 - Hlava 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1579
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
Pozri ci nemas vodu v oleji pripadne olej vo vode... Skontroluj stopel na chladici a expanzke ci nieje ko tesnenie...

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Sob, 06.08.2016, 17:03
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7924
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
kazdopadne skontrolovat ako sa pise v predoslom prispevku,,ale ked je v prdeli tesnenie alebo hlava valcov,, nie je podmienka zem musi presakovat olej do vody alebo opacne,, zalezi to kde je prasklinka, anebo poskodenie,,,zmontovat hlavu valcov, a dokladne prezriet tesnenie pod hlavou ci niekde nie je prerazene, prepalene, prefuknute jak je libo,, ak bude OK tak mas v prdeli hlavu,, teda valcov mam na myslu,, :D biely dym nasvedcuje tejto diagnoze,, ponevac po odstsaveni vozidla sa ti dostala do valca voda a preto ten tazky start,,.a to potvrdzuje tuto diagnozu.. :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 06.08.2016, 18:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1579
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
Trosku to tu pozasieram... Pridem z cavoja auto islo paradne ziaden problem po 3dni potom som kusok pobehal 10km asi pekne vsetko startovalo ziaden problem vcera somxauto nastartoval posunul asi o 3metre aby som pokosil travnik ...nic som s nim nerobil...
Dnes auto ani za boha nie nastartovat.... Toci toci a neodpali nafta ide zhavice idu rozvod v poriadku vzduch si taha....
Skusil som potiahnut naftu z flase tak taha pekne zhodil som ic aby som sa dostal ku vstrekom ze idem skusit ci cerpadlo tlaci dobre tak som odpojil posledny vstrek na potruby a bachol tam vstrek co mam doma z druhej sady a reku idem to pretocit....
Co sa nestalo auto laplo na 5 valcov 6 bol odpojeny tak som ho naspat zapojil auto ide normalne...
Co sa mohlo stat? Sere ma to ze som nic neopravil proste som odpojil trubku zo vstreku na poslednom valci a zrazu to ide? 3hodiny som hladal co je v prdeli

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Sob, 06.08.2016, 18:54
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7924
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
No jedna z moznych rieseni je ze mohol si mat spinu v cerpadle v elemente alebo vo ventylu a nevedela sa spina dpostat dalej bo bola pod tlakom,, uvolnil si vstrek, tlak klesol a spinkla sa mohla dostat dalej von,, hm, mozna diagnoza,, alebo si mal zaseknuty predsuvnik v cerpadle pokial mas rotacne cerpadlo nie radove..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 06.08.2016, 20:45
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 64 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: