Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 15.05.2024, 5:55
Dnes je streda 15. mája 2024, meniny má Žofia a zajtra Svetozár




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Vnutorny priestor v 3dv y61 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
visby píše:
no vidim to tak, ze to disco bude lepsia volba. michi mohol by si cca napisat alebo hodit link na zdroj, kde zistim ake modely hladat a ake upravy bude treba robit, za predpokladu ze kupim totalne neupravene auto.


Každá úprava je svojim spôsobom originál, takže neexistuje univerzálny recept. Záleží to od požiadaviek a finančných možností "investora".

Veľa info nájdeš tu: http://www.landroverforum.cz/forum/index.php

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Uto, 03.03.2009, 15:40
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
visby píše:
no vidim to tak, ze to disco bude lepsia volba. michi mohol by si cca napisat alebo hodit link na zdroj, kde zistim ake modely hladat a ake upravy bude treba robit, za predpokladu ze kupim totalne neupravene auto.

Nebránil by som sa ani upravenému autu. Jednoznačne treba mať pri kúpe niekoho, kto sa týmto konkrétnym autám rozumie a poradí čo je dobré a čo nie. Cena upraveného auta dnes nie je o moc vyššia ako neupraveného, resp. hodnota úpravy je v celkovej cene auta minimálna - myslím že Ti to každý potvrdí. Záleží aké úpravy chceš robiť, ale treba počítať s x-tisíc €.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 03.03.2009, 16:04
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
visby píše:
dufi: hranie tetrisu mi nevadi. ja budem vozit hlavne bicykle a kopec haraburdia, vacsinou dvaja ludia. trochu mam strach, ze priestor sice nebude chybat, ale kvoli chybajucim dveram bude zly pristup k veciam.


No bicykle neviem neviem.....to som este neskusal ale neviem ci by to slo nejak ucelne a prakticky nalozit....
Akoze previezt bicykel z predajne domov neni problem, ale vozit ho zo sebou na vylety s batozinou by bolo asi o inom.
To uz radsej potom strecha a nosice. Alebo vazne to dlhe auto kde to mozno das dokufra pekne pohodlne.

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Uto, 03.03.2009, 16:08
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 24.02.2009, 0:18
Príspevky: 515
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dufi píše:
No bicykle neviem neviem.....to som este neskusal ale neviem ci by to slo nejak ucelne a prakticky nalozit....
Akoze previezt bicykel z predajne domov neni problem, ale vozit ho zo sebou na vylety s batozinou by bolo asi o inom.
To uz radsej potom strecha a nosice. Alebo vazne to dlhe auto kde to mozno das dokufra pekne pohodlne.


pri prevoze biky rozkladame a dokazeme sa zbalit dvaja do clia(ale to je hardcore). davat na strechu 20kg bike by bol porod:-)

2michi: land rover forum uz browsim, myslim, ze nejaku dobu budem. je tam toho naozaj kopa.


Uto, 03.03.2009, 16:13
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 12:24
Príspevky: 132
Bydlisko: Dúbravka-BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Visby,tuším si z BA? Ak chceš príď do Dúbravky uvidíš, odskúšaš a možno zistíš.....


Uto, 03.03.2009, 19:39
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 24.02.2009, 0:18
Príspevky: 515
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Michal píše:
Visby,tuším si z BA? Ak chceš príď do Dúbravky uvidíš, odskúšaš a možno zistíš.....


mas 3dv y61? alebo disco?

rozhodne by som sa rad pozrel na obe...


Uto, 03.03.2009, 20:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.03.2008, 18:21
Príspevky: 705
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak budes chcet dat bika na strechu musis so sebou nosit rebrik :-D , neviem co zabere menej miesta :-D

_________________
Patrol GR Y61, 2,8TD


Uto, 03.03.2009, 20:37
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Inac ja som z Karlovky coz mas kusok....mozeme priamo porovnat...teda ak ma Michal diskoteku teda... 8-)

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Str, 04.03.2009, 9:41
Profil ICQ WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 12:24
Príspevky: 132
Bydlisko: Dúbravka-BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
visby píše:
Michal píše:
Visby,tuším si z BA? Ak chceš príď do Dúbravky uvidíš, odskúšaš a možno zistíš.....


mas 3dv y61? alebo disco?

rozhodne by som sa rad pozrel na obe...
Y-61 3dv.


Str, 04.03.2009, 9:48
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 27.10.2008, 19:46
Príspevky: 347
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ocuj, este nezabudaj na moznost biky vozit za autom (urobit nejaky HC vesiak na dlhe traily) pripadne na tom vozit ine "zbytocnosti" predsa trol aj LR su dost siroke, bike by trcat na sirku auta velmi nemal, a vyska je urcite v poriadku.


Str, 04.03.2009, 9:59
Profil ICQ
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 12:24
Príspevky: 132
Bydlisko: Dúbravka-BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jedna z možností na dva bike- http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=22&t=21661


Str, 04.03.2009, 10:00
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
horský velocipéd (aj s veľkým rámom) sa na patrole dá vcelku luxusne voziť vzadu naprieč. Občas ho tak prepravujem aj bez nosiče, len priviazaný račňovými gurtničkami o rezervu.

Má to ale chybu ... keď je bike naložený, nedajú sa otvoriť malé dvere.

_________________
SLOW & FURIOUS


Str, 04.03.2009, 10:02
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 24.02.2009, 0:18
Príspevky: 515
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
bike nerad vozim vonku, vsetko sa zaspini a stale je tam moznost ze do mna niekto nabura alebo bike z nosica padne(uz som to zazil).

ak ma patrol 1.4m dlhy kufor, bike tam dam bez problemov. rovnako bez kolies vojde na sirku. do disca tiez. cize tuto problem nevidim.


Str, 04.03.2009, 13:23
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 04.06.2008, 9:33
Príspevky: 42
Bydlisko: Presporock
Odpoveď s citáciou
Poslať 
podmanak píše:
trocha rypnem :D a tie babenky co jazdia po blave na tych velkych autach ako im to ide :-D :-D :-D samozrejme s parkovanim.

pozri na stranku parkujemakodebil.blogspot.com

Zopar tipov: Jeep-pilot, Jeep Wrangler, Toyota Landcruiser


Str, 04.03.2009, 14:37
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 19.10.2006, 7:52
Príspevky: 76
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
bolek píše:
podmanak píše:
trocha rypnem :D a tie babenky co jazdia po blave na tych velkych autach ako im to ide :-D :-D :-D samozrejme s parkovanim.

pozri na stranku parkujemakodebil.blogspot.com

Zopar tipov: Jeep-pilot, Jeep Wrangler, Toyota Landcruiser



tohto Patrola by mal poznať Rado osobne podľa loga na zadných dverách
http://parkujemakodebil.blogspot.com/20 ... valid.html

_________________
Suzuki Grand Vitara 2.0 TDI


Str, 04.03.2009, 20:23
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: