Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 23.05.2024, 18:03
Dnes je štvrtok 23. mája 2024, meniny má Želmíra a zajtra Ela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Terrano II 2.7 TDI vadny vstrek so snimacom na 1. valci 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pon, 26.11.2007, 12:04
Príspevky: 6
Bydlisko: Vinné, Michalovce
Odpoveď s citáciou
Pri diagnostike v nissane mi zistili zavadu na snimaci vstrekovaca 1. valca
Auto ma slaby tah hlavne v zatazeni, je lenive ako vos a aj motor ma neprijemny ostry zvuk. Mal uz niekto podobny problem. Da sa tento vstrek, resp. snimac opravit(repasovat), alebo je nutne kupovat novu suciastku vcelku?
Vdaka za rady a pripomienky.

_________________
Ponáhľaj sa pomaly!
To chce kľud!
Hlavne, ze je pohoda!


Pia, 04.01.2008, 15:47
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 02.11.2007, 22:19
Príspevky: 304
Bydlisko: PO-UBLA
Odpoveď s citáciou
Mne sa stalo osi podobne....isiel som ku kamosovi montovat pridavne svetla a trosku sme skratli jednym kalblom pri montazi ....poistka to odniesla na stastie...ale co potom... :-D ked sme skoncili nastartujem a svieti mi "check engine" kontrolka svieti...doprdele...kym som vycuval z dvora tak zhasla...po ceste asi 10 km domov v pohode....isiel som ale este k svokre a co cert nechcel zasvietili vsetky kontrolky autom to trhlo, zacalo spomalovat a bez vykonu....tak som vypol motor natocil na novo a islo sa dalej...o 5oometrov zase a tak asi este 3 krat....u svokry sme pozeral co to moze byt...nafty mam cepradlo ide, filter v pohode....natocis v pohode neklepe nebucha...tak som to nechal tak bolo uz asi 22:00 ze rano skocim s tym do servisu 20 km do PO...tak som rano nastartoval ze co to bude robit a kontrolka furt svietila ale auto uz netrhalo ale ziadny vykon do kopca na 2-1 :shock: cumel som riadne ale dosiel...dalsi den som mal ist s mazelkou na vykend do Tatier...tak som dosiel do servisu ze kuknu a daju mi vediet bo maju furt vela roboty a ze nevedia kedy a blaaaa....na prekvapenie volaju za 3 hodiny ze diagnostika vyhodnotila blby vstrek na prvom valci a ze ci chcem vstrek od nich alebo si zozeniem a to bol piatok na obed tak hovorim ze nech beriem od nich, nechcelo s ami zhanat a ten vykend hlavne tak som zacvakal 7.500 za novy vstrek+vymenili filtrer plus roobta a 12.500sk som bol lahsi :) ale od vtedy pokoj a fachca v pohode ale preco odisiel neviem do dnes....ani neklepal vsecko v pohode ticho chodil len zrazu vysadil....ziadny cierny dym , dymivost rano pri starte klepanie - ako by sa nic nestalo a bol prec...
inac mozeme sa stretnut niekedy momentalne som v PO ale idem do Uble tak mozem skocit nikedy do Michaloviec posli pm a mozme sa dohodnut :)

_________________
Land Rover Discovery 2, 2,5 TD5, lift 2" OME, Allamat 296, 235x85x16 Hankook MT RT03,

EX - Jeep Grand Cherokee WJ, limited 4,7 V8, QD +LPG, CB allamat 296, 2" lift, BFG AT 245x70x16, kompresor,svetelna rampa, navijak 12000lb


Štv, 10.01.2008, 0:01
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: