Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 17:18
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Hadica na chladič 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 10.02.2013, 10:45
Príspevky: 138
Bydlisko: Nemšová
Odpoveď s citáciou
Ja som bol v tom ze odtial vytecie tak cca 9.5 l.Mna len moc znepokojuje ta uplne studena hadica co ide do motora. To neuskodi motoru ked v prevadzkovej teplote zrazu vleti do motora studena voda? A este to kurenie. Tie hadice sa nedaju vobec udrzat co su take horuce. Ako keby cely ten okruh nepracoval tak ako ma. Sa bojim aby som neodfajcil hlavu. Pred vymenou hadice som vodu nedolieval jak je rok dlhy. Tak dufam ze to bude OK. Dakujem za odpovede.


Sob, 10.10.2015, 17:08
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Klídek :smt033

Neuškodí. A hadice kúrenia chceš aby boli horúce, uvidíš že sa to v zime bude hodiť :smt151

Ruku na ocelovej trubke udržíš do zhruba 50°, na hliníku menej, na gumovej hadici viac, cca 55 - 60°. To je ale na to, aby to nejak rozumne kúrilo, dosť málo. Voda do kúrenia ide spred termostatu, takže 80°+, té jasné že to v ruke neudržíš.
A tá ľadová voda nie je zas tak ľadová, to zaprvé, a zadruhé, ide do vodnej pumpy, tá to zmieša s teplejšou - neboj, malý žltý muž dobre vyrobil čo vyrobil.

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Sob, 10.10.2015, 17:14
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: