Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 16:25
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Pomoc pri vybere prveho offu 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 02.08.2016, 17:27
Príspevky: 8
Odpoveď s citáciou
Zdar hosi prepacte ak som to dal do zlem miestnosti ale fakt sa uz neviem rozhodnut
Uvazujem nad terranom 2 a pajerom 2,mozete mi poradit ktore by bolo lepsie cisto do terenu bez znaciek? :D
casom chcem do toho dat viac penazi samozrejme tak preto berte v uvahu aj moznosti vylepsovania (uzavierky atd....)
dalsia vec neviem ktora verzia oboch aut je vhodnejsia ci kratky ci vagon???....
Nechcem zase jazdit kazdy ked kedze pracujem mimo takze ked dojdem nechcem nonstop lezat pod autom ale sa aj povozit :D
dik za kazdu radu


Uto, 09.08.2016, 17:07
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
Ak mas na muske len tieto dva konkretne tak do terenu podla mna pajero II vacsina ma aj zadnu uzavierku, predna naprava je podla mna odolnejsia, upravovat sa to samozrejme da celkom pekne... Dvihnut to je jednoduche a celkom aj v rozumnej cene pripadne este daj vediet kolko do toho chces dat

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Uto, 09.08.2016, 17:14
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 02.08.2016, 17:27
Príspevky: 8
Odpoveď s citáciou
No tak za hole auto by som chcel dat tak do 2000€ teraz a postupom casu investovat radsej si robim veci sam :)
Tak moze byt aj ine to nevyznam sa do toho moc tak kludne si necham poradit

A este by ma zaujmalo ako funguje ten samosvor u terrana ci sa to na nieco hodi ci nie :)


Uto, 09.08.2016, 17:33
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: