Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 14:58
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Nisan Patrol K260 Problem 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.07.2009, 22:03
Príspevky: 116
Bydlisko: Kokava nad Rimavicou
Odpoveď s citáciou
Zdar vlastnim Nisan Patrol K260 3,0 V6 benzin a mam problem ze pri nastartovani jede auto tak 5 minut a potom akoby prestavali ist valce az nakonec zhasne a po opetovnom startovany uz nenaskoci sviecky su mokre a nenormalne to potom zacne dymit :( neviete mi poradit kde hladat problem alebo niekoho kto by sa na to pozrel Dakujem.

Pri tam bol predtim naliaty benzin z olejem ale mi povedali zeto nieje problem melo by to aj tak jet.


Pon, 01.02.2016, 23:20
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Odpoj to od nádrže a nakrm čistým a novým benzínom, z flašky alebo bandasky. Malo by to ísť o hodne lepšie.
Sviečky sú také aké majú byť a dobré? Výmenou nič nepokazíš, ale najprv treba zistiť závadu.

Mokré sú mokré od čoho? Benzín? Olej? Voda? Najskorej olej, ak ho tam je moc, sviečky vypáliť. Zrejme budeš vo finále museť vypustiť nádrž a naliať tam čistý benzín, a to vypustené pridávať po troške, alebo použiť na podpal.

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Pon, 01.02.2016, 23:29
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.07.2009, 22:03
Príspevky: 116
Bydlisko: Kokava nad Rimavicou
Odpoveď s citáciou
Cau zajtra to vyskusam dat na priamo z bandasky tie sviecky budem musiet vymenit za nove a ozaj to ma asi aj nejake cerpadlo lebo ked zapnem klucik mi to tam vrci :) tak odpojim od palivovej nadrze hadicu a dam ju do bandasky?


Pon, 01.02.2016, 23:57
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
To čo vrčí bude zrejme elektrické podávacie čerpadlo. Vie niekto kde má 260tka podávacie?

Čerpadielko po zapnutí klúčika ťahá benzín z nádrže a tlačí ho do karburátora.

Najlepšie a asi najjednoduchšie budeš mať odpojiť hadicu od karburátora, a nejakým kúskom inej tam napojiť niečo iné. To niečo iné (PETflaška od hocičoho) musí byť vyššie, aby benzín do karbeca tiekol samospádom, do kopca tam nepotečie a karbec si ho nenasaje.
Pôjde to aj tak ako si popísal, ale k hadici na nádrži je asi blbší prístup ako do motora.
Z odpojenej hadice ti zrejme poteče benzín, treba ju zaslepiť.

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Uto, 02.02.2016, 0:09
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.07.2009, 22:03
Príspevky: 116
Bydlisko: Kokava nad Rimavicou
Odpoveď s citáciou
Zdar tak sem sa na to kouknul cez vikend dal sem aj cistej benzin taky to moc dymilo ale nakonec sem si vsimnul ze sitic mam stale zapli sice som ho v aute vypol ale nevratilo lanko naspet tak to slo stale na sitic :roll: uz to jde v pohode dik za rady ale mam dasli problem tecie mi s predneho valaca kapalina :cry:


Ned, 07.02.2016, 20:36
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: