Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 10.05.2024, 21:43
Dnes je piatok 10. mája 2024, meniny má Viktória a zajtra Blažena




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Navara D40 ABS 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 13.09.2011, 13:11
Príspevky: 46
Bydlisko: Kĺačany338
Odpoveď s citáciou
Cavte. Mam problem s ABS. Stava sa mi ze mi zacne svietit ABS pri jazde potom ked auto zhasnem tak uz nesvieti a znova sa rozsvieti niekedy hned a niekedy az po case napr. aj po 200km. Cidla ABS su v poriadku. Na diagnostike mi pise cerpadlo ABS ale aj po vymene je to stale to iste. Stava sa mi aj ze pri brzdeni mi auto uz ked takmer stojim trhne. Zahriznu sa zadne brzdy. Niekedy zostanu zahriznute a doslova ich musim odlepit agresivnym rozbehom. Tiez zostavaju zalepene ked mam rucnu brzdu. Pod autom na zadnej naprave je nejaky "system" na regulovanie zadnych brzd. Ten bude asi chybny no neviem ako sa oficialne vola a teda to neviem zohnat. Prosim vedeli by ste mi poradit? A tiez môze to byt pricina blbnutia ABS? DAKUJEM.


Str, 03.10.2018, 16:39
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 13.09.2011, 13:11
Príspevky: 46
Bydlisko: Kĺačany338
Odpoveď s citáciou
Zdravim vas. Pridam nove poznatky...ten brzdovy regulator na zadnej naprave nie je zly. ABS stale svieti (uz ani nezhasne) a brzdy sa nadalej zahrizavaju. Netusim kde je problem. Ak by mal niekto napad budem velmi rad ked sa on podeli tu v teme. Dakujem.


Sob, 06.10.2018, 15:41
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: