Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 19.03.2019, 1:39
Dnes je utorok 19. marca 2019, meniny má Jozef a zajtra Vítazoslav

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Landcruiser 80 
Autor Správa
Učeň

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ano správne prieskum trhu, o toto auto sa zaujíma samozrejme viac Čechov, tam sú viac zastúpené, čo vidno aj na zrazoch LC párty. A ak mám ísť nejako veľmi nizko pod cenu, to nie. Už som ju raz inzeroval, minulý rok, tiež ma tlačili finance, ozval sa mi jeden Slovák a asi 15 Čechov. Foto snáď zajtra, ak to zvládnem, ja a PC sa moc nekamarátime. Niekoho poprosím.

Pon, 11.02.2013, 0:27
Čumil

Odpoveď s citáciou
Ahojte chcel by som sa s vami poradiť. Potrebujeme druhe auto do rodiny a kedže ma bavi príroda a jazdenie tak uvažujem nad tereenym auto. Vozidlo by slúžilo na bežne vozenie po okolí do prace 10 km a aj raz za čas prejsť 100 km po dialnici a samozrejme v zime pojazdiť po lesoch lukach. Pripadne skočiť na off stretko. Tažky teren napr tisovec a pod s tým chodiť neplánujem. Pačia sa mi auta Nissan patrol y60 y 61 wagon, a potom som si vyhliadol toyotu LC 80. Patrol sa mi pači viac ale viem o slabom výkone a aj o motoroch a pod. Toyota LC 80 su 4,0 benzin a 4,2 TD mne sa viac pozdava 4,2TD netreba tam patlať plyn a podobne veci. Ale otvaranie zadneho kufra je dost nepraktické treba odopnúť rám drziaka rezervy potom vyklopiť vrchne víko a potom spodne.. A mám obavu či do toho kufra vôbec dočiahnem keď ma to takto oddiali od auta.. Chcem sa spytat na čo si davať pozor pri toyote a ako to je s ND pretože som pozeral napr elit a nemaju v ponuke na tieto auta vôbec nič. Kde beriete diely čo sa tam kazí na čo dať bacha.. poslielam linky na kokretne auta: https://auto.bazos.sk/inzerat/95228931/ ... -42-TD.php

https://auto.bazos.sk/inzerat/94032778/ ... SER-80.php

Pon, 25.02.2019, 10:12
Učeň
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ako osobne si myslim aj ked som fanda toyoty pre vas je to uplne zbitocne drahe auto a viac menej ostane jeho potencial uplne nevyuzity a nehovoriac o cene nakladov na prevadzku a phm ...ale ak ho chcete stale napr moja skusenost repas prednej napravy 400e brzdovy spinac 140e .. spodna cast spinacky 170e termik 30 vymena olej v AT a preplachom 530e viac som zatial neriesil a veci objednavam iba v toyote ... ja si skor myslim ze take terrano pripadne pajo vam posluzi omnoho lepsie za diametralne mensi peniaz

Štv, 28.02.2019, 21:01
Učeň
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
thorstein píše:
Ako osobne si myslim aj ked som fanda toyoty pre vas je to uplne zbitocne drahe auto a viac menej ostane jeho potencial uplne nevyuzity a nehovoriac o cene nakladov na prevadzku a phm ...ale ak ho chcete stale napr moja skusenost repas prednej napravy 400e brzdovy spinac 140e .. spodna cast spinacky 170e termik 30 vymena olej v AT a preplachom 530e viac som zatial neriesil a veci objednavam iba v toyote ... ja si skor myslim ze take terrano pripadne pajo vam posluzi omnoho lepsie za diametralne mensi peniaz

Ja som zacal kupovat diely v saudskej arabii, katar a podobne krajiny. ceny su tam 1/4 (origo diely) a s prepravou, clom, a DPH som sa dostal max. na 1/2 ceny co mi dava toyota na slovensku.

Štv, 28.02.2019, 21:49
OFFROAD Expert

Odpoveď s citáciou
[quote="thorstein"]......... napr moja skusenost repas prednej napravy 400e .....[/quote]

To máš dobre, pokiaľ vieš tak lacno spraviť nápravu na takom aute...na starom osobáku Audi A6 typ C5 quattro, keď chceš mať značkové veci, tak sa pod 800.- € nedostaneš.....

Štv, 28.02.2019, 22:19
Čumil

Odpoveď s citáciou
na LC 80 je na budikoch cervena dioda turbo čo to znamena?

Ned, 10.03.2019, 15:51
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný