Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 19.04.2024, 9:28
Dnes je piatok 19. apríla 2024, meniny má Jela a zajtra Marcel




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 uzavierka LC90 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 23.10.2014, 20:05
Príspevky: 123
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
dnes som bol trocha skusat tu pevnost uzavierky. zapne mi ju vzdy bezproblemovo a okamzite. problem je uz pri vyradovani. nevyradi ju okamzite a ani ked spravim esicko. skusil som este urobit tak, ze vypinacom som ju nevypol, ale vyradil som redukciu a medzinapravu a zadna uzavierka sa vypla automaticky, na druhy pokus to uz tak neslo, ale podarilo sa mi ju vyradit. zda sa mi ze to vyradovanie funguje na heslo. este ma napadlo ci sa mi to pri skladani nepohlo o jeden zubok a v tom moze byt problem. tak ci tak, zatial sa tesim ze mi uzavierka funguje/kupil som auto s nefunkcnou uzavierkou, nakolko mi majitel na zaklade toho dost znizil cenu/.

_________________
Toyota Landcruiser 90 3,4i 24v V6 +LPG


Ned, 17.01.2016, 16:31
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Skús po vypnutí cúvnuť, resp. najprv kúsok dopredu a potom vzad.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Ned, 17.01.2016, 16:51
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 23.10.2014, 20:05
Príspevky: 123
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
aj to som skusal. dopredu, dozadu, dopredu aj do zadu so zatacanim, kadejake moznosti a kombinacie pridavnej prevodovky a gombika na uzavierku a jazdu vpred a vzad a zatacanie.skusane ako na klzkom povrchu, drsnom, na trave a tak. mozno je tam nejaka finta na to, mozno pri zakladani motorceka do difu sa mi to pohlo o jeden zubok, mozno to len staci nejakym sposobom rozhybat, kedze to nebolo dlho pouzivane. ked bol motorcek z difu vybraty a napojeny na kable, tak pekne reagoval na gombik, tocil sa presne tak ako mal do jednej aj do druhej strany.

_________________
Toyota Landcruiser 90 3,4i 24v V6 +LPG


Ned, 17.01.2016, 20:21
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: