Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 20.04.2024, 0:50
Dnes je sobota 20. apríla 2024, meniny má Marcel a zajtra Ervín




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 4-RUNNER 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No lepsia kuap - vies tych 4R je na slovensku nejako pomenej - motor si az tak moc nenavyberas a ako na potvoru vsetci predavaju len tie 3l benziny - asi sa im nezda ta spotreba 17 litrov :). No ale ja som spokojny , kedze to mam na plyn tak ma to zas az tak nezoziera z penez. A ten benzinak to je neporovnatelne kultivovanejsi motorek ako diesel - ked sadnem do mojej Vectri 2.0 DTI mam vzdy pocit ze sa tomu motoru asi nieco stalo ked tak rapoce :). Dalsia vec je dobra a to vykon pri vysokych otackach - co diesle nemaju - to clovek v terene oceni - ked si uz uz tam, otackomer na 4500 a este trosku potrebujes pridat tak mozes - na diesly ti to je uz prd platne - leda tak prehodit rychlost co vsak uz povacsine nestihas ...


Štv, 22.03.2007, 13:04
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 04.04.2007, 18:29
Príspevky: 19
Bydlisko: Prague
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="ivanbb"]No ja by son nejakú TD verziu mohol,strašne sa mi páčia :roll:[/quote}
cinkni mi, rad ta preveziem. mam asi najviac upraveny runner z CZ klubu. a to som ho mal doteraz na jazdu po ceste. teraz som si kupil dalsi brichoplaz, tak toy bude len do terenu. Mam 1 generaciu. mozno si to uz videl v BB, naposledy sme s milanom jazdili schody k ponorke hore/dolu.
kontakt 0903111588. az do utorka rana som v BB.


Štv, 05.04.2007, 23:48
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
johnny píše:
ivanbb píše:
No ja by son nejakú TD verziu mohol,strašne sa mi páčia :roll:[/quote}
cinkni mi, rad ta preveziem. mam asi najviac upraveny runner z CZ klubu. a to som ho mal doteraz na jazdu po ceste. teraz som si kupil dalsi brichoplaz, tak toy bude len do terenu. Mam 1 generaciu. mozno si to uz videl v BB, naposledy sme s milanom jazdili schody k ponorke hore/dolu.
kontakt 0903111588. az do utorka rana som v BB.


Dufam ze ides na Tisovec :) Rad by som si pozrel tvoje auto :)


Pia, 06.04.2007, 17:34
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
po tom co som vlastnil 2 cherokee, 4,0 I6 limited mi toyota 4 runner, 92 pripadala neskutocny rebrinak. Motor mala 2,4 benzin, neskutocne slabe, zapadli sme na rovine v meksom strku a to mala nove gumy. bol som z toho auta neskutocne sklamany, ako aj z noveho grand cherokee. skusal som 2006 s 13000 km....velmi hlucne...mozno bolo nieco vadne.
kamos kupil toyotu pick-up, tiez 92 V6 3,0 liter, ta uz tahala lepsie, ale bola to pokladnicka bez dna...jazdil s tym len do prace a v priebehu roka investoval 10000$ do dielov, robotu si vo vacsine urobil sam...mna moje chero stalo len zlomkovu cenu, a udrzba spocivala vo vymene olejoov a brzd, jazdene bolo len off.road.
well, kup si toyotu, budes mat rebrinak....a spotreba 17 litrov na 3 liter....kua 5,4 litrovy 150 ford zerie tiez tak, len je o par cisel vacsi :-(


Sob, 07.04.2007, 3:22
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nuz stava sa aj to. Ked si ale ten 3l prerobis na plyn da sa spokojne zit aj s tekou spotrebou :). A to ze investoval 10tis $ ? To menil motor s prevodokou, kasnou , podvozkom a interierom aj vsetko ostatne ? :lol: No ja teda neviem ale toyota je toyota - jeep sa jednoznacne kvalitou nemoze rovnat. Jedine ak tak mat toyotu vyrobenu inde ako v Japonsku - aj take kusky som uz videl a nestoji to za vela - to je pravda ...


Sob, 07.04.2007, 7:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no to vies...zacalo to brdami...kotuce, bubny. potom kompletne trubky, nieco mal so zadnou napravou,daval nove tlmice, praskli mu listove pera v zadu.....a pomaly sa to pribalovalo...teraz sa toho auta nemoze zbavit, lebo ho vela stalo ked kupoval a este viac investoval....takze ma hlavu v smutku...Ale zase ako hovoris...Toyota je toyota....preto jazdim na DODGE :-)
v tom case ja som kupi; 92 chero v kozi full za 1700$ on 92 pick up za 9000. moj jeep za rok potreboval vyfuk a dosticky na drzdy, a to som nim jazdil len off, po roku som predal za 2,500. Scottova toyota bola stal v garazi. lebo sa zase daco serie...viezol som sa na nej asi 20 km, ten 3liter tahal lepsie ako 2,4 L, ale na 4 litrovy jeep nema ani vykonom, ani soptrebou, ani prechodnostou. mimochodom spotreba na xj na slovensku bola10-15 litrov v zavislosti kde som jazdil a co som tahal.
Teraz uvazujem o kupe Wrangler unlimitet alebo full size truck.


Sob, 07.04.2007, 17:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vies vyberal som si auto podla kvality - to ze ty poznas jednu zlu toyotu to je smola ale statistiku neodrbes :) . Si z USA alebo Australie ? Pozri sa na krajiny kde tie auta aj musia nieco vydrzat a hlavne bez castych poruch - to znamena nie zprachatele krajinky ale krajiny tretieho sveta - ze tam vsetci jazdia na DODGE :lol: alebo na FORD :lol: Explorer :lol: :lol: - spytaj sa ich tam aky maju nazor na nieco take ... . Ale tak je to tvoj nazor a tiez si nemyslim ze nejaka ina (hlavne americka) znacka musi byt zakonite zla - tiez je moje druhe auto Opel - zrovna mam vydareny kus a podla toho by som usudzoval ze Opel je dobra znacka ? - tu chybu by som urcite nespravil - akurat sa ticho tesim ze mne sa nekazi ;)


Sob, 07.04.2007, 20:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja zijem v kanade, jazdim denne aj 200 km do prace....vidim co stoji zaparkovane popri dialnici z napisom odtiahnut :-). Castokrat mame vsetci zkreslenu predstavu o spolahlivosti.Tu je toyota postavena na piedestal slavy, poviem doslova sa z nej idu vsetci posrat, takisto aj honda. Je tu vela sikmookych ktori tymto sposobom podporuju svoje vlastne krajiny a svoj trh. O kazde auto sa treba starat, udrziavat. mozno kamos mal smolu, ze to kupil po nejakom curakovi.stava sa. Pozerame na Afriku a Australiu, ze co to tam vydrzi. ano, jazdi sa 40, ak sa vobec dosiahne taka rychlost, nemrzne tam, nesoli sa....a urcite tam jazdia nove TDI. v afrike urcite vedu statistiky, kto kedy co opravil.Land rover stale vyraba auta na africky trh so starym motorom. Chod na sever kanady, kde este dnes je sneh, a stale mrzne,a uvidis co tam najdes.
tym som nechcel povedat ze toyota je zle auto, ale nemyslim si ze by bola uplne naj..naj. Kazde auto ma nieco do seba.
btw, toyoty, aspon co som videl tu....neskutocne hniju, ale extremne.Mozno tie novsie su na tom o nieco lepsie, za 10 rokov uvidime.:-)


Sob, 07.04.2007, 21:32
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dobre mas pravdu. Vam tam ty japoncici zrejme uz dost piju nervy ;) Inak wranglera by som si chcel kupit ako druhy offroad - ak na to budu prachy ;)


Sob, 07.04.2007, 21:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vozil som sa vo wrangleri unlimited....to je ozaj vozenie, parada.planujem kupit este jedno auto, niekedy asi jun-august, ale mam viacej favoritov, tazko sa rozhodnut


Sob, 07.04.2007, 22:05
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 20:07
Príspevky: 291
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
johnny píše:
ivanbb píše:
No ja by son nejakú TD verziu mohol,strašne sa mi páčia :roll:[/quote}
cinkni mi, rad ta preveziem. mam asi najviac upraveny runner z CZ klubu. a to som ho mal doteraz na jazdu po ceste. teraz som si kupil dalsi brichoplaz, tak toy bude len do terenu. Mam 1 generaciu. mozno si to uz videl v BB, naposledy sme s milanom jazdili schody k ponorke hore/dolu.
kontakt 0903111588. az do utorka rana som v BB.

Ja sa vraciam do bb až v pondelok večer tak neviem či budem stíhať

_________________
offffffffffffff


Sob, 07.04.2007, 22:17
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Str, 04.04.2007, 18:29
Príspevky: 19
Bydlisko: Prague
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ivanbb píše:
johnny píše:
ivanbb píše:
No ja by son nejakú TD verziu mohol,strašne sa mi páčia :roll:[/quote}
cinkni mi, rad ta preveziem. mam asi najviac upraveny runner z CZ klubu. a to som ho mal doteraz na jazdu po ceste. teraz som si kupil dalsi brichoplaz, tak toy bude len do terenu. Mam 1 generaciu. mozno si to uz videl v BB, naposledy sme s milanom jazdili schody k ponorke hore/dolu.
kontakt 0903111588. az do utorka rana som v BB.

Ja sa vraciam do bb až v pondelok večer tak neviem či budem stíhať

stoji na zastavke na rudohorskej. ma prazsku znacku.


Pon, 09.04.2007, 20:02
Profil
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
PeterB a laci73...

pozrite sa co jazdi v rusku a prilahlych oblastiach...a predsa to jazdi :))

nieje vsetko o znacke

a k tym hnilobam dava toyota zaruku na karoseriu 12 rokov.
to by sa im asi neoplatilo...

a ajtak to vsetko odkukali od rusov... a je jedno ci amici, alebo sikmooki

myslim ze zbytocne sa o tom natahovat. vsetky auta su dobre.

ja som este nemal zle auto, lebo kazde ma odviezlo tam kam som chcel :D

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Str, 11.04.2007, 11:33
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo píše:
PeterB a laci73...

pozrite sa co jazdi v rusku a prilahlych oblastiach...a predsa to jazdi :))

nieje vsetko o znacke

a k tym hnilobam dava toyota zaruku na karoseriu 12 rokov.
to by sa im asi neoplatilo...

a ajtak to vsetko odkukali od rusov... a je jedno ci amici, alebo sikmooki

myslim ze zbytocne sa o tom natahovat. vsetky auta su dobre.

ja som este nemal zle auto, lebo kazde ma odviezlo tam kam som chcel :D


Inak to mas pravdu - z 90% je to o majitelovi auta. Kto sa ako stara a ako sprava k svojmu autu. Chcel som kupit jeden 4R , ale ked som bol na skusobnej jazde a chlapik chcel asi v 40tke zaradit redukciu tak som pochopil ze toto auto uz asi dobre nebude - koli majitelovi. Vidis a uz by som mal "zlu" toyotu ktorej by sa rozpadla prevodovka a kto vie co este ...


Str, 11.04.2007, 18:59
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 04.04.2007, 18:29
Príspevky: 19
Bydlisko: Prague
Odpoveď s citáciou
Poslať 
peterB píše:
Hugo píše:
PeterB a laci73...

pozrite sa co jazdi v rusku a prilahlych oblastiach...a predsa to jazdi :))

nieje vsetko o znacke

a k tym hnilobam dava toyota zaruku na karoseriu 12 rokov.
to by sa im asi neoplatilo...

a ajtak to vsetko odkukali od rusov... a je jedno ci amici, alebo sikmooki

myslim ze zbytocne sa o tom natahovat. vsetky auta su dobre.

ja som este nemal zle auto, lebo kazde ma odviezlo tam kam som chcel :D


Inak to mas pravdu - z 90% je to o majitelovi auta. Kto sa ako stara a ako sprava k svojmu autu. Chcel som kupit jeden 4R , ale ked som bol na skusobnej jazde a chlapik chcel asi v 40tke zaradit redukciu tak som pochopil ze toto auto uz asi dobre nebude - koli majitelovi. Vidis a uz by som mal "zlu" toyotu ktorej by sa rozpadla prevodovka a kto vie co este ...

Pripadne ti moze tvoju toyotu mechanik vlastniaci inu znacku zamerne skurvit:(


Pia, 13.04.2007, 11:40
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron