Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 07.05.2024, 9:01
Dnes je utorok 7. mája 2024, meniny má Monika a zajtra Ingrida




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 100 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 Hilux - rok 2008 - uzavierka zadku 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pon, 02.11.2009, 16:09
Príspevky: 20
Bydlisko: Presov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Laci v pohode, ja pomoc nehladam, tomu autu nieje pomoc ;)

Tak ako pises ty o Tundre, to iste si myslim ja o Hiluxe, pre mna je to tazke sklamanie (hlavne ked to auto s trapnym a beznym prislusenstvom stalo 30 tisic €). Je sice mensi ako Tundra, jazdi aj na uzsich cestach...ten polomer otacania je tragedia... Celkovo je o nicom za tie peniaze. Ked priisel ako novy, tak uz mal hrdzavy vyfuk od predu do zadu... Ta vymrdana stvorkolka funguje uplne na hovno, zadok zacne skackat a stojis... (takze verim, ze si nemusel prejst). Minule som sa pokusal na blate vytiahnut kolegove caddy a tocilo mi len jedno koleso ako dive... (bez zadnej uzavierky). Zadnu uzavierku mam pouzivat do 8km/h...To ako keby tam ani nebola, niekedy potrebujes mat uzavrete kolesa nech hrabu...

Ono bohuzial su ludia, ktori ani za nic nepriznaju, ze to co si kupili nemusi byt to najlepsie na svete...neviem, mozno nejazdia take tereny ako ja... Ja takisto povazujem LC za super auto na cestu aj do Terenu, ale ked Ti na 92 tisic odijde motor, tak neviem, neviem...

_________________
Kde ostatni zacinaju, tam ja koncim, ale mame korbu!


Ned, 03.01.2010, 22:32
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
U nas ma toyota meno nesmrtelnosti a zaruku toho naj co mozes mat...ale osobne si myslim ze ma este daleko k tomu. Neviem preco som si dteraz myslel ze naj je mercedes :-D


Naposledy upravil laci73 dňa Ned, 24.01.2010, 1:39, celkovo upravené 1



Ned, 03.01.2010, 22:48
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
laci nič v zlom ale prečo prispievaš do témy Toyota keď ju neuznávaš a ani nič prínosné neuvádzaš jej majiteľom,alebo si riešiš nejaký svoj komplex?Nechcel som Ťa uraziť,ale svoj názor si si už na Toyotu napísal tak prečo zbytočne stále dokola kydáš niekomu na jeho obľúbené auto-značku.Tak ako Teba nikto nepresvedčí že Toyota je dobré auto tak ani Ty majiteľov Toyoty nepresvedčíš že je Toyota zlá.Rešpektuj to prosím Ťa. :cry:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Ned, 03.01.2010, 23:37
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:-)


Naposledy upravil laci73 dňa Ned, 24.01.2010, 1:40, celkovo upravené 1



Pon, 04.01.2010, 1:31
Profil
Učeň

Registrovaný: Sob, 28.11.2009, 20:56
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Odkedy je tundra iba V6?????
Laci tak ako si ti nasiel negativne videa tak tak isto sa daju najst pozitivne videa. To ze toyota ma povest neznicitelneho auta si tu predniesol len ti nikdo to tu nespmenul. Dolezite (pre teba) je ze si si to hned vyvratil. Ale ja sa budem tiez opakovat. " ti vies co hovoris" a robis to zamerne ale to je tvoja vec. Okrem chalana ktoremu sa posral Hilux najdeš malo ludi ktory by neboli spokojny. Ked som mal pripomienky k tomu Hiluxu pokazenemu tak len preto lebo ja som nadmieru spokojny a dosť ma to zarazilo ake problemy ma chalan. Rozoberali sme to aj vo firme a vsetci na mna cumeli ako na paka ze co to tu meliem. Je pravda že som toyotak ale to ma neopravnuje kidať na ine značky keď s nimi nemam dlhodobu skusenosť. Raz som tahal zapadnutu L200 ked sme boli na rybach trocha precenil svoju zrucnosť. To ale neznamena ze je L200 na hovno. Prave naopak je to fajn auto. Nemam ziadny narok mysliet si nieco zlé, len preto ze urobil clovek chybu.


Pon, 04.01.2010, 16:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to Marian f:

V mojom prispevku bola rec o nadvihanom HILUXE!!!! ten je V6 (3.0)alebo I4(2.4). O tundre tentokrat nebola rec, citaj poriadne pred tym ako zacnes plakat ze som ta urazil, alebo mal nieco proti toyote.

Videa ktore som hladal neboli ani z internetu, ale v kamosovom pocitaci, co chodievame spolu na ryby.

myslim si ze v blate moze zapadnut kazdy.

Nesmrtelnost toyoty robia toyotaci sami, ja len o tom hlasno rozpravam. Bohuzial poznam dost ludi v okoli co maju vazne problemy s toyotou ale nahlas o tom velmi nerozpravaju.
BTW, na tvojho hiluxa nik nenadaval.
toto bol moj posledny prispevok na temu TOY.


Uto, 05.01.2010, 3:49
Profil
Učeň

Registrovaný: Sob, 28.11.2009, 20:56
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hilux V6 3,0l ????? no ešte lepšie. Fakt už nič nepiš.


Uto, 05.01.2010, 16:12
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Laci nekecaj tu z prepačenim píčoviny hilux sa robí s motormy
2.0 VVT-i DOHC I4
2.5 dizel D-4D DOHC I4 100 kW
2.7 VVT-i DOHC I4, 160 koní
3.0 dizel D-4D DOHC I4, 173 koní
4.0 L VVT-i DOHC V6, 228 koní
4.0L Preplnované DOHC V6 306 hp

Laci asfaltový trhač ? Nevyjadrujem sa :-D
tokipo: K tomu 4x4 je to "normalna" vec k tým brzdám viem povedať len NEVERÍM stáva sa zlý kus alebo....
tokipo: skus ist s nim mimo mesto a skus niekoho obiehat, potom uz az tak netaha a ked mas nedajboze zaradene aj 4x4 /na mokrom/ tak motor podla mna nejde... Kua tak chceš pracanta? Offroad ? alebo sa 160preháňať po cestách ?? hmm ??

LACI ? LC80 si mal 4,2TD ? Presne ten čo na púšti zvláda 1 000 000 km bez večšej údržby ? ale len v amerike vyskakujú piesty po 6tich rokoch ???
Laci ? K tomu HILUXU ČO NEPOTIAHOL AUTO SA NEVYJADRUJEM "to dokaže len američan"

Laci nezáleži od auta ale od medzičlánku... tý máš zle skusenosti z toyotou ja z američanmy ... = vygumované hlavy tak sa nečudujem..... SORRY TO JE MOJA SKÚSENOSŤ 10tky rokou pracuju všade z minimalnou udržbou len v amerike sa pojebú za 2-3roky? prečo?? btw pracujem v toyote ako mechanik POUČUJ SI NIEKOHO INÉHO
edit : K tým motorom chceš aj množstvo olejou ? typi filtrou ? :-D

_________________
Končím........


Uto, 05.01.2010, 22:26
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
EssoSk píše:
Laci nekecaj tu z prepačenim píčoviny hilux sa robí s motormy
2.0 VVT-i DOHC I4
2.5 dizel D-4D DOHC I4 100 kW
2.7 VVT-i DOHC I4, 160 koní
3.0 dizel D-4D DOHC I4, 173 koní
4.0 L VVT-i DOHC V6, 228 koní *TENTO MOTOR JE PRE TACOMU U NAS*NOVE MODELYCCA 3 ROKY DOZADU, PREDTYM BOLA AJ 3,4 MYSLIM A 3,0 VSETKO BENZINY
4.0L Preplnované DOHC V6 306 hp

Laci asfaltový trhač ? Nevyjadrujem sa :-D
tokipo: K tomu 4x4 je to "normalna" vec k tým brzdám viem povedať len NEVERÍM stáva sa zlý kus alebo....
tokipo: skus ist s nim mimo mesto a skus niekoho obiehat, potom uz az tak netaha a ked mas nedajboze zaradene aj 4x4 /na mokrom/ tak motor podla mna nejde... Kua tak chceš pracanta? Offroad ? alebo sa 160preháňať po cestách ?? hmm ?? TIETO POZIADAVKY SPLNAJU AMERICKE AUTA

LACI ? LC80 si mal 4,2TD ? Presne ten čo na púšti zvláda 1 000 000 km ( LEN MILION?bez večšej údržby ? AKO MECHANIK NA SLOVENSKU URCITE OPRAVUJES AFRICKE TOYOTY Z PUSTE HAHAale len v amerike vyskakujú piesty po 6tich rokoch ???( V AMERIKE 4,2 TD NIE JE, TO BOLO NA SK)
Laci ? K tomu HILUXU ČO NEPOTIAHOL AUTO SA NEVYJADRUJEM "to dokaže len američan"( BOL TO PRAVDEPODOBNE CANADAN V TOYOTE HILUX PICK-UP ASI 92 ROCNIK ASI NA 33" MT)

Laci nezáleži od auta ale od medzičlánku... tý máš zle skusenosti z toyotou ja z američanmy ... = vygumované hlavy tak sa nečudujem..... SORRY TO JE MOJA SKÚSENOSŤ 10tky rokou pracuju všade z minimalnou udržbou len v amerike sa pojebú za 2-3roky? prečo?? btw pracujem v toyote ako mechanik POUČUJ SI NIEKOHO INÉHO
edit : K tým motorom chceš aj množstvo olejou ? typi filtrou ? :-D


REST NO COMMENT!!!


Str, 06.01.2010, 4:06
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_T100
http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Hilux
http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Tundra

AJ TUNDRA BOLA V6, A AJ HILUX BOL 2,4 A 3,0 BENZIN.


Naposledy upravil laci73 dňa Ned, 24.01.2010, 1:44, celkovo upravené 1



Str, 06.01.2010, 7:13
Profil
Učeň

Registrovaný: Sob, 28.11.2009, 20:56
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Je zaujimave ze raz sa bavime o motoroch ktore su potom o motoroch ktore už nie su.
Mi chudobny europania sme nemali moznost odskusat benzin V6 3,0l a na slovensku dokonca aniTolko znamy 2,4D!(sem tam ho niekdo doviezol). Hilux je tu len pár rokov a to ciastocne v podobe ako to napisal chalan hore. Tundra sa stale existuje V6.
Takze pán tazky profik bavme sa ako o hiluxe ktory realne existuje anie to co bolo. Keby si vedel aka motorizacia hiluxu existuje asi bysi tiez neveril. Najnovsie exstuje hilux vigo V8. Je to ako LC strasne vela variant a pomaly kazda s inym motorom.
Pán Tažky profik aj mi vieme čitať a vieme si pozhanat informacie čitat nas tak ako teba učili na slovensku.


Str, 06.01.2010, 13:08
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Ano v amerike je všetko možne :-D
Bráško mal RAM 4,7 tuším z 2003 odpich tam bol240koní či koľko keď sa to na rovine rozgulalo v zákrutach sa to správalo neisto to som pocítil za tých pár km čo som v tom šiel ja ... spotreba bola niekde inde ako u hiluxu....
som podnikaťeľ ktorý potrebuje previezť alebo potiahnuť niečo nepotrebuje sa hnať tak si jednoznačne vyberem L200,hilux..... ktorý má max rýchlosť cca170 Vodič motorového vozidla skupiny B smie na diaľnici a ceste pre motorové vozidlá jazdiť rýchlosťou najviac 130 km/h čo chceš viac ?

K motoru 4,2TD ti viem povedať len jedno tu v okolí pp sú asi 3 také toyoty dokonca jednu má majiteľ "toyoty" v PP a používa ju na špinavú prácu.... tá ma nabehané len neakých 400tis naštartuješ motor a ide ako šepot kvetín :wink: Potom tu je jedna expedička tuším z 1992? a nechcem tresnuť ale cez 500tam určite bude.....

S mojim chéerom 2,5TD 85kw a už som rozťahoval kadečo áno na 32"kách je lenivý ale net boha žeby nešlo

UCTE SA A POTOM SA TU ROKRIKUJTE....AMATERI.
Keď už ti to mam tak napísať kašlem ti celú ameriku hovorím o európskych modeloch a ty tu vytiahneš modely čo o slovensku ani nesnívaly

_________________
Končím........


Str, 06.01.2010, 14:33
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:shock:


Naposledy upravil laci73 dňa Ned, 24.01.2010, 1:42, celkovo upravené 1



Štv, 07.01.2010, 4:29
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Som rád že sme sa dohodli ušetril si mi infarkt v tak mladom veku :-D
Netvrdím že toyota je najlepšia ale nerobil som len jedno auto.... automobilky strácaju na kvalite a dosť elektroniky nečudo..... toyota je jedna z posledných značiek ktorá si zachovala aspoň akú takú kvalitu. Sadni si do toyoty a sadni si napr do renaultu pochopíš. Neviem ako je to u vás ale tu sú dosť zásadné rozdiely kvality výbavy a ešte neviem čoho...
Toho LC je mi ľúto stáva sa :oops:
K tomu hiluxu viem čo dokáže a budem si za tým stáť aj keby čo bolo to mi ver stať sa mohlo ale...
HEMI ? modrý ? z liftom ?

_________________
Končím........


Štv, 07.01.2010, 13:33
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Pon, 02.11.2009, 16:09
Príspevky: 20
Bydlisko: Presov
Odpoveď s citáciou
EssoSK :

V prvom rade, ja som tiez priaznivcom Toyoty, LandCruiser ma dostal zanechal vo mne len super spomienky (25 tisic km), no Hilux je nejaky cudny hybrid...podla mojho nazoru

Hilux 2,5 D-4D ma 88kw a nie tych 100, co pises a nejde 170 ale max 150. Tzn. ze ak ides 130, tak je uz skoro na hranici moznosti


K tomu tvojmu NEVERIM, za chvilku zavesim na youtube prehriate brzdy a doplnim odkaz. Nemam Ti naskenovat servisny protokol z Toyoty, ze mi fakt praskla brzdova hadica???? Nevidim dovod, preco by som si mal nieco vymyslat

K tej tvojej maximalke 130:

160 sa nechcem prehanat po cestach, to nepotrebujem, takto som nejazdil ani na LC 3.0 D-4D automat 2005 (max na dialnici 192/podla tacho), ale ide mi o to, ze ten motor je slaby na to auto.... pasivna bezpecnost.... Stane sa, ze potrebujes pridat v nejakej situacii a to auto nejde....A aby si ma viacej pochopil, tak mesacne nabeham po cestach cca 5-6 tisickm = priemerne 300km za pracovny den... preto to sklamanie

Posledne dve nadrze som jazdil po dialnici a mimo mesta rychlejsie (cca 120 mimo, 135 dialnica, troska les) = vypocitana priemerka /nemam pocitac/ cca 13.7 l - parada, pod 10 som sa kombinovane este nedostal. Momentalne skusam extra lahku novu, tak uvidime... Pneu mam 265/65/R17 a na korbe cca 250kg

_________________
Kde ostatni zacinaju, tam ja koncim, ale mame korbu!


Pia, 08.01.2010, 0:06
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 100 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: