Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 25.04.2024, 9:10
Dnes je štvrtok 25. apríla 2024, meniny má Marek a zajtra Jaroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 100 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Hilux - rok 2008 - uzavierka zadku 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pon, 02.11.2009, 16:09
Príspevky: 20
Bydlisko: Presov
Odpoveď s citáciou
EssoSk píše:
bull nevidím inde ale keď príde taká závada... napr z tými brzdami autom sa prebehne cez linku / test bŕzd..../ nič všetko ok ? testovacia jazda a nie okolo dieľne z PP najčastejšie hore do smokovca a nazad neakých 30km a nieje to prevezenie sa typu ja nič nepočujem všetko je OK... nazad 15km dole kopcom vkuse na brzdách... to sa ukáže...
a to je vec prístupu

dam príklad dnes bol u nás chlap ktorý vravel že mu to pri zaradenej 5ke a rýchlosti 60km/h rezonuje .... však ten dvojhmoťák boh skáre za chýľu... a neodbitný a rieš ho .... :lol:



Esso, robis v Toyota servise? Ked hej, tak sa stavim ked pojdem okolo, tvoj pristup sa mi paci. V Zline sa max previezli po garazi ;), v Presove aj na parkovisku :)))

Problem je aj v tom, ze v PO nepredali ani jeden Hilux, tak ho ani velmi nevedia riesit... Aj ked ich to neospravcedlnuje...

Za chvilku dojdem do stadia, kedy mi to auto bude lahostajne, sefstvu je to jedno, tak to bude jedno aj mne...A vtedy utichnu moje prispevky :)

Neviete niekto, aku spotrebu by mal mat priemerny Hilux 2,5 cca 200kilo v kufri + medziclanok, mimo mesto cca 100-110, ziadny kickdown? Mne vychadza priemer 11,5-12l, ked tam mam 4x4 tak samozrejme viac. Pneu tam mam 265/65/R17 Dunlop GrandTrek SJ6 tusim.

_________________
Kde ostatni zacinaju, tam ja koncim, ale mame korbu!


Pia, 05.02.2010, 22:43
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
číslo máš v PM treba sa ozvať či tam budem :lol:
2,5ka má seriove kolesá 255/70 15 C/cargo- zosílené/
výbava terra 16tky máš tam dokúpené resp dali ti zadara hlinikové že ?

Spotreba ? 9-10 .... ale niečo spravia aj kolesá niečo aj 200kilo na korbe
počkať to je firemné auto ? alebo tvoje ? :lol:

_________________
Končím........


Pia, 05.02.2010, 22:52
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Pon, 02.11.2009, 16:09
Príspevky: 20
Bydlisko: Presov
Odpoveď s citáciou
EssoSk píše:
treba sa ozvať či tam budem :lol:
2,5ka má seriove kolesá 255/70 15 C/cargo- zosílené/
výbava terra 16tky máš tam dokúpené resp dali ti zadara hlinikové že ?

Spotreba ? 9-10 .... ale niečo spravia aj kolesá niečo aj 200kilo na korbe
počkať to je firemné auto ? alebo tvoje ? :lol:


Auto je firemne... ale to na veci nic nemeni, mam ho od nova

Vybava nieje standardna, je to nejaka Luna, auto bolo vyrobene pre estonsko na objednavku Finskej Toyoty, predane na Slovensko cez ceskeho Toyota-Zliner... :))))

Boli na nom elektrony 15tky s pneu ako pises,.

Co sa pneu tyka, tak sme mali problem ho prihlasit, pretoze bolo predane divnym sposobom / nechce sa mi tu rozpisovat/ tak sme dostali od importera Toyoty zakladny technicky opis vozidla, tam boli napisane aj tie 17tky (tam sa uz ale nepisalo o tom, ze sa davaju len ku 3.0l motoru) a tak sme presvedcili uradnika nech ich zapise do technicaku... Tym som zvysil auto o cca 2,4 cm a tie disky sa mi zvysili z LandCruisera, co som mal pred hiluxom.

_________________
Kde ostatni zacinaju, tam ja koncim, ale mame korbu!


Pia, 05.02.2010, 23:03
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 13.01.2008, 11:31
Príspevky: 80
Bydlisko: BRNO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no to bylo zas srandovní vlákno :shock: :-D

_________________
TOYOTA


všem nepřátelům země České hlavy dolů


Pon, 08.02.2010, 22:54
Profil
Učeň

Registrovaný: Sob, 28.11.2009, 20:56
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...aj furt ide to je zaujimave. Pridem sem v marci ked uz ten hilux bude mat sedascku na motore a toki bude sedet s volantom v ruke. A furt pojde.
Vivat hilux.
Inak no koment.


Str, 10.02.2010, 17:31
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 02.11.2009, 16:09
Príspevky: 20
Bydlisko: Presov
Odpoveď s citáciou
Ahojte, chcel som trocha luxusu do hiLUXa, bol som v Toyote, ze by som chcel vonkajsi teplomer, nech mi auto ukazuje aspon teplotu...ako kazde dnesne auto. Po prezistovani mi povedali, ze ho vedia namontovat, ale ze pridem o zaruku na auto...

Tak teraz nechapem, chcem do auta original diel, namontovany bude v autorizovanom servise, nijak to neovplyvni auto, ale pridem o zaruku na auto..... Vivat Toyota.... prezistene v PK Auto Presov, prezistovali to cez Prahu, asi importer...

A dalej som chcel aj tempomat, ked ho mam v technicaku a fyzicky tam nieje. Vysledok je taky, ze sa vraj neda namontovat, pretoze by sa museli menit nejake riadiace jednotky, ci co.....

P.S.:aktualna priemerna spotreba na dialnici PO-KE-PO-KE... pri cca 130-140ke = 14,6 litra pohon len zadok

_________________
Kde ostatni zacinaju, tam ja koncim, ale mame korbu!


Sob, 13.02.2010, 13:12
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 17.12.2007, 21:19
Príspevky: 495
Bydlisko: Trnavá Hora
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Choj do iného okresu alebo kraja do TOYOTY . :!:
Ja mám podobné skúsenosti s NISSANOM v Banskej Bystrici len samé nedása, to nejde a v NISSANE v Martine vedia všetko. Dokonca ani klúčik my nevedeli načipovať. :roll:

_________________
www.strechyzh.sk
Kto druhému jamu kope, zarobí a potom slope.
Kto druhému jamu kope, je u mňa na brigáde.


Sob, 13.02.2010, 13:30
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 02.11.2009, 16:09
Príspevky: 20
Bydlisko: Presov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Oki, skusim este KE

_________________
Kde ostatni zacinaju, tam ja koncim, ale mame korbu!


Ned, 14.02.2010, 12:48
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 13.11.2023, 21:22
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Zdravím,

mam auto cca týždeň prvý krát som zapol zadnú uzávierku a už sa nechcela vypnúť. Teda na palubovke sa akože vypla no v skutočnosti bola uzávierka stále zapnutá . Motorček bolo počuť že pracuje pri zapínaní i vypínaní. Tak som odšroboval ten motorček a hrebeň toho mechanizmu bol tak cca v polovičke. Zasunul som ho na doraz do polohy vypnutej uzávierky všetko namontoval späť a zapína i vypína bez problému.

No teraz neviem či to niekto zle zložil alebo je tam nejaká chybička ktorá sa po pár zapnutí znova objaví a zasa ho nevypne. Stretol ste sa s tým niekto alebo to fakt niekto zle zložil?

Ďakujem. Hilux 2009 2,5D-ID

_________________
HILUX 2,5 D-ID


Pon, 13.11.2023, 22:02
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 25.11.2013, 8:17
Príspevky: 353
Bydlisko: Lučenecko
Odpoveď s citáciou
Uvidíš, čo Ti to bude robiť v budúcnosti. Mne na LC 90 to začalo robiť po náraze o nejaký šuter, povedal by som, že skrinka sa vyosila.
Po dlhých pokusoch sme prišli na to, že pri zakladaní ju nemôžem utiahnuť na všetkých šrôboch rovnomerne. Musel som sa s tým pohrať a potom ju utesniť tmelom a funguvala. :smt162

_________________
Nikdy sa nevzdávaj!
Toyota LC 95 3,4 V6 leštenka
Ex. Mitsubishi Pajero II 3,5 V6
Ex. Jeep Grand Cherokee WG stock
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME


Pon, 13.11.2023, 22:14
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 100 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: