Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 11:35
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 indukcna cievka 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 07.01.2008, 18:27
Príspevky: 141
Bydlisko: Cana-KE
Odpoveď s citáciou
zabudol som nejak vypnut zapalovanie na nive. po 2hodkach som nato prisiel a vypol som zapalovanie. no inducka bola horuca. siel som startnut a neslo naskocit motor aj baterka nejak dlho nevydrzala.dal som dalsiu nabitu baterku a ani tak neslo nakopnut nivu. tiez baterka nejak skoro sa vystavila. zeby bola indukcna cieva odpalena??? koly tomu aj baterka skoro odisla??? pasuje inducka aj zo skodovky? alebo???


Štv, 27.05.2010, 22:04
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 21.12.2009, 16:42
Príspevky: 99
Bydlisko: MT
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zo škodovky by mala, mali sme ju v nive...

_________________
GR Y61,Ironman,podložky,35" KM2,AVM,pevnosťáky,naviják,záhradka,Hella,Hi-lift,CB atď...


Štv, 27.05.2010, 22:47
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 07.01.2008, 18:27
Príspevky: 141
Bydlisko: Cana-KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
uz som nastartoval len teraz mi nejak otacky skacu.aj kontakty v hlave rozdelovaca som ocistil aj palec na rozdel. aj kable skontroloval a otacky skacu dalej-na volnobeh. co este moze byt? zeby sviecky?


Pia, 28.05.2010, 9:37
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 12.01.2010, 20:04
Príspevky: 69
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Urcite by som vyskusal iny kus. Dopasujes tam z cohokolvek na 12V(z Pioniera a Trabanta nie),cize aj MBckovu. Mohol sa prepalit nejaky drat vo vnutri a nastal medzizavitovy skrat. Kazdopadne to baterku neodrovna,iba vybije-staci dobit. Dalsia vec su kontakty v rozdelovaci. Ak si ich obrusil,mohol sa pohnut predstih(zapaluje skor). Este tam visi kondenzator,ale ten by nemal robit problem,ale za skusku vela nedas. Na motorke ked odisiel,tak sme pouzili zemiak s 2 klincami:)


Štv, 01.07.2010, 17:55
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: