Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 14:16
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 Konečne už aj ja 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
jankarol píše:
Tak rok ta bude baviť...kolega to mne vysvetlil takto do ničoho nevrtaj ked sa niečo utrhne tak to rieš az potom... Lebo vrzganie piskanie vybrovanie odrstranis len tak ze ju vymenis za auto :D


Nebol som tu niekoľko mesiacov ale nedá mi a musím zareagovať. S tým NEvŕtaním do toho čo funguje súhlasím, ALE drísty o tom, že veci treba riešiť až po tom čo sa niečo utrhne si predpokladám nemyslel vážne, tak ako aj problémy s vŕzganím a pískaním.
Píšeš vyššie, že si na nive jazdil, podľa toho čo píšeš zrejme fakt LEN jazdil a nie sa o ňu staral. Pretože vŕzganie sa dá elegantne a na relatívne dlho vyriešiť použitím kvalitných ND-najmä čepov a máš ticho na celé roky aj keď OFF jazdíš.
K "ked sa niečo utrhne tak to rieš az potom... " asi toľko : už ťa vidím ako komfortne riešiš problém s utrhnutím "čohokoľvek" 1000 km od domu najlepšie ešte niekde v horách mimo dosah GSM.
Čo sa komfortu vozenia týka brerem, ale ten je sparťanský skôr vo verzii keď auto vyjde zo showroomu.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Str, 05.12.2012, 15:55
Profil ICQ
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 11.11.2007, 22:08
Príspevky: 105
Bydlisko: PO - okolie
Odpoveď s citáciou
po troch nivách a a461,
dnes sme ju dotiahli, ma zadretý motor ale už je prichystaný druhý na výmenu, je staršia ale pre začiatočníka a po postupných úpravách myslím, že bude ok


Obrázok


Sob, 19.01.2013, 22:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak podla fotky vyzera ze uz ma nieco za sebou.....vela stastia :-)

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Sob, 19.01.2013, 22:07
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 11.11.2007, 22:08
Príspevky: 105
Bydlisko: PO - okolie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dik, ma to odkrútene ale je to pre začínajúceho šoféra a polovníka, dufam, že bude spoľahlivá ... :-D


Sob, 19.01.2013, 22:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nebude ale zvyknes si :-) ved je tu vela Nivkarov co ti isto aj poradia hlavne nahradne diely sa tu minule rozoberali ze tam hadzu nieco nemecke a potom ze to celkom dobre funguje....

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Sob, 19.01.2013, 22:28
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: