Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 8:32
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Homokynetak niva 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 26.10.2009, 20:47
Príspevky: 18
Bydlisko: Výčapy- Opatovce
Odpoveď s citáciou
Pani,

chcel by som sa spytat, kde by som kupil kvalitne homokynetaky na Nivu, pripadne cital som od niekoho, ze planuje implementovat kardanove krize miesto nich. Ma to uz niekto urobene? Moje sa pravdepodobne pomaly, ale isto porucaju, pretoze pri plnom rajde a cuvani hrkocu ako besne :-D


Pia, 05.11.2010, 10:23
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 09.04.2008, 11:26
Príspevky: 376
Bydlisko: NR
Odpoveď s citáciou
Ja som zatiaľ kupoval ze HENRI v mototechne, ale nič moc. Raz dávno mi tam v servise hodili nejakú poloos z iného auta a tá tuším vydržala najviac, akurát nemala ochranu manžety, prederavila sa, dostal sa tam bordel ... a už bolo.
Ale aj tak nechápem z akého hovna to robia...na forde robím oveľa horšie veci ako s Nivou a ani raz sa ešte poloos nemenila, ani nepúká.

_________________
Niva 1.7i, LPG, gurtne, dynamická gurtňa, navijáčik, šekle, lopata, baterka, CB, PMR, motorová píla, kompresor, air jack, menič 12/230V 1500W, nejaké náradie, T3 a ďalšia výbava Samurai s navijákom 9500LB, T3 :smt124


Pia, 05.11.2010, 12:33
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 01.05.2008, 22:19
Príspevky: 431
Bydlisko: Modra
Odpoveď s citáciou
pripadne cital som od niekoho, ze planuje implementovat kardanove krize miesto nich. Ma to uz niekto urobene?
ladanivapepe sa pohrava s touto mysilienkou


Pia, 05.11.2010, 14:04
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: