Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 1:04
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 rada ohľadom nivi 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pon, 30.01.2012, 22:58
Príspevky: 24
Bydlisko: Veľké Kapušany
Odpoveď s citáciou
ahoj som tu nový a potreboval by som poradiť pár vecí ohľadom nivi ... asi pred 4 mesiacmi som si jednu kúpil a chcel by som si ju dať nejako dokopy a už som sa z fóra dosť veľa veci dozvedel ... ale chcel by som vedieť niečo viac ohľadom svetelnej rampy a najvijáku hlavne čo sa zápisu do TP týka ... treba aj o jedno aj o druhé poziadať Obvodný úrad o schválenie a až potom zapísať do TP??? poprípade poradte ktoré svetlá sú vhodné aj naviják ... za všetky rady a nápady som vopred vďačný :-D


Uto, 31.01.2012, 18:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
na obvodnom urade ti to nezapisu teda pokial nemas nejake znamosti nezapisu ti to ani na dopravnom potrebujes k tomu doklad od vytobcu ze dany navijak alebo svetal su urcene pre tvoj typ auta a co sa tyka svetelnej rampy ak to pouzijes cez zvlast rele a vypinac ako pracovne svetla nemuss to mat zapisane opravte ma ak sa mylim :)

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Uto, 31.01.2012, 18:27
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 30.01.2012, 22:58
Príspevky: 24
Bydlisko: Veľké Kapušany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
fúúú ďakujem .... tak svetlá sa dajú spraviť to by problém nebol ale čo sa týka toho navijáku to asi už bude :-D ale veľmi pekne ďakujem za radu ...


Uto, 31.01.2012, 18:35
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 22.12.2008, 10:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Michalovce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Problém je čokoľvek zapísať do TP....rámy, pevnostné nárazníky, naviják, svetelnú rampu atď, snáď okrem niektorých rozmerov kolies...Niva má takú mini výhodu, že na nej to tak "nebije do očí" :-D

_________________
Lada Niva 1,7i - 4x2/ 4x4 LOCK / 4x4 - UA95 / LPG


Uto, 31.01.2012, 18:42
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pokal spravis navijak tak aby ti nepretrcali rolny z navijaku mimo obrys auta a nepretrcali moc dopredu nevidim problem nebude to ani vidiet :))

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Uto, 31.01.2012, 18:45
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 30.01.2012, 22:58
Príspevky: 24
Bydlisko: Veľké Kapušany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
informoval som sa tiež ohľadom toho u jedného pána ktorý si aj rampu aj naviják dával na Land Rover a vraj nezapisoval nikde nič a ešte aj cez STK prešiel akurát že odvtedy ho ešte žiadna hladka nezastavila tam môže byť väčší problém si myslím :-D ale ďakujem za rady :-D


Str, 01.02.2012, 11:13
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: