Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 18:56
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Lada Niva stretnutie,pojazdenie,testovanie a pod... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
maros píše:
zorganizujme to co najrichlejsie kim ta moja jazdi


Čaw kolego .....

Neviem ako dlho máš Nivu, ale ja by som zvolil trošku iný postoj ako "kým jazdí" - vzhľadom k tomu, že auto je z takej produkcie z akej je .... RU :(

Ja mám NIVU cca 1,5 roka a fúúúúúrt sa niečo po.....e. Nie sú to síce finančne až tak dramatické investície, ale FURT niečo. Navyše ako tak čítam asi si na tom podobne (čo sa auto-mechanických zručností týka) ako ja, keďže si dával auto do servisu a nerobil si ho doma. Takže k tvojmu : "kým to jazdí" - radšej sa neplaš vzhľadom k termínu a pokús sa vychytať všetky "muchy" pokiaľ to ide-určite ich ešte bude dosť. Nie je totiž veľmi príjemné (ani pre postihnuého, ani pre "spoluoffroaďákov", keď sa niečo po.....e niekde vysoko a hlboko v lese.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Štv, 14.06.2007, 9:43
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:D :D :D Čaute takže super nápad tu odznel stretnutie Niviakov,poviem pravdu takéto niečo som chcel riešiť aj ja ale keď u nás vybaviť Jazdu viacerých áut to je katastrofa...Určite by som chcel ísť pokiaľ mi to práca dovolí.Jew tu nejaký termín že 23-24 tak toto určite pre mňa nie je lebo idem kamarátovi offroaďákovi na svadbu a v Nedeľu mám zase inú akciu.Osobne by som bol za nejaký termín až v Júli,pop Tornaľi,dvojdňovka vyhovuje,tiež súhlasím že môžme pokecať aj dačo pogrilovať ale samozrejme aj pojazdiť tak aby nás nikto nespokutoval....Lokalita nenapadá ma nič.Ešte sa skúsim pospitovať tu v našom okolí Liptova...

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Štv, 14.06.2007, 10:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
SFX píše:
OK tak ak dobre ratam je nas 8 ktory by sli urcite este som poslal PM PetoK a blato-lubo no neviem Peto mal zlomenu ruku uvidime.....
Ked budete teraz spolu dajte hlavy dokopy,mne osobne vyhovuje aj buduci weekend 23-24 kludne to mozme pojat aj ako 2dnovku.
Milos ako to vidis v tvojom okoli?


SXF - Bratislava
Majo - Očová
Chalupár - Zvolen
Paťo - Zvolen
Milos - Jalovec (PD - Handlová)
Maros - Bratislava
Ondrej4 - Tornaľa
blato-Ľubo - Liptovský Hrádok


Takže ak dobre rátam, tak k dnešnému dňu nás je 8, z toho 7 s autom. Čo sa termínu týka, uff , tam by som zas nebol až tak hrr. Jednak, každý z nás by si mal na takúto akciu poriadne pripaviť auto a musíme sa nejak zladiť - napr. pre mňa to nie je zrovna jednoduché, keďže mam progr. na cca 2 mesiace dopredu naplánovaný(ale pokúsim sa čo-to vypustiť kvoli tomuto z kalendára). Tému miesta zatiaľ nechám otvorenú - viac budeme múdrejší po víkende.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Naposledy upravil Pato Zvolen dňa Štv, 14.06.2007, 12:36, celkovo upravené 1



Štv, 14.06.2007, 10:30
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
maros píše:
zorganizujme to co najrichlejsie kim ta moja jazdi


Čaw kolego .....

Neviem ako dlho máš Nivu, ale ja by som zvolil trošku iný postoj ako "kým jazdí" - vzhľadom k tomu, že auto je z takej produkcie z akej je .... RU :(

Ja mám NIVU cca 1,5 roka a fúúúúúrt sa niečo po.....e. Nie sú to síce finančne až tak dramatické investície, ale FURT niečo. Navyše ako tak čítam asi si na tom podobne (čo sa auto-mechanických zručností týka) ako ja, keďže si dával auto do servisu a nerobil si ho doma. Takže k tvojmu : "kým to jazdí" - radšej sa neplaš vzhľadom k termínu a pokús sa vychytať všetky "muchy" pokiaľ to ide-určite ich ešte bude dosť. Nie je totiž veľmi príjemné (ani pre postihnuého, ani pre "spoluoffroaďákov", keď sa niečo po.....e niekde vysoko a hlboko v lese.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Štv, 14.06.2007, 10:32
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:D :D :D Takže čo sa tíka lokaliti na povozenie.Taký nápad čo takto zavolať do Tisovca alebo Rimavskej Soboty organizátorom offroadu či by nám neposkitli miesto na dva dni Tisovec Dolinka a R.S. triálová trať myslím že to sú miesta kde by sme mohli aj stanovať pogrilovať a nemuseli by sme jazdiť 1000 kilometrov po okolí ale boli by sme na jednom mieste...čo vi na to?????????????????????????????????????????????????????????????????????????

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Štv, 14.06.2007, 11:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No pani. Dnes mi dali dole sadru z nohy (huraaaa :-D ) a som este 3 tyzdne PN a z toho vyplyva ze ja jedine za tie 3 tyzdne (myslim ze kazdi chape preco)

co sa tyka jazdenia tu pookoli: kedze sa tu off nejak nerozmaha nie su tu pichungy ludi, trat sa da vybrat bez problemov, stupanie, klesanie, bahno ale vsetko sa strieda s normalnymi zvaznicami

ak by ste chceli poskusat krizenie tak aj na to viem o peknom mieste :twisted:

ak by ste chceli dvojdnovku tak by sa dala vybavit chata bud na jalovskych alebo na razocianskych lazoch (poplatky momentalne neveim a neviem ci je obsadena alebo nie)

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Štv, 14.06.2007, 11:38
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
blato-Ľubo píše:
:D :D :D Takže čo sa tíka lokaliti na povozenie.Taký nápad čo takto zavolať do Tisovca alebo Rimavskej Soboty organizátorom offroadu či by nám neposkitli miesto na dva dni Tisovec Dolinka a R.S. triálová trať myslím že to sú miesta kde by sme mohli aj stanovať pogrilovať a nemuseli by sme jazdiť 1000 kilometrov po okolí ale boli by sme na jednom mieste...čo vi na to?????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Ahoj Ľubo,

Noo nevieme (keďže ani jeden z nás čo majú záujem ísť nie je domáci) aké sú v predmetnej lokalite (Tisovec, RS) pomery a aké úsilie to stálo organizátorov kým to všetko zariadili a dopracovali sa k výsledku s možnosťou jazdiť tam. Myslím (snáď som to správne pochopil), že prvotná myšlienka bola stretnúť sa (majitelia Nív) a popri tom pojazdiť a nie jazdiť predovšetkým. Mne sa osobne nápad s Tisovcom nepozdáva z dôvodu, že ak Tisovec, tak áno, keď to má oficiálny rámec a to raz ročne pri takej sqelej organizácii postačí (bol som tam teraz 1x a veľmi sa mi páčilo, takže nabudúce už na vlastnom OFFe)

Ďalšou skutočnosťou je vzdialenosť. Píšeš tu o 1000km trase. Myslel si aj na tých vzdialenejších (BA) čo by to mali len na miesto stretnutia cca 700 km ?? Predpokladám, že miesto sa určí na základe logických súvislostí - je jasné, že nikdy to nebude mať každý rovnako blízko, ale musíme sa aspoň nejakému geografickému priemeru priblížiť. Nemôžeme to situovať excentricky, buď v jednom alebo druhom kúte SK. Ja viem, že nám sa to hovorí, keďže sme v strede, ale zabijem sa keď tu žijem ???

A čo sa teba osobne týka, ak som to správne pochopil, takže mal by si zaáujem ísť, alebo sa mýlim ??

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Štv, 14.06.2007, 12:12
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Milos píše:
No pani. Dnes mi dali dole sadru z nohy (huraaaa :-D ) a som este 3 tyzdne PN a z toho vyplyva ze ja jedine za tie 3 tyzdne (myslim ze kazdi chape preco)

co sa tyka jazdenia tu pookoli: kedze sa tu off nejak nerozmaha nie su tu pichungy ludi, trat sa da vybrat bez problemov, stupanie, klesanie, bahno ale vsetko sa strieda s normalnymi zvaznicami

ak by ste chceli poskusat krizenie tak aj na to viem o peknom mieste :twisted:

ak by ste chceli dvojdnovku tak by sa dala vybavit chata bud na jalovskych alebo na razocianskych lazoch (poplatky momentalne neveim a neviem ci je obsadena alebo nie)


Hi All,

Pripájam sa k Milošovi čo sa termínu týka - tiež sa mi veľmi nedá skôr (dopredu vyplatené akcie a pod.), alebo keď už tak chceme poniektorí jazdiť, tak sa môžeme stretnúť aj Tornali na OFF akcii (čo však nevylučuje, že sa nemôžeme stretnúť aj na inej LEN NIVA akcii), čo vy na to ?? Ja napr. mám záujem ísť tam a myslím, že Majo taktiež.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Štv, 14.06.2007, 12:22
Profil ICQ
OFFROAD PYRO
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 26.01.2007, 11:50
Príspevky: 297
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mozme to kludne spravit aj po Tornali napr. ako Milos opisal to svoje domace prostredie tak to moze byt celkom gut nie?
Ja osobne zatial neviem ci do Tornale pojdem kedze som v tom case planoval dovolenku a uz tam mam aj zalohu tak skor asi nie.

Prvotna myslienka bola ONLY NIVA SLOVAKIA sakra mame aj nazov a este sa to ktomu rymuje :lol:
Kludne sa moze stat ze sa stoho stane tradicia a dalsi rocnik uz moze byt aj z medzinarodnou ucastou urcite by to naslo podporu aj v okolitych statoch ale to uz su moc idealistycke plany o tom mozme pokecat osobne najprv spachajme 1.rocnik ONLY NIVA SLOVAKIA
Nevadi skuste to Majo,Milos,Pato Zvolen prebrat ja sa prisposobim vecsine


Naposledy upravil SFX dňa Štv, 14.06.2007, 13:02, celkovo upravené 1



Štv, 14.06.2007, 12:48
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:D :D :D Asi máte pravdu najlepšie by bolo dade v strede slovenska...Tiež súhlasím s tým že si treba auto aj pripraviť...Takže ja chcemn určite ísť samozrejme záleží od dátumu atď...Mne vyhovuje asi ten júl po Tornali.V tornali a tiež môžeme stretnúť ale NIVa zraz by bol super...Určite by som si netrúfol ísť niekde ku BA ešte tak Prievidza,ZA, ZV,Martin nejak tak...A to musím ešte do ftedy stihnúť spraviť respektíve vymeniť čapi na predku lebo katastrofálny stav riadenia atď...

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Štv, 14.06.2007, 12:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
SFX píše:
Mozme to kludne spravit aj po Tornali napr. ako Milos opisal to svoje domace prostredie tak to moze byt celkom gut nie?
Ja osobne zatial neviem ci do Tornale kedze som v tom case planoval dovolenku a uz tam mam aj zalohu tak skor asi nie.

Prvotna myslienka bola ONLY NIVA SLOVAKIA sakra mame aj nazov a este sa to ktomu rymuje :lol:
Kludne sa moze stat ze sa stoho stane tradicia a dalsi rocnik uz moze byt aj z medzinarodnou ucastou urcite by to naslo podporu aj v okolitych statoch ale to uz su moc idealistycke plany o tom mozme pokecat osobne najprv spachajme 1.rocnik ONLY NIVA SLOVAKIA
Nevadi skuste to Majo,Milos,Pato Zvolen prebrat ja sa prisposobim vecsine


O.k. takže sa kúsme predbežne uzhodnúť na tom, že akciu zbúchame po Tornali, aby bolo času pripraviť sa a utriasť si iné-osobné veci a aj autá pripraviť, keďže je to už taká bieda s tým pôvodným továrensým spracovaním. A jasné že to teraz cez vík prebereme na Remate.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Štv, 14.06.2007, 13:05
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
blato-Ľubo píše:
:D :D :D Asi máte pravdu najlepšie by bolo dade v strede slovenska...Tiež súhlasím s tým že si treba auto aj pripraviť...Takže ja chcemn určite ísť samozrejme záleží od dátumu atď...Mne vyhovuje asi ten júl po Tornali.V tornali a tiež môžeme stretnúť ale NIVa zraz by bol super...Určite by som si netrúfol ísť niekde ku BA ešte tak Prievidza,ZA, ZV,Martin nejak tak...A to musím ešte do ftedy stihnúť spraviť respektíve vymeniť čapi na predku lebo katastrofálny stav riadenia atď...


Ahoj Ľubo,

Preeeesne o tom som vravel. Niva (teda aspoň postašia) skutočne nie je auto na XXX 100 km bezproblémového jazdenia a tým nemyslím konfort vozenia, to tak dramatické zas nie je. Vyžaduje si neustálu starostlivisť čo sa prevádzky týka. Verte mi !!! Neviem ako vy ostatní, ale ja si myslím, že moja nebola v nejak dramatickom stave keď som ju kúpil, ale stále je na nej čo robiť a vylepšovať a ešte aj nejaký ten rok aj bude.

Ako tak kukám už teraz nás je polovica čo by im to po Tornali vyhovovalo, takže zatiaľ ostávame pri termíne 2 polovica júla.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Štv, 14.06.2007, 13:14
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 11:22
Príspevky: 92
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Umna je to dost tazke,sice moja niva je v super kondiciji, obcas sa nieco pokazi ked si idem pozazdit za "dom" Co si neviem odpustit aspon raz za tyzden(samozrejme ked je pojazdna :-D ). :smt017 Asi to vatsina poznate.A k tomu pridam to, ze je leto a kazdy nieco planuje, takisto mam rozne povinnosti. :smt024 :smt149 :smt146 :smt039 ........ Takze moj zaver je : skuste povedat kedy kde a ak to bude co len trocha mozne tak sa budem snazit prist ci na 1 popripade 2dni. No viadrit sa budem moct len par dni pred ONLY NIVA SLOVAKIA .

_________________
Toyota LandCruiser 80, Mitsubishi Pajero 3,5
Skype - chalupar6


Štv, 14.06.2007, 14:05
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Fiiha, Vy ste sa ale rozbehli 8)
Ako som písal, môžem takmer kedykoľvek, ale akurát v júli je jeden víkend, ktorý ee a to je ten posledný - 27. 28 .29. júl 2007, to je totižto ČeskoSlovenský ladazraz v Trnave a tam ako podpredseda Ladaklubu CS nemôžem a ani nechem chýbať. :-D
Mimochodom ak by ste mali záujem sa prísť pozrieť, tak ste ako vlastne "tiežladysti" vítaní :wink: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=5275&postdays=0&postorder=asc&start=0


Som ale rád, že to nebudeme robiť až tak rýchlo, mám totiž vymlátené homokĺby a malinké cestné pneu takže by som si asi moc nepojazdil :lol:

ONLY NIVA SLOVAKIA - FIRST MEETING ;-)

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Štv, 14.06.2007, 22:45
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nazdar. Tak po dnesnom vikende si myslim ze mozem napisat toto:


-Nase stretnutie pripada na druhu polovicu JULA (na tom sme sa jednoznacne zhodli traja, seci co sme tam boli :-D, Pato, Majo, ja )

-nie je stanoveny presny datum ale najvhodnejsi den je asi pre vacsinu sobota

-ako som uz spomenut nie je problm pojazdit v mojom okoli ale nie je problem presat osobakom niekde a nasadnut k niekomu. Majo a Pato maju ortofo mapu tunajsich hor kde je toho vidno dost.

-aby to bolo v ramci dohody ze zobereme zhruba stred vzdialenosti na stretnutie do uvahy pripada ZV a moje bydlisko (nechcem aby to vyznelo tak aby sme nemuseli prist za vami ale fakty su take ze z BA su 2, z LM 1, z Tornale 1, ZV 3 a ja 50km od ZV) dam hlasovanie na miesto kde spravit stretnutie a poprosim aby ste zahlasovili za jedno z tychto 2 spomenutych miest. ak vam napada aj ine miesto napiste a ja ho prihodim.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Pon, 18.06.2007, 11:30
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: