Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 18:35
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 58 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 lada,samuraj,vitara 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
panda skus dat konkretne vyhody a nevyhody a vseobecne keci.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Štv, 17.04.2008, 21:29
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 28.11.2007, 11:06
Príspevky: 39
Bydlisko: brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no tak ja som sa uz rozhodol pre nivku ,vsetko co som sa dpzvedel tak to bude najlesie .a pandu urcite nie ja nechcem chodit po hlavnej ceste ale po terene .


Pia, 18.04.2008, 6:40
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.08.2007, 9:31
Príspevky: 335
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Panda4x4 píše:
maco tak dlho rozmyslas? zober si samikaaaa :D ten vide vsade, je maly, je lahky. na offroade v tisovci 2008 vysiel do jedneho kopca kde nikto nevisiel len on :-) alebo pandu pre zaciatocnika :wink:


Pozri,on chce Offroad,a myslim si ze Panda sice ma 4x4,ale je to osobak.Uz ti to tu viacery hovorili.Alebo hod tu nejake svoje fotky ako si s Pandou v nejakom terene.A myslim ze staci to tu napisat raz a kazdy pochopi lebo podobny prispevok je tu uz asI 2 krat.Ja len tolko. :wink:


Pia, 18.04.2008, 7:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Panda4x4 píše:
maco tak dlho rozmyslas? zober si samikaaaa :D ten vide vsade, je maly, je lahky. na offroade v tisovci 2008 vysiel do jedneho kopca kde nikto nevisiel len on :-) alebo pandu pre zaciatocnika :wink:


Hi (chcel som napísať kolego, ale OFF kolegovia sa tak nechovajú) ...

Ty si nejaký odborník v oblasti OFFu, a predovšetkým čo sa Samuraja a Nivy týka?. Lebo ľudia (prispievatelia) nepomerne skúsenejší a zbehlajší (určite nemyslím seba, ja som len zajac čo sa stále učí) v tejto sfére sa ďaleko zdržanlivejšie a k veci vyjadrujú jak ty. Preboha to je čo za vyjadrenie ? : "ten vide vsade, je maly, je lahky. na offroade v tisovci 2008 vysiel do jedneho kopca kde nikto nevisiel len on :-)"
To akože ten istý jazdec s tými istými schopnosťami skúšal postupne 5 identicky !!! upravených áut a vyšiel nakoniec LEN zo samíkom? Lebo ja som tam bol taktiež a akosi som si to nevšimol. Sa už preboha UVEDOM a začni písať k veci, alebo ako som ti už minule napísal, ak nemáč čo dodať, tak radšej sa posatav LEN do role čitateľa.
Som pacifista a duša mierna, ale tak scestne a od témy tu prispievaš a zasieraš vlákno púťovinami, že to by aj mŕtveho vytočilo. Tak ti preventívne reznem jednu červenú aby si sa upokojil. Ak nie tak sa určie v "ocenení" tvojich príspevkov pridajú aj ostatní.
Miloš ťa vyzval, aby si uviedol klady, prípadne zápory. Javne nevydalo.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pia, 18.04.2008, 8:21
Profil ICQ
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
janek, ja som len amatér ale bral by som nivu, tot môj skromný názor
ale aj samuraj je dobré auto len mi príde moc maličké a ako to je s priechodnosťou medzi týmito dvoma tak to neviem, ale mne sa zdá že niva má uzávierky síce som si nie istý
Kód:
http://www.bestforcar.sk/bestforcar-clanok-35.php

_________________
Uaz-moja srdcovka(aj keď má svoje muchy)-veď je to ruský stroj


Pia, 18.04.2008, 14:31
Profil ICQ
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...... jooooj, sakra chlapi, nepiste ked si nieco len myslite v rovine tapania...

Niva ma jednu uzavierku medzinapravovu. Ked napise "ma uzavierky, asi myslim si " ... tak 90% ludi si bude mysliet ze sa jedna o uzavierky v difoch. A tie niva nema !!!

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Pia, 18.04.2008, 15:25
Profil WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.02.2008, 17:33
Príspevky: 205
Bydlisko: Mačák:D
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dado píše:
...... jooooj, sakra chlapi, nepiste ked si nieco len myslite v rovine tapania...

Niva ma jednu uzavierku medzinapravovu. Ked napise "ma uzavierky, asi myslim si " ... tak 90% ludi si bude mysliet ze sa jedna o uzavierky v difoch. A tie niva nema !!!

jáj tak pardon, ja som len amatér :oops: a aká to je medzinápravová? ospravedlnujem sa :oops:

_________________
Uaz-moja srdcovka(aj keď má svoje muchy)-veď je to ruský stroj


Pia, 18.04.2008, 18:38
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.02.2008, 4:34
Príspevky: 175
Bydlisko: Brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No len si rychlo daco kup a hned ti bude lepcie. Nivu by som dako nekupoval lacne diely ale ten samuraj sa napriklad neda s nivou porovnat vyzorom, a ten ram je ram myslim podvozok.
Ja som vymenil passat za navaru a nebanujem len mi treba upravit a bude.

Dalsi breznan do klubu. Inac v brezne jesto celkom offroadakov ale to je vacsinou pajera, terrana, a daku jeepik.

Tak vela stastia nech uz kupis cokolvek.

_________________
JEEP grand cherokee 99
4.7 V8 :)


Pia, 18.04.2008, 19:02
Profil WWW
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xardas4699 píše:
jáj tak pardon, ja som len amatér :oops: a aká to je medzinápravová? ospravedlnujem sa :oops:


medzinapravovy diferencial ma uzavierku. Nejdem sa o tom rozpisovat pozri v sekcii Niva. Alebo na mojom webe v guestbooku.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Pia, 18.04.2008, 19:29
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Str, 28.11.2007, 11:06
Príspevky: 39
Bydlisko: brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diky vam chlapi vsetkym za rady ..dufam ze mi poradite j na buduce


Ned, 20.04.2008, 20:11
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Str, 28.11.2007, 11:06
Príspevky: 39
Bydlisko: brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Panda4x4 píše:
tak ked budes mat fotky tej tvojej nivi co si ces kupit, tak hod sem aj fotkyyyyyy :-D ok? :wink:




no jj dam dake ale uz by si aj ty mihol tvojej pandy viacery by boli za to..


Ned, 20.04.2008, 20:35
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nerozoberat pandu v nive. dakujem.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Ned, 20.04.2008, 21:09
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 15.01.2008, 20:53
Príspevky: 83
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja by som ti tiez odporucil nivu ...ze sa casto kazy? ja som ju poriadne spravil ked som ju kupil (po texnickej stranke) odvtedy len bezna udrzba to uz 5 rokov, je to r.v.94, 1,6 , s tym ze s nou nejazdim velmi extremny teren, asi dvakrat som urval zadny tlmic (moja chiba) ...teraz mam kladivkove zapalovanie, predtym som mal nivu s tym magnetickym zapalovanim abo ako sa to vola a s tym som mal stale problemi,to vsak neznamena ze je to pravidlo ...samuraj ma u mna plus ze sa da jednoduchsie zdvyhnut ale zasa ma maly vnutorny priestor, to je jeho minus ...zalezi to na tom akej si postavy ...ja by som si ho kupit nemohol

_________________
pokiaľ sú ženy krásne, ľudstvo nezahynie
ISUZU TROPER 2,8TDI ...MT ...CB,,, MITSUBISHI PAJERO 2,5TD
OFF ROAD CLUB NOVE ZAMKY


Pon, 21.04.2008, 18:52
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 58 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: