Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 14:21
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 CB Radio, Yeti a Poľsko 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 08.07.2014, 18:32
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Ahojte,

som nový na tomto fóre, niečo som našiel, niektoré informácie som si prečítal, ale predsa len ste tu skúsení odborníci, tak by som si chcel od vás nechať poradiť v niekoľkých veciach:

1. Uvažujem nad kúpou CB vysielačky (najlepšie značky Intek) do auta. Typ Škoda Yeti ročník výroby 2012. Zaujímalo by ma, čo by ste mi odporúčili vy ako starí fachmani. Niečo som našiel na poľskom fóre, ale nevidel som tam konkrétny typ vysielačky. Umiestniť by som ju chcel nejako podobne ako na tomto obrázku v spodnej časti palubnej dosky na Yetim.
Obrázok 
Popravde chcel by som niečo, čo by bolo účinné, fungovalo a vyzeralo aj celkom esteticky (ja viem som náročný :D )

2. Veľmi často cestujem medzi Slovenskom a Poľskom. Tu na fóre, som našiel, že poliaci vysielajú na iných frekvenciách ako my, konkrétne je tam posun o nejakých 5 khz. Zaujímalo by ma, či existuje nejaká taká univerzálna CB vysielačka, kde si jednoducho pri prechode hraníc prepnem z SK na PL a naopak. Zároveň sa chcem opýtať (Ja viem som úplná lama, ale doma ma učili, že huba mi narástla na to aby som sa pýtal :D ), či v prípade takéhoto preľaďovania budem mať možnosť chytať kanály ako č. 9, 10 atd.? Pls neukamenujte ma za tuto otazku O:-)

Vopred vám ďakujem za váš čas a prípadné odpovede :)


Uto, 08.07.2014, 18:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: