Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 16.04.2024, 14:36
Dnes je utorok 16. apríla 2024, meniny má Dana, Danica a zajtra Rudolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Allamat 27 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.06.2007, 22:12
Príspevky: 94
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Mal niekto tu cest sa zoznamit s touto ruckou. Jaky to je stroj, oplati sa kupit?

_________________
Faster and Faster


Pia, 17.08.2007, 1:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rucka...
no zalezi na tom ako ju chces vyuzivat, pretoze ako CB do offa to vhodne neni. Iba ak mas riadnu zakladnovu CB v aute a toto mienis vyuzivat napr. ked spolujazdec pobezi natahovat navijak tak ok, dobra volba.

Mam dvoch kamosov co ju maju. Jeden "obyc. Allamat 27" a druhy s "DTMF", ak neplanujes vyuzivat DTMF, tak odporucaju radsej tu bez, lebo vraj:
Citácia:
DTMF je trosku horsia kvoli tomu vytacaniu ma mensi reprak a ovela horsi - take chrastitko a ovladanie je ine, inak rozmiestnene tlacitka, prepinanie kanalov inde, tiez to neni k dobru

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Pia, 17.08.2007, 18:29
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
27 som mal aj taku aj taku, vcelku dobra stanicka, ale casto na nej odchdza tlacitko PTT lebo je take titerne a vela ludi to pretlaci silou. Dost na nej odchadzaju repraciky ale mne sa to stalo len raz na tej s DTMF.
Nepaci sa mi na nej ten medzikus ktorym sa da napajat z konektora zapalovaca.
ma dva druhy akublokov jeden je na tusim 6 tuzkovych a druhy na 8 tuzkovych UPOZORNUJEM AKUMULATOROV s napatim 1,2V. Pri tom mensom sa daju pouzit aj obyc tuzkove baterie.
Este sa mi dost nepacilo ze po case ten akublok zacne vrzgotat a kymacat sa.
Ale na druhu stranu je velmi citliva na prijem a da sa na nej nadherne pocuvat signal aj o sile 1S

Omnoho lepsie je na tom Dragon SY-101 aj medzikus(-resp. redukcia na zapalovac) je coolovy, je na nom aj kabel na pripojenie mobilnej anteny

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Pia, 17.08.2007, 21:03
Profil ICQ
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
petertn píše:
... ma dva druhy akublokov jeden je na tusim 6 tuzkovych a druhy na 8 tuzkovych UPOZORNUJEM AKUMULATOROV s napatim 1,2V. Pri tom mensom sa daju pouzit aj obyc tuzkove baterie. ...


hmm... no nechcem ti do toho kecat, ale ja mam dvacasedmicku s DTMF (v ktorej si mi menil repracik), a s akublokom na 8 bakterii... a veselo to fachci aj na tuzkove, aj na cca 14 voltov z auta (ako adapter som vyrobil kusek pertinaxu na plosaky, na ktorom som nechal len dve masivne cesticky, na konci dvojlinka a steker do zapalovaca) - takze ono to s tym napatim nebude take horuce. Myslis ze hrozi poskodenie? mne to zatial fachci tak pat rokov...

pamatam aj casy, ked nebohy AmeeGo TN zapojil Maxonku na 24, a divil sa ze mu ledkovy displej osvetluje celu izbu... ale nezhorela :-D s 295kou by som to neskusal

pekny den praje

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Uto, 16.10.2007, 21:37
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.08.2008, 21:27
Príspevky: 267
Odpoveď s citáciou
nico píše:
Mal niekto tu cest sa zoznamit s touto ruckou. Jaky to je stroj, oplati sa kupit?


ano my ju mame a je dobra ;-)

_________________
Suzuki Vitara 1.6,lano,kladka,gurtňa,naviak,Bf goodrich MT,...

Múdrejši ustúpi,povedal rozum a opustil ma :-)


Sob, 27.12.2008, 20:59
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron