Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 11:54
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 47 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Hlavne o hrubke kabla... 
Autor Správa
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
... po namontovaní všetkých svetiel všetko zapni a zmeraj napätie na poslednej žiarovke. Meraj najprv medzi + a - na žiarovke. Malo by tam byť vyše 12 V. Ak je menej, meraj znova medzi - a kostrou auta. Ak niečo nameráš, je slabá kostra. Ak je tam 0, meraj medzi + na žiarovke a + na baterke. To čo nameriaš, je úbytok na trase a máš slabé dráty.

_________________
SLOW & FURIOUS


Str, 23.01.2008, 21:45
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Eddef píše:
Ten stľp zadných dverí - to som myslel stredový stľpik, za foto ti budem povďačný, aj o týždeň ak nezabudneš, keď to vydržalo pol roka, tak to ešte chvíľu vydrží, aj tak mrzne.


OK ale pripomen...

Eddef píše:
Ten alternátor, to som chcel počuť, nebol som si istý, diky.


ale si to este over...nepamätam aky mali prve TD5... ja mam rv.2004 alternator DENSO, info by si mal najst aj na stitku ale ten je zospoda alternatora

len pre inspiraciu... Obrázok

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Str, 23.01.2008, 21:48
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 47 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: