Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 21:32
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 BT handsfree NOKIA CK-600 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Ahojte všetci. potreboval by som radu. Práve som šupol túto HF sadu do auta, pekne to chodí, ale naletoval som sa ako pako, kým som preletoval ten ISO konektor na ten JEEPovský, ale teraz o inom. Nemáte to niekto namontované? V manuále píšu, že sa automaticky spáruje už s pred tým spárovaným telefónom - nerobí mi to automaticky, musím sa tam trochu preklikať cez menu HF sady a potom sa pripojí. A druhá vec, to som sa nedočítal v mauále, po vypnutí zapaľovania HF sady mi nezostávajú kontakty v HF sade - vždy po zapnutí HF sady a pripojení telefónu si ich tam žiada znovu načítať.
Myslím, že napájanie je do HF sady je správne, podľa dodaného ISO konektora k HF sade je modrý trvalých 12V (poloha na konektore dole druhý zľava) a červený 12V zo spínačky (poloha na konektore vpravo hore). Jedine, že by to mali v NOKIA prehodené (aj niektoré rádia majú tieto konektory prehodené). Ale na veci to nič nemení, lebo sa to správa rovnako aj pri prehodených drátoch.
Takže: má sa to pripájať automaticky, bez nejakého ťuknutia do HF sady? Majú tam zostávať kontakty aj po vypnutí a opätovnom zapnutí zapaľovania?
Díky.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Štv, 14.01.2010, 19:41
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 09.11.2006, 10:56
Príspevky: 318
Bydlisko: PD
Odpoveď s citáciou
Poslať ...
k tomu parovaniu: - v telefone v menu Bluetooth najdi sparovane zariadenia a daj automaticku autorizaciu

_________________
.--. .. -. .. -.


Štv, 14.01.2010, 20:17
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to som samozrejme dal.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Štv, 14.01.2010, 20:30
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Asi ide o to, ktorú HF sadu máš. Ja mám Parrot a po automatickom spárovaní prebieha nejaká synchronizácia...pár sekúnd až cca 15 sec, podľa toho, koľko zmien sa od posledného spojenia udialo v mobile.
Každopádne to všetko robí automaticky. Mobil(y) mám Nokia (E71 a ten druhý ani neviem).

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Štv, 14.01.2010, 21:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
V nadpise je názov NOKIA CK-600. Mám ešte jednu, tak ju namontujem aj žene do auta a uvidím. Prípadne to vyskúšam s iným mobilom. Práve to ma sere, že to musím všetko v tej HF potvrdzovať a ja mám v mobile asi 650 kontaktov, tak to sype asi 5 minút a to po každom naštartovaní.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Štv, 14.01.2010, 21:48
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: