Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 20:15
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Suzuki samurai SJ 413 prevodovka - problem radenia 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pon, 05.03.2012, 20:40
Príspevky: 19
Bydlisko: Levoča
Odpoveď s citáciou
Zdravim chlapi,

mam od vcera problem s prevodovkou hlavnou ( 5 kvalt ) - stala sa mi taka nemila vec usiel mi samurai z kopca kym som kamosovi nahodzoval retaze. Problem je v tom ze narazil na dreveny plot a mlady porast, strihol jeden strom maly a zastavil sa CHVALABOHU. SAmika sme potom vytiahli vsetko bolo OK mal som v predu ram takze na karoserii skoro nic len ked som isiel cuvat tak uz mi sla zaradit tazsie a potom uz ani jednotka dvojka nechcela ist trojka tak tak vosla.
Pravdepodobne sa nieco posunulo - neviem co a preto by som potreboval poradit - ci to viem este nejak nastavit s lankom ( spojka je nova cca 500 km ) , na mieste ked je motor vypnuty tak rachlosti ide normalne, alebo to potrebujem rozpojit.
Pocitovo je to tak ako keby sa spojka malo rozpojila a preto mi tam nechcu vojst rychlosti.

dakujem za kazdu vecnu radu.

Peter


Pon, 04.12.2017, 11:32
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 01.05.2008, 22:19
Príspevky: 431
Bydlisko: Modra
Odpoveď s citáciou
nemas zohnutu paku spojky co je na prevodovke alebo natiahnute lenko lehni pod auto a skus postelovet lanko ci to pojde lepsie


Pon, 04.12.2017, 22:05
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Pon, 05.03.2012, 20:40
Príspevky: 19
Bydlisko: Levoča
Odpoveď s citáciou
Filipe píše:
nemas zohnutu paku spojky co je na prevodovke alebo natiahnute lenko lehni pod auto a skus postelovet lanko ci to pojde lepsie


Presne na to som myslel vcera len som to nestihol kuknut - skusim dnes pozriet a dam vediet. ( ked strihol net strom tak tam strcal taky pahyl a bol presne pod prevodovkou - tak dufam ze to bude toto )

dik,

Peter


Uto, 05.12.2017, 8:26
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 05.03.2012, 20:40
Príspevky: 19
Bydlisko: Levoča
Odpoveď s citáciou
Je to vyriesene bolo to lanko, trosku som to este pritiahol dole a uz to radi ako ma.


Str, 06.12.2017, 21:59
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: