Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 15:03
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Samurai strašne trasie 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Ned, 06.12.2020, 16:25
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Ahojte som tu nový, nenasiel som prečo mi trasie samuraiom. Su na nom obute T3 ale triaslo to aj na cestnych. Kamarat ma tiez t3 ky a jemu netrasie. Myslim si ze je ohnuty kardan alebo vybite kardanove krize. Za jazdy auto trasie vybruje samozrejme cim rychlejsie tym horsie, redukčná páka sa strašne trasie. Preto sj myslim ze to je kardan. Vopred ďakujem za rady. P.s.:Samuraia sme už takého kupili tak neviem ci spadli na kardan alebo čo.


Ned, 06.12.2020, 16:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Najjednoduchšie je auto zodvihnúť aby mal všetky kolesá vo vzduchu, jeden sledovať kardany, druhý pridávať plyn.
Bezpečnejšia verzia je odobrať najskôr predný kardan a ísť sa previezť, potom obrátene. Hlavne si nezabudni označiť pozíciu kardanov pri demontáži.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 07.12.2020, 0:03
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 06.12.2020, 16:25
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Tak včera som sa dostal ku samuraju, porobil nejaké drobnosti a pozrel a kardany. Kardanový kríž na prvom kardane teda kardan z prevodovky- do rozvodovej prevodovky ma vôľu cca 5mm kríže sú úplne vyhlobené, objednal som nové.
Ešte sa chcem spýtať, ked odpojim kardan z royvodovky, tak vytiahnem ho z prevodovky? alebo je to nejako zaistene? nevytecie olej?


Sob, 19.12.2020, 20:31
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: