Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 14:09
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Suzuki samurai trasie hadze s pakov na rozvoovke 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 28.05.2024, 8:46
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Zdravim pani prisiel som si po radu


Mam problém so suzuki samurai 1.0 mam ho zdvihnuty prevarene pera nad napravu motor tam je 1.3 zo samuraja a prevodovka tiez z 1.3 uprava prebehla cca pred rokom rokom a pol po prerabke som tento problem nemal nastal az teraz
Pri plnej zaťaží pri prevodovom stupni 1,2, na zadnom náhone auto trasie vybruje a páka z rozvodovky lieta niekedy až mi vyhodí zo zadného nahonu do 4x4 ak idem uz rychlejsie cca od 30-40km/h tam uz sa nejede nic netrasie nevybruje paka stoji ...
Ak dám 4x4 tak auto pri plnej zatazi netrasie nevybruje paka stoji nic sa snou nedeje ale je tam zas iny problem ako nahle zacnem spomalovat brzdit tak zacne to vydavat divny zvuk akoby nieco mlelo alebo nieco tomu podobne tento zvuk pretrvava az do zastavenia ... tento zvuk sa zas pri zadnom nahone nedeje ....
Kardanove kríze sú vymenené predný zadný kardan
Zadný diff kontrolovaný nič mu nieje
Silembloky na rozvodovke vymenene
Silemblok na prevodovke vymeneny

Co to môže byť nič ma už nenapadá
Dakujem za odpovede a rady


Uto, 28.05.2024, 9:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.09.2012, 9:43
Príspevky: 1887
Bydlisko: GA-Kosuty
Odpoveď s citáciou
Mne takto nadskakoval Jeep Grand Cherokee zj,robila to prídavná prevodovka.Po výmene to bolo iné auto :-D

_________________
VW T3 1,6 aircooled boxer(1980). EX:Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Cherokee 2,5 td,Ford Maverick 2,7td,Jeep Grand Cherokee 5,2V8,Jeep Grand Cherokee 4,0i,Jeep Grand Cherokee 2,5td,Hyundai Galloper 2,5td,Jeep Cherokee 2,5td


Uto, 28.05.2024, 13:18
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: