Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 2:05
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Jimny 4x4 
Autor Správa
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 14.07.2008, 14:10
Príspevky: 223
Bydlisko: BB
Odpoveď s citáciou
Presne. Avšak aj pod tým plastovým podblatníkom to zvyklo hniť, na mojom 8 ročnom jimnykovi som si našiel prehrdzavené plechy pod prednými svetlami presne v miestach kde ich zakrýva podblatník. Vzadu najčastejšie hrdzavie vanička so zdvihákom.

_________________
Samurai > Jimny > Vitara


Uto, 12.09.2017, 11:58
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Str, 07.12.2016, 11:08
Príspevky: 16
Odpoveď s citáciou
Sorry ze pisem az teraz ale iba teraz som si vsimol ze je tvoja posledna odpoved uz na druhej strane. Ano to je pravda ze pod tymi plastami to clovek ani nevidi ci tam nahodou nie je hrdzka. Inac pod svetlami vpredu som si aj ja vsimol ze tam mam trochu hrdzu to je asi take kriticke miesto.


Ned, 24.09.2017, 20:57
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 14.07.2008, 14:10
Príspevky: 223
Bydlisko: BB
Odpoveď s citáciou
hej, tam hrdzavie úplne každý jimny, čo je horšie, že hrdza chytá aj rám pomerne skoro, ja som nemal ani VIN čitateľné, čo bolo hrdzavé :)

_________________
Samurai > Jimny > Vitara


Ned, 24.09.2017, 21:07
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Str, 07.12.2016, 11:08
Príspevky: 16
Odpoveď s citáciou
Ja som pozeral ram na mojom aute tak ten je v pohode. Ale neskor sa aj tak chystam osetrit to. Zakladna farba a asfalt. Budem sa este musiet pozriet na hadicku ktora ide od nadrzky na ostrekovanie skiel. Myslim konkretne zadneho. Pretoze ked nalejem vodu do nadrzky a chcem ostriekat zadne sklo tak to je v pohode ale potom mi vytecie cela voda von z nadrzky ked stojim trochu v kopci :-) Uz som kupil aj novy motorcek ani to mi nepomohlo. Tak bude podla mna problem v tom ze tym ze ked stojim s autom v kopci sa dostane nadrzka vyssie ako je zadny ostrekovac a potom mi samospadom vytecie vsetka voda. Budem musiet tu hadicku asi vyviest vyssie.


Pon, 25.09.2017, 13:58
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 07.12.2016, 11:08
Príspevky: 16
Odpoveď s citáciou
Caute chcem sa este spytat ohladom predneho ochranneho ramu ci je potrebne kupit taky ku ktoremu je aj certifikat alebo nie je problem potom na policii zapisat do technickeho preukazu ram aj bez certifikatu. Diky :)


Str, 11.10.2017, 22:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Bez certifikátu ti zapíšu asi vieš čo.... teda ak ideš oficiálnou cestou. Každý diel musí mať homologizáciu certifikát. Takéto veci sa dosť ťažko zapisujú.

Otázka je načo ho potrebuješ? Image? k práci?


A.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 13.10.2017, 11:54
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
k tomu ochrannemu ramu.. to ze aj kupis s certifikatom / typovym schvalenim, neznamena, ze ti ho zapisu. potrebujes doklad o odbornej montazi v servise, ktory ma na to opravnenie od vyrobcu ramu. Uz sa to tu niekde preberalo ale ked to zhrniem, tak bud to kupis u niekoho s opravnenim ,kto ti to aj namontuje a vystavi potvrdenie, alebo potom neoficialna, korupcna cesta, ktoru ti samozrejme nemozem odporucit :smt018 :-D

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pon, 16.10.2017, 13:03
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: