Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 16.04.2024, 21:30
Dnes je utorok 16. apríla 2024, meniny má Dana, Danica a zajtra Rudolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Suzuki grand vitara 2.0 td 64kw vyhadzuje vodu cez viecko na 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pia, 19.05.2017, 17:37
Príspevky: 5
Odpoveď s citáciou
Zdravím páni, mám taký problém s mojou vitarou stále mi vyhadzuje vodu cez viecko na chladici.. spravil som vybrus hlavy odtlakovanie nové tesnenie pod hlavou nový termostat nové viecko na chladici a stále to vyhadzuje.. motor ide bez chyby nedymi na bielo nekokta štartuje bez problémov ... viete mi s tým poradiť? Ďakujem za každú odpoveď


Str, 24.05.2017, 19:18
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Erikdz píše:
Zdravím páni, mám taký problém s mojou vitarou stále mi vyhadzuje vodu cez viecko na chladici.. spravil som vybrus hlavy odtlakovanie nové tesnenie pod hlavou nový termostat nové viecko na chladici a stále to vyhadzuje.. motor ide bez chyby nedymi na bielo nekokta štartuje bez problémov ... viete mi s tým poradiť? Ďakujem za každú odpoveď


ako citam hlavu si spravil ale vlozky voci bloku motora maju aku volu resp mozes mat krivi blok motora a u vitari nic nove kedze blok je hlinikovi
Mozes mat hlavu aj 300% ked tlaci plyny do vody toto by bolo treba zmerat je na to vodicka ktora sa zafarbi ak vo vode su plyny.
Dalsia alternativa su hadice a vyrovnavacia nadobka ono je urcity tlak v systeme ale mal by sa automaticky vyrovnavat cez nadrzku a z nadrzky do prepadu a ked je malo z prepadu si podtlakom zas spat nasaje.

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Štv, 25.05.2017, 10:10
Profil ICQ
Čumil

Registrovaný: Pia, 19.05.2017, 17:37
Príspevky: 5
Odpoveď s citáciou
Dik za odpoveď nevieš kde by sa dala zohnať ta vodicka? Lebo sa mi to nechce znova celé rozoberať tak by som išiel od tých jednoduchejsich veci... ale zaujímavé je aj to že ked otvorím viecko vyhodí trocha vody začnem pridávať a pekné si vodu sťahuje do motora ako náhle pustím plyn tak ju vypluje.. toto mi nejde do hlavy veď kebyze to tlakuje tak to strieka ako vodopad..


Štv, 25.05.2017, 13:10
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Skus sa spytat v auto servisoch.alebo https://www.mojedilna.cz/Tester-na-mere ... -d2930.htm

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Štv, 25.05.2017, 15:09
Profil ICQ
Čumil

Registrovaný: Pia, 19.05.2017, 17:37
Príspevky: 5
Odpoveď s citáciou
Dobré, ďakujem


Štv, 25.05.2017, 15:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: