Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 21:06
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Vitara spatne starty a chod motoru 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Str, 13.03.2013, 17:42
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Ahoj,
u vitari 1.6 16v 94 zacala strasne spatne startovat a kdyz uz chytne tak chod motoru je sileny, po prepnuti na lpg jede paradne ale kdyz drzim konstatni otacky treba 2500 tak na chvilku jakoby vynecha,pak se zase chyti, neco jako novacek v autoskole, proste cuka, neni to vubec prijemne..grr
Vymeneno: svicky, filtry, kabely, pal. cerpadlo, vycistena klapka, egr. Diagnostika mlci ukazuje vse ok

diky


Sob, 17.08.2013, 10:57
Profil
Čumil

Registrovaný: Pia, 23.11.2018, 23:31
Príspevky: 7
Odpoveď s citáciou
Mam podobny problem a tiez neviem co s tym dalej... teraz som venil palec v rozdelovaci je to lepsie,ale nieje to 100%....


Pon, 14.01.2019, 0:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Síce neviem ako to ma vitara z tohto roku, ale ak ma RJ, ktorá rieši zmes a celý managment motora, kľude sa ti mohlo stať že Ti LPG rozhádzalo totálne benzínové mapy napr. Netvrdím, že to tak musí byť ale môže. A toto rozhodenie máp ti diagnostika nevyhodí ako chybu, len sú špatné mapy.
Niekedy pômože reset RJ do základného nadstavenia.

Ono síce si veľa vecí menil, ale sviečky máš aké? čo predpisuje výrobca či? A pri tom blbom štartovaní - síce menil čerpadlo ale máš to odtlakované koľko natlačí?

A.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Sob, 16.02.2019, 9:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: