Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 13:20
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 geotracker / vitara 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Str, 19.12.2018, 10:07
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Zdravim vas tak som sa dostal konecne aj ja k nejakemu bahniacikovi :D ( vymenil som to za oktu1) zatial ma jazdenie strasne chytilo ( aj manzelku :D :-D ) chcel by som sa spytat na par rad kedze mam offroad prvi krat. Jedna sa o volnobezky mam manualne ked ich vyradim musim kusok cuvnut ,otazka .. ked cuvam aby sa korektne vypli musim mat na pridavnej prevodovke 4WD alebo 2WD?? a este jedna otazka mozem chodit na redukcii na 2WD?? mam chatu a tam je celkom dobra polnacka len z jednim strmsim kopcom... tak by som nemusel vyskakovat z auta.. sry mozno za hlupe otazku ale som uplny zaciatocnik.


Sob, 29.12.2018, 11:47
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 14.07.2008, 14:10
Príspevky: 223
Bydlisko: BB
Odpoveď s citáciou
Keď máš manuálne voľnobežky cúvnutie je pri vypínaní fajn, ale nie je nutné a na poradí až tak nezáleží, môžeš jazdiť aj so zamknutými voľnobežkami so zaradeným 2WD, ja som robil tak, že som cúvol, vyradil 4WD do 2WD, voľnobežky prepol na FREE a jazdil. Jasné na redukciu môžeš jazdiť aj pri vypnutých voľnobežkách, je to super aj pri ťahaní naloženého vozíka na asfalte a podobne.

_________________
Samurai > Jimny > Vitara


Str, 09.01.2019, 11:23
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: